عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

چند ترفند برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران

چند ترفند برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران


ترفند انتخاب آرایشگاه زنانه در تهران

این روزها انتخاب سالن زیبایی مناسب برای برگزاری جشن عروسی در شهر تهران به یکی از دغدغه های مهم عروس و داماد های تهرانی تبدیل شده است. با توجه به رشد روز افزون آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی مخصوصا سالن های زیبایی عروس در شهر تهران انتخاب یک سالن خوب کار بسیار سخت و دشواری برای عروس خانم های عزیز می باشد. جایی که سالن های درجه یک و پر از زرق و برق نیز تعدادشان بسیار زیاد می باشد. ازین رو ذکر نکاتی برای انتخاب یک سالن زیبایی مناسب خالی از لطف نخواهد بود.

عروسی ساز با تحقیق در چندین سالن زیبایی بنام تهران به نکات جالبی دست یافته که در ادامه باهم این نکات را مطالعه می کنیم.

 

دیدن نمونه کار و بازدید عروس آرایشگاه

یکی از نکات مهم برای انتخاب آرایشگاه مناسب در شهر تهران دیدن نمونه کار آرایشگر مورد نظر می باشد. تاکید میکنیم نمونه کار آرایشگر نه نمونه کار آرایشگاه. ممکن است یک آرایشگاه فضای کاری خود را به چندین آرایشگر اختصاص داده باشد. پس مشخصا دقت کنید که نمونه کار آرایشگر مورد انتخاب شما چگونه است. متاسفانه بسیاری از آرایشگران از تصاویری جعلی به عنوان نمونه کار استفاده می کنند. فقط به تصاویری اعتماد کنید که در آنها بخشی از کارت ویزیت آنها یا سالن آرایشگاه دیده می شود. در سایت عروسی ساز شما می توانید نمونه کار های واقعی سالن های زیبایی تهران را مشاهده کنید.

انتخاب آرایشگر خوب نه آرایشگاه

همانطور که گفتیم ممکن است یک آرایشگاه از چندین آرایشگر برای ارائه خدمات زیبایی در شهر تهران بهره ببرد ازینرو انتخاب آرایشگاه به تنهایی ملاک یک کار خوب نخواهد بود. کار خوب و یک آرایش زیبا می خواهید پس باید علاوه بر انتخاب آرایشگاه به آرایشگر مربوط به خود توجه داشته باشید. اگرچه ممکن است مراحل آرایش در آرایشگاه های بزرگ به صورت چند مرحله ای انجام میشود. یعنی میکاپ را شخصا صاحب برند انجام داده و شنیون توسط فرد خاص انجام گردد که روی صحبت ما با این نوع سالن های زیبایی نیست.

ترافیک تهران و انتخاب سالن زیبایی

با توجه به شلوغی خیابان ها و ترافیک و تردد سخت مخصوصا در آخر هفته ها توصیه میکنیم در انتخاب آرایشگاه بعد مسافت را نیز در نظر داشته باشید. مسافت آرایشگاه زنانه تا تالار و آتلیه بسیار مهم است. جایی را انتخاب کنید که در زمانبندی برای انجام امور عروسی به مشکل برنخورید.

همراه داشتن عکس برای ایده دادن

همراه داشتن یک عکس از ایده آل شما برای آرایش می تواند به آرایشگر کمک شایانی کند. اگرچه ممکن است آرایش انتخابی روی چهره فرد دیگه نتیجه ای متفاوت در بر داشته باشد. اما یک آرایشگر باهوش و زبده می تواند سلیقه مشتری را با دیدن عکس دریابد و بهترین میکاپ را برای عروس انجام دهد.

جدول زمانبندی کارهای عروسی

جدول زمانبندی خود را با آرایشگر خود هماهنگ کنید. در صورتی که مدت زمان آرایش بیش از اندازه باشد ممکن است در تصویربرداری و برنامه ریزی با آتلیه به مشکل برخورید. هماهنطور که گفته شد ترافیک و شلوغی خیابان های تهران را در نظر داشته باشید.

سالن زیبایی را از نزدیک ببینید

خوب تا اینجای کار چند سالن زیبایی را لیست کرده اید و نوبت انتخاب است. به آرایشگاههایی که توجه شما را جلب نموده اند رفته و کیفیت آرایش آرایشگر، بهداشت و تمیزی سالن و نحوه برخورد پرسنل را مشاهده کنید. نظر سایر مشتریان که هم اکنون در سالن حضور دارند هم مهم است چرا که احتمالا آنها مشتری دائمی سالن باشند و نظرات آنها می تواند به شما کمک شایانی کند. وضعیت پاکیزگی میزکار، کف، سرویس‌های بهداشتی و سرشورها را ببینید چون آرایشگاهی خوب است که مدیر آن به حداقل حقوق مشتریانی که به او اعتماد کرده اند احترام بگذارد. آرایشگری که بهداشت و احترام کلامی در برابر مشتری اهمیت ندهد احتمالا دربرابر کیفیت کار نیز مسئولیت پذیر نخواهدبود.

به برند ها توجه نکنید

برند بودن لزوما نشانه کیفیت نهایی کار نیست. به برند بودن سالن زیبایی امتیاز زیادی ندهید.

 

تجربه اطرافیان را در کنار تبلیغات دنیای مجازی قرار دهید

تبلیغات دنیای مجازی مانند سایت ها، اینستاگرام و تلگرام می تواند کمک بزرگی برای انتخاب یک سالن زیبایی خوب مخصوصا در شهر تهران باشد اما به این تبلیغات خیلی نمی تواند اعتماد نمود. در کنار تبلیغات از تجربه اطرافیان و دوستان نیز بهره ببرید و با کمی پرس و جو می توانید نتایج خوبی بدست بیاورید.

 

مدارک تخصصی و مهارتی آرایشگر

ممکن است در تبلیغات ادعاهایی در مورد مدارک تخصصی و مهارتی آرایشگر های یک سالن زیبایی بشود. سالن هایی که واقعا این مدارک را دارند آنها را برای مشاهده عموم در معرض دید نصب میکنند. تعدادی از آرایشگاههای زیبایی که در تبلیغات خود از مدارک و متدهای بروز بین‌المللی صحبت میکنند اما در واقع فقط مدرک دوره عمومی فنی حرفه‌ای را دارند! فراموش نکنید که در مواردی مثل بوتاکس ، تزریق ژل، پاک کردن تتو، لیزرموهای زائد و … فقط باید به مراکزی که زیر نظر پزشک متخصص هستند مراجعه کنید.

سرعت دست آرایشگر و نحوه آرایش

 

مدرک حتی بین المللی کافی نیست

مدرک دارند؟ خوب است اما کافی نیست. ذوق و سلیقه و خلاقیت آرایشگر مهم تر است. چه بسا آرایشگری بدون مدارک بین المللی بتواند میکاپی بسیار زیبا و خوب برای عروس داشته باشد.

 

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
چند ترفند برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران
ارائه aroosisaz
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا چند ترفند برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران ترفند انتخاب آرایشگاه زنانه در تهران این روزها انتخاب خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل