عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه تزئین سالن عروسی

نحوه تزئین سالن عروسی


اگر سالن عروسی شما  فضای کافی، امکان نورپردازی، امکان به کار بردن تزئینات را دارد میتوانید دست به کار شوید و به سلیقه خودتان سالن عروسی را تزئین کنید. شاید به این فکر کنید که انجام چنین کاری، بسیار دشوار است. اما هیچ چیز جذاب تر از این نیست که سالن عروسی به سبک و سلیقه خودتان داشته باشید. قطعا تمامی مهمانان شگفت زده خواهند شد و یک سالن عروسی متفاوت و خاص را برای خود ایجاد کرده اید.

تزئین سالن عروسی

عروسی ساز، شما را در نحوه تزئین سالن عروسی راهنمایی میکند.

فضایی جدا برای رقص و پایکوبی

یکی از مهمترین قسمت هایی که در سالن عروسی باید در نظر داشته باشید، فضایی برای رقص و پایکوبی است. قطعا دوست ندارید که مهمانانتان هر کدام در یک قسمت جمع شوند و به پایکوبی بپردازند ! این بدترین اتفاق در فیلمبرداری خواهد بود.

بنابراین یک فضای مخصوص و جدا از میز و صندلی و ... برای اینکار در نظر بگیرید.

نورپردازی

حتما نیازی به متخصص نورپردازی ندارید ! کافی است هر بار یک دکمه را فشار دهید و نورهای سالن را تغییر دهید.

برای اینکه جذابیت و شور و هیجان بدهید، کافی است در هر مدت زمان مشخصی نور را تک رنگ و مدتی بعد از نور ترکیبی استفاده کنید. یادتان نرود که در هنگام نورپردازی چراغ های سالن باید خاموش و یا در حالت کم نور باشد تا جلوه بهتری داشته باشد.

تزئین سالن عروسی

تزئینات سالن عروسی

یکی از مهمترین نکات در طراحی سالن عروسی، انتخاب تزئینات مورد نیاز است.

دو نوع انتخاب رنگ در تزئینات عروسی دارید. یکی از انتخاب هایتان ست کامل است که میتوانید رنگ رومیزی، صندلی، پرده ، روکش ها و ... را یک رنگ و یک طرح خاص انتخاب کنید. در غیر اینصورت میتوانید از ترکیب رنگ استفاده کنید. اما دقت کنید رنگ هایی نزدیک به هم انتخاب کنید.

برای مثال رومیزی ها و روکش صندلی یک رنگ خاص و بقیه موارد رنگ دیگری (نزدیک بهم) باشد.

انتخاب نوع میز و صندلی

مهمان ها قرار است ساعت ها از میز و صندلی استفاده کنند. بنابراین کیفیت و راحتی را در نظر بگیرید. اگر اطلاعی از نوع میز و صندلی مناسب برای عروسی ندارید، میتوانید نمونه های آن را در تالارهای عروسی مشاهده کنید.

نوع تزئین میز و صندلی نیز بسیار مهم است. البته این مورد بستگی به رنگ اصلی تزئینات دارد. برای مثال میتوانید مطلب " ست مراسم عروسی به رنگ قرمز " را مشاهده کنید تا بیشتر در مورد انتخاب یک رنگ خاص برای عروسیتان آشنا شوید.

جایگاه عروس و داماد

نمونه های بسیار فراوانی از نوع تزئینات جایگاه عروس و داماد وجود دارد که میتوانید از آنها الگو برداری کنید. اما نکته ای که وجود دارد، نباید از ست اصلی یا رنگ انتخابیتان خارج شوید. بنابراین در انتخاب رنگ جایگاه عروس و داماد نیز دقت کنید.

البته در برخی تزئینات عروسی مشاهده می شود که جایگاه عروس و داماد را متفاوت تر از هر آنچه در سالن وجود دارد انتخاب میکنند. علت اینکار نیز بیشتر به چشم آمدن جایگاه عروس و داماد است.

برای مثال اگر برای مهمانان از میز و صندلی استفاده شده است، برای جایگاه عروس و داماد از مبل استفاده میکنند تا جلوه بهتری داشته باشد. شمع و گل همیشه یک ترکیب فوق العاده میسازند. بنابراین پیشنهاد می شود از این دو مورد حتما در تزئین جایگاه عروس و داماد استفاده کنید.

تزئین پشت سر جایگاه عروس نیز یکی از تکنیک های تزئیات شیک و متفاوت است.

تزئین میز شام شب عروسی

برای اینکار کافی است یک روبان ست شده با رنگ سالن به همراه یک دستمال، قاشق و چنگال را ببندید. این تنها یک ایده از هزاران ایده ای که میتوانید پیاده سازی کنید بود. پیشنهاد می شود تزئین با طرح قلب با رنگ قرمز را فراموش نکنید.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه تزئین سالن عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه تزئین سالن عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی روز نحوه تزئین سالن عروسی اگر سالن عروسی شما از فضای کافی، امکان نورپردازی، امکان به ک خواندنی عروسی شیک ,مد خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل