عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ست کردن لباس عروس و داماد

ست کردن لباس عروس و داماد


انتخاب لباس زیبا در مراسم عروسی از مهمترین و شیرین ترین بخش ها است. معمولا لباس مجلس عروسی ، لباس  سفید و کت و شلوار مشکی است که این رنگ بسیار متداول است و شاید جذابیت خود را از دست داده باشد ، اما طبق رسوم اکثرا ازین ست لباس عروس و داماد استفاده میکنند. اما در مراسم هایی چون عقد و حنابندان و نامزدی دست عروس و داماد برای انتخاب رنگ ها باز است. ست رنگ لباس عروس و داماد خیلی جالب و هیجان انگیز است. اگر شما هم دوست دارید در مراسم عقد و یا نامزدی خود متفاوت باشید میتوانید از شیوه های ست كردن لباس نامزدي عروس و داماد استفاده کنید. در مراسم هایی همچون نامزدی ، عقد و حنابندان استفاده از لباس های رنگی متداول است. معمولا انتخاب رنگ ها در انواع لباس ست نامزدی و یا حنابندان کمک زیادی به شما میکند هماهنگی در لباس پوشیدن تاثیر بسزایی در منحصر به فرد بودن شما در مجلس ایفا می کند.

 

رنگ ها معمولا به شما کمک میکنند تا طیف وسیعی از انواع ست های زیبا را داشته باشید. شاید زدن یک کروات هم رنگ با لباس عروس یا پوشیدن لباسی طرح دار رنگی هماهنگ با داماد ستی زیبا و شیک ایجاد کند. انتخاب رنگ مورد نظر در ست میتواند بسته به سلیقه شما، رنگ سال یا رنگ مورد علاقه  شما باشد. مهم این است بتوانید این رنگ را به زیباترین شکل و بهترین نحو در لباس عروس و داماد پیاده کنید.

ست کردن رنگ گل یا پاپیون داماد با لباس عروس هم میتواند انتخاب مناسبی برای ست کردن باشد. ست رنگ لباس عروس و داماد یکی از هماهنگی های چشم نواز در مجالس است. به طور مثال اگر لباس نامزدی شما صورتی است با یک تک گل صورتی روی جیب کت داماد هماهنگی زیبایی بین لباس عروس و داماد ایجاد میشود. یا اگر لباس حنابندان آبی انتخاب کرده اید میتوانید ازین رنگ برای کروات داماد نیز استفاده کنید.

 

 


ست کردن لباس عروس و داماد

ست کردن لباس عروس و داماد

ست کردن لباس عروس و داماد

ست کردن لباس عروس و داماد

ست کردن لباس عروس و داماد
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصر خواندنی نامزدی مجلل ست کردن لباس عروس و داماد انتخاب لباس زیبا در مراسم عروسی از مهمترین و شیرین ترین بخش خواندنی نامزدی شیک , تزئین خواندنی نامزدی,
صفحه قبل