عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات مهم در انتخاب کفش عروسی

نکات مهم در انتخاب کفش عروسی


در هنگام خرید کفش عروسی نیاز است یک سایز بزرگتر را انتخاب کنید. علت آن وجود کفش در پاهایتان به مدت چند ساعت است که باعث می شود به پا فشار وارد شود و ممکن است کمی متورم شود و همین موجب کوچک شدن کفش برایتان خواهد شد. به جز این مورد، انتخاب کفش عروسی راحت یک امر ضروری است چون قرار است یک شب به یاد ماندنی را بگذرانید و قطعا دوست ندارید تا مدت ها بعد از شب عروسی پاهایتان درد کند. همچنین اگر زیاد اهل رقص هستید، باید کفشی با پاشنه کوتاه تر و پهن تر انتخاب کنید. زیرا در غیراینصورت باعث می شود به زودی خسته شوید.

کفش عروسی را چندین بار بپوشید

کفش عروسی را حتما چندین بار پا کنید و باهاش راه بروید تا به آن عادت کنید. البته برخی کفش ها شاید تا یک شماره جا باز کنند. بنابراین نیاز است که چندین بار در روز آن را امتحان کنید. منتظر نمانید شب عروسیتان فرا برسد و آن وقت با یک لباس عروس بلند به همراه کفش پاشنه بلندتان در مراسم حاضر شوید ! چون به زودی پشیمان خواهید شد و انتظار میکشید زودتر مراسمتان تموم شد! اما علت آن چیست؟

حرکت با لباس عروس (خصوصا لباس عروس های دنباله دار) به همراه کفش عروس پاشنه بلند کمی دشوار است. به همین علت نیاز به تمرین و پوشیدن آن دارید. حتی اگر تالار که انتخاب کرده اید، پله دارد، میتوانید چندین بار از پله منزلتان یا هر پله دیگری بالا پایین بروید تا تعادل خود را بتوانید کنترل کنید. هیچ چیز بدتر از زمین خوردن در شب عروسی نیست !

نحوه انتخاب کفش عروسی

انتخاب 2 جفت کفش عروسی

حتی اگر شده 1 درصد هم احتمال دهید دیگر نتوانید با کفش هایی که خریده اید، راه بروید. تحمل کردن این اتفاق بد تا آخر عروسیتان عذاب آور خواهد بود و نمیتوانید لذتی از عروسیتان ببرید. بنابراین داشتن یک کفش جدا به جز کفش اصلیتان در شب عروسی ضروری است. باز هم تاکید میکنیم شما قرار است ساعت ها با این کفش حرکت کنید و قطعا با یکی دو بار پوشیدن و امتحان کردن آن، نمیتوانید مناسب بودن آن را تشخیص دهید.

همچنین در انتخاب کفش دوم دقت کنید. نیازی است حتما اندازه پاشنه و طرح آن شبیه کفش اصلی عروسیتان باشد ! حتی پیشنهاد می شود کفشی راحت تر از کفش عروسیتان تهیه کنید. زیرا کفشی که برای پایتان تنگ باشد را تا آخر عروسی باید بپوشید اما اگر کفشی آزادتر انتخاب کنید، میتوانید با ترفندهایی آن را برای پایتان تنگ تر کنید.

در صورت نیاز میتوانید کفش آتلیه عروس را جداگانه خریداری کنید تا عکس هایتان زیباتر شود.

ست کفش عروسی با لباس عروس

نحوه انتخاب کفش عروسی کاملا بستگی به لباس عروستان دارد. بنابراین پیشنهاد می شود ابتدا لباس عروس را تهیه کنید و سپس با توجه به طرح آن ، کفش عروسیتان را نیز بخرید. رنگ های روشن کاملا به هم شبیه هستند. برای مثال رنگ شیری و سفید کاملا با یکدیگر فرق میکنند.

پس این مورد را در نظر داشته باشید که اشتباهی کفش عروسیتان را شیری و لباس عروستان را سفید انتخاب نکنید. زیرا مهمان هایی قطعا در عروسیتان وجود دارد که به جزئیات بسیار دقت میکنند !

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات مهم در انتخاب کفش عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات مهم در انتخاب کفش عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی نکات مهم در انتخاب کفش عروسی در هنگام خرید کفش عروسی نیاز است یک سایز بزرگتر را انتخاب کن خواندنی عروسی مجلل, خواندنی عروسی مجلل,
صفحه قبل