عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان

نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان


پاسخ دادن به سوالات نامزدتان، بسیار مهم است. قطعا نوع پاسخ دادن در شناختی که از شما ایجاد می شود کاملا تاثیر دارد. برای مثال فرض کنید نامزدتان سوالی از شما در مورد دوستی یا رابطه شما با دختری دیگر قبل از خودش میپرسد. قطعا اگر پاسختان قاطعانه و صادقانه نباشد، نامزدتان متوجه یا مشکوک خواهد شد. بنابراین نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان از اهمیت بالایی برخودار است. این مورد را در نظر بگیرید که دوران نامزدی و دوران عقد با یکدیگر کاملا متفاوت است و اگر عقد کرده هستید، میتوانید مطلب " نکات مهم در دوران عقد " را مشاهده نمائید.

نکات مهم در پاسخ به سوالات نامزدتان

از دروغگویی بپرهیزید. حتی اگر سوال نامزدتان در رابطه با مسئله ای است که در زندگیتان تاثیری ندارد به او صادقانه بگوئید نمی توانید به این سوال پاسخ دهید و دلایل خود را نیز ذکر کنید. اما در صورت پاسخ، جوابی غیر از واقعیت بیان نکنید. کافی است او را قانع کنید که جواب سوالش در زندگیتان تاثیری ندارد. برای مثال در دوران نامزدی شاید پیش بیاید که نامزدتان در مورد خانوادتان مثل پدر، مادر، خواهر و برادرتان سوالی شخصی بپرسد که شما برای حفظ آبرو یا رازداری و یا هر مورد دیگری نمیتوانید به آن پاسخ دهید. کافی است این مورد را با بهترین رفتار و حالت ممکن به پاسخ دهید که نمیتوانم یا اجازه ندارم در این مورد جوابی بدم.

خودتان را تغییر ندهید

در بعضی موارد مشاهده می شود نامزدتان تصمیم میگیرد شما را تغییر دهد. برای مثال سوالی در مورد ارتباط با دوستان مجردتان از شما میکند که آیا با آنها همچنان بعد از ازدواج ارتباطتان را ادامه میدهید یا خیر. برای پاسخ به این سوال کافی است عادت و از همه مهمتر اراده خودتان را در نظر بگیرید و سپس جواب سوال نامزدتان را بدهید. سعی نکنید خودتان را تغییر دهید و جوابی بدهید که بعدا برعکس آن عمل کنید و این مورد قطعا باعث مشکلاتی در زندگیتان خواهد شد.

نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان

دوران نامزدی تنها دوران آشنایی است و شما هنوز مجرد هستید. بنابراین نیازی نیست که حتما طبق آنچه نامزدتان میخواهد عمل کنید. پیشنهاد می شود در همین دوران تصمیماتی که برای آینده دارید را به او بگوئید. از خصوصیات اخلاقیتان، نوع برخورد و حتی نوع پوشش خود صحبت کنید تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد که نامزدتان مشکلی با این موارد ندارد و در آینده نیز نگران این نخواهید بود که در رابطه با اینگونه موضوعات به مشکل بخورید.

پاسخ به سوالات گذشته خودتان

اگر به پاراگراف دوم همین مطلب مراجعه کنید ذکر شد که پاسخ ندادن به یک سوال خیلی بهتر از دروغگویی و یا تغییر واقعیت است. شاید کارهایی در گذشته زندگیتان کرده باشید که گفتن آن را صلاح نمیدونید و همچنین پاسخ آن در زندگی زناشویی تاثیری ندارد میتوانید جوابی به آن ندهید.

در بعضی موارد زوج ها تصمیم می گیرند تمامی مسائل گذشته خود را بازگو کنند در حالیکه گفتن آنها هیچ اهمیتی در زندگی شخصیشان ندارد و این مورد باعث شک و تردید نامزدشان می شود.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصر خواندنی نامزدی روز نحوه پاسخ به سوالات نامزدتان پاسخ دادن به سوالات نامزدتان، بسیار مهم است. قطعا نوع پاسخ د انواع خواندنی نامزدی, خواندنی نامزدی روز,
صفحه قبل