عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکاتی در انتخاب سالن عروسی در مشهد

نکاتی در انتخاب سالن عروسی در مشهد


ترفندهای انتخاب تالار و باغسرا در مشهد

اگر شما هم از آن دسته عروس و دامادها هستید که قرار است تا چند ماه آینده مجلس عروسی خود را برپا کنید بهتر است از حالا چک لیستی از کارهای عروسی خود آماده کنید تا بتوانید با خیال راحت به همه امور رسیدگی کنید.انتخاب تالار و یا باغسرا در شهر مشهد با توجه به تعداد و تنوع زیاد آنها کار دشواری است .

انتخاب تالار یا باغسرا ؟؟؟

اولین قدم در برگزاری مراسم عروسی انتخاب تالار یا باغسرا است. شما میتوانید با توجه به فصل برگزاری مراسم از فضاهای سرپوشیده و سرباز استفاده کنید.

شهر مشهد با داشتن مکان های ییلاقی همچون طرقبه و شاندیز این امکان را برای عروس و دامادها فراهم کرده تا در تابستان از باغسراهای زیبای این منطقه استفاده کنند.

نکات لازم جهت انتخاب باغسراهای مشهد واقع در طرقبه و شاندیز

 1 - ترافیک بین راه

اولین نکته مهم ترافیک دوراهی طرقبه و شاندیز مخصوصا در آخر هفته ها و ایام تعطیل است. بهتر است به این مهم توجه لازم را داشته باشید تا تایم زیادی از روز عروسی خود را در ترافیک سپری نکنید، پیشنهاد ما به شما این است حتی الامکان از تالارها و باغسراهای اوایل جاده شاندیز و طرقبه استفاده کنید تا زمان کمتری در مسیر تلف شود. و یا اینکه زمانبندی دقیقی داشته باشید که به موقع به مکان مراسم برسید.

2 - سالن سرپوشیده یا سرباز ؟

نکته دیگر استفاده از باغسراهایی است که سالن سرپوشیده یا تالار هم داشته باشند. در ماههای سرد سال انتخاب باغ تالار به مراتب بهتر از انتخاب باغسراست زیرا این امکان را به شما میدهد تا در صورت نیاز از سالن سرپوشیده استفاده کنید. مخصوصا اینکه شهر مشهد در ماه شهریور بسیار سرد می گردد و ممکن است باغسرا و فضای باز انتخاب مناسبی نباشد.

3 - ظرفیت تالار یا باغسراهای مشهد

برای اینکه مکان انتخابی شما در روز مراسمتان خیلی شلوغ یا خیلی خلوت به نظر نیاید بهتر است به ظرفیت تالار و یا باغسرا دقت لازم را داشته باشید و با توجه به تعداد میهمانان مکانی متناسب را انتخاب کنید.

تالارهای شهر مشهد

اگر مراسم شما در فصول سرد سال است بهتر است از تالارهای داخل شهر استفاده کنید، شهر مشهد با داشتن تالارهای زیبا و باشکوه در مناطق مختلف و با ظرفیت های متفاوت به شما این امکان را میدهد تا محدوده و تالار باب میل خود انتخاب کنید.

نکات لازم جهت انتخاب تالاهای داخل شهر

 تالاری را انتخاب کنید که متناسب ظرفیت شما باشد تا در اثر شلوغی و گرما میهمانان اذیت نشوند

بهتر است تالار و آرایشگاه و آتلیه را نزدیک بهم انتخاب کنید.

در انتخاب تالار به سقف تالار توجه کنید و تالاری با سقف بلند را انتخاب کنید تا هوای مطبوع تری داشته باشید.

مزایای تالارهای داخل شهر مشهد

استفاده از تالارهای داخل شهر از چندین جهت بهتر و مناسب تر است. اول از همه اینکه اگر در روز مراسمتان برف یا باران ببارد نگرانی شما برای ترافیک کمتر است زیرا مسیرهای داخل شهری هم کوتاهتر اند و هم بدلیل عبور و مرور زودتر باز میشوند.

تالارهای داخل شهر اصولی و با برنامه ریزی دقیق مراسم شما را انجام میدهند زیرا تایم تالارها محدود است، به همین دلیل در تالارها هماهنگی و مدیریت قوی تری دیده میشود.

استفاده از تالارها روشنایی بهتری نسبت به باغسراها به مجلس شما میدهد.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکاتی در انتخاب سالن عروسی در مشهد
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی زیبا نکاتی در انتخاب سالن عروسی در مشهد ترفندهای انتخاب تالار و باغسرا در مشهد اگر شما هم از خواندنی عروسی ,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل