عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی

صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی


خیلی ها با مشاهده تیتر صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی به این فکر میفتند که منظور، کاهش کیفیت عکس ها است. در حالیکه شما میتوانید هم حرفه ای عکس های عروسیتان را بگیرید و هم در هزینه های عکاسیتان صرفه جویی کنید ! اگر نمیدانید چگونه اینکار را انجام دهید، با این مقاله عروسی همراه باشید.

ابتدا کل هزینه ای که برای عروسی در نظر گرفته اید را محاسبه کنید. حالا با توجه به کل هزینه، قرار است چه مقدار را برای عکاسی بپردازید؟ 

صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی

فرض کنید مبلغ دو میلیون تومان برای عکاسی عروسی کنار گذاشته اید. حالا نوبت به لیست کردن آتلیه های عکاسی عروسی است که قیمت آن ها حدودا در همان اندازه بودجه شما است. البته باید دقت کنید که به دنبال آتلیه های عروسی بروید که قیمتشان کمی بالاتر از مبلغ در نظر گرفته شده است. اما شاید بپرسید چرا باید اینکار را انجام دهید؟

صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی

انتخاب آتلیه عکاسی

شما به راحتی میتوانید مبلغ اضافی از بودجه خود برای عکاسی عروسیتان را از آتلیه تخفیف بگیرید. یادتان نرود که تنها آتلیه های عکاسی حاضر به این کار خواهند بود که سرشان زیاد شلوغ نباشد ! کافی است بعد از مراجعه، نمونه کارهایشان را مشاهده کنید تا خیالتان از بابت کیفیت و حرفه ای بودن عکس ها راحت شود.

یکی از ترفندهایی که میتوانید در هزینه عکاسی عروسی صرفه جویی کنید، انتخاب عکاس یا آتلیه چند ماه زودتر از مراسم عروسی است. قطعا همه عکاسان به دنبال مشتری هستند بنابراین میتوانید این اطمینان را به آنها بدهید که در زمان مشخص شده اند به تعدادی عکاس نیاز دارید.

خرید فایل های عکس و فیلم عروسی

پول خود را صرف تهیه آلبوم و بزرگ کردن عکسهای عروسی و ... نکنید ! به جای آن میتوانید فایل تمامی عکس ها و فیلم های عروسی خود را از آنها بگیرید تا در فرصت مناسب بتوانید عکسهای عروسی خود را با قیمت مناسب تر چاپ کنید. زیرا شما بعد از مراجعه برای چاپ عکسهای خود، میتوانید باز هم تخفیف بگیرید !!!

مدیریت زمان داشته باشید. یک عکاس، همیشه در حال عکاسی نیست. بنابراین ببینید تا چه مدت و برای چه تعداد عکس به او نیاز دارید. اگر بی برنامه جلو بروید، قطعا ضرر خواهید کرد.

بازاریابی برای آتلیه عکاسی

یکی دیگر از ترفندهای صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی، آوردن مشتری برای آتلیه های عروسی است. شاید فامیل، دوست یا آشنایی داشته باشید که عروسیشان نزدیک به شما باشد. میتوانید از آنها نیز بخواهید تا همراه شما عکاس خود را انتخاب کنند و با اینکار یک بازاریابی انجام داده اید و میتوانید تخفیف بیشتری را بگیرید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی خیلی ها با مشاهده تیتر صرفه جویی در هزینه عکاسی عروسی به این مدل خواندنی عروسی,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل