عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

مزون های مشهد

مزون های مشهد


بدیهی است که به دلیل وسعت شهر مشهد و تنوع مزون ها در این شهر نمیتوانیم تمام مزون ها را بررسی کنیم با این حال سعی می کنیم بعضی از مزون های شیک شهر مشهد را معرفی کنیم و بقیه مزون های لباس عروس شهر مشهد نیز در سایت معرفی شده اند تا انتخاب برای شما راحت تر شود.

مزون لباس عروس برایدرزا مشهد

از مزون های معروف در شهر مشهد مزون عروس برایدرزا است. این مزون دارای دو شعبه می باشد. در شعبه جدید که در بلوار سجاد به تازگی افتتاح شده است لباس های جدید، خاص، مارک های معتبر و البته با قیمت بیشتری نسبت به شعبه اول این مزون ارائه می شود. فقط ممکن است جای پارک برای این شعبه به سختی پیدا کنید. همچنین در این شعبه همچنین کت و شلوار های جدید داماد نیز ارائه می شود.

در شعبه اول این مزون نیز لباس های بسیار زیبا، مد روز و با قیمت مناسب تر ارائه می شود. در هر دو شعبه این مزون امکان کرایه لباس عروس تن پوش اول ودوم وجود دارد. نکته بسیار مهم شستشوی عالی و تمیز بودن لباس های تن پوش دوم است. چنانچه برای لباس عروس به این مزون مراجعه می کنید بهتر است تلفنی از قبل وقت پرو بگیرید.

آدرس شعبه 1: هتل پارس، طبقه منهای 1، پلاک 2. شماره تماس: 38689278

آدرس شعبه 2: بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی 22، پلاک 6

مزون لباس عروس کلارارزا مشهد

یکی از مزون های معروف لباس عروس مزون کلارارزا می باشد که دارای دو شعبه است. این مزون لباس های به روز ژورنال های اروپایی و مارک های معروف اروپایی و ترک را دارد. مزون کلارارزا اولین و تنها نمایندگی تاریک ادیز در شرق کشور مزون لباس مجلسی کلارا رزا ارائه دهنده انواع لباس مجلسی و لباس شب شیک و متنوع، لباس شب ماکسی، لباس شب کوتاه، لباس شب اندامی و پرنسسی است. این مزون با تنوع لباسی زیادی که دارد برای تمام سلیقه ها مناسب است. در این مزون نیز امکان کرایه لباس تن پوش اول و تن پوش دوم به تمیزی لباس تن پوش اول وجود دارد.

چنانچه برای لباس عروس به این مزون مراجعه می کنید بهتر است تلفنی از قبل وقت پرو بگیرید.

آدرس شعبه 1: احمد آباد، مجتمع خورشید، طبقه 5 اداری، واحد 504. شماره تماس: 38408599

آدرس شعبه 2: هتل پارس، طبقه منهای 1، پلاک 4. شماره تماس: 38689269

مزون نیایش مشهد

ار خدمات این مجموعه ارائه لباس با بهترین مارک های اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی می باشد. در این مزون مشاوره تخصصی طراحی، دوخت لباس عروس و دوخت انواع لباس های نامزدی و لباس شب با قیمت های مناسب انجام می شود. شخصی دوزی و سفارشی بودن طرح لباس ها نقطه قوت و تفاوت این مزون نسبت به سایر مزون هاست. پرسنل ماهر در خیاطی و دقت و وسواس زیاد در دوخت لباس باعث خوش دوخت بودن لباس ها و جلب رضایت مشتریان است.

آدرس شعبه 1: بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 18 و 20. تلفن تماس: 38681151

آدرس شعبه 2: بلوار ملک آباد، ابتدای خیام 10. تلفن تماس: 37657804

مزون شادکام مشهد

این مزون با مدیریت آقای جواد شادکام یکی از معروف ترین مزون ها برای دوخت انواع لباس عروسی، لباس نامزدی و انواع لباس های شب بلند و کوتاه می باشد. لباس های ساده و در عین حال شیک و خوش دوخت هنر خیاط های این مزون می باشد که با دقت فراوان به کار می پردازند. در مشهد کمتر کسی است که آقای شادکام را نشناسد. بهتر است مدل انتخابی خود را با فراغ بال به این مزون بسپارید و با خیال راحت به بقیه کارهای مراسم خود برسید.

آدرس: احمد آباد، سی متری دوم، ابوذر 4، شماره 174. تلفن تماس: 38428317

مزون پرنوویاس مشهد

در این مزون لباس های عروس و لباس های شب بسیار لوکس و زیبا مطابق مد روز فروخته می شود. کلاس کاری عالی و متفاوت این مزون هرکسی را به وجد می آورد. لباس ها مخصوص افراد با سبک پوشش خاص و متفاوت می باشد.

در این مزون امکان کرایه و دوخت لباس وجود ندارد و لباس ها صرفا آماده و از ژورنال های خارجی است.

لباس ها با مدل های بسیار خاص و زیبا و جنس خوب ارائه می شوند. کلاس قیمتی این مزون نسبتا بالا است.

آدرس: بلوار سجاد، پاساژ کاسپین مد. تلفن: 37678666

مزون مطلبی مشهد

لباس های عروس و لباس شب شیک متناسب با سلیقه خاص پسندان از برند های معروف ایتالیایی در این مزون ارائه می شود. وجود همه سبک لباس باعث می شود خیال شما از بابت پیدا کردن لباس متناسب با مراسم راحت شود. اتاق پرو بزرگ و مجزا برای لباس ها یکی دیگر از نقاط قوت این مزون است. در این مزون علاوه بر خرید امکان کرایه لباس عروس تن پوش اول و تن پوش دوم تمیز وجود دارد. کارکنان برخورد محترمانه دارند.

آدرس: بلوار سجاد، حد فاصل بزرگمهر و شقایق، مرکز تجاری افرا، واحد 401. تلفن تماس: 37662321

مزون رعنا مشهد

این مزون دارای سه شعبه می باشد. کرایه لباس عروس و نامزدی، لباس های ترک با کیفیت بالا و قیمت مناسب مخصوص عروس خانم های حساس و زیباپسند است.

آدرس شعبه 1: احمدآباد، بین ابوذر 2و4. شماره تماس: 38400932

آدرس شعبه 2: ملک آباد ابتدای بزرگمهر، زیر پل عابر پیاده. شماره تماس: 37622198

آدرس شعبه 3: بلوار فردوسی، نبش فردوسی 14.


مزون های مشهد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی سال مزون های مشهد بدیهی است که به دلیل وسعت شهر مشهد و تنوع مزون ها در این شهر مدل خواندنی عروسی زیبا,مد خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل