عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی

ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی


ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی

مراسم عروسی، یکی از بزرگترین جشن ها در زندگی عروس و داماد و خانواده های آنهاست. بدیهی است که هر فرد نهایت تلاش خود را کرده تا بتواند بهترین شب را در خاطرات همگان ثبت کند. عروس و دامادها معمولا از ماهها قبل تلاش برای هماهنگ کردن کارهای مجلس عروسیشان را شروع می کنند. انتخاب آرایشگاه زیبایی مناسب، مزون لباس عروس خوب، آتلیه عکس و فیلم با کیفیت، گل فروشی، انتخاب کفش عروس و داماد، خرید سرویس طلا و جواهر، خرید وسایل منزل عروس و داماد (جهیزیه)، انتخاب باغ تالار مناسب با توجه به فصل، انتخاب کارت عروسی در خور عروس و داماد، از جمله کارهایی است که قبل از مراسم بایستی با دقت فراوان انجام پذیرد. ممکن است در این میان بسیاری از کارهای پیش پا افتاده فراموش شود و یا به خاطر فشار عصبی و استرس زیاد عروس و داماد وقت رسیدگی به بعضی امور را نداشته باشند. در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که ضمن کمک به عروس و دامادهای عزیز، به آنها ایده های نو و خلاقانه ای خواهد داد تا بتوانند مجلس عروسی خود را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند.

    کارت عروسی مناسب انتخاب کنید

ایده مراسم عروسی

در انتخاب کارت عروسیتان زیاد وسواس به خرج ندهید، هر چه کارت ساده تر انتخاب کنید نه تنها در کاهش هزینه هایتان موثر هستید بلکه به زیبایی بیشتر آن نیز کمک کرده اید.

    باغ یا تالاری زیبا، با توجه به فصل انتخاب کنید

ایده مراسم عروسی

انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی یکی از مهمترین نکات مجلس عروسی است. تشریفات های مختلف باغهای زیبا و منحصر به فردی را به عروس و دامادها معرفی می کنند که می توانید از آنها کمک بگیرید. دقت کنید که هرچه مکان برگزاری جشن عروسی نزدیکتر و قابل دسترس تر باشد مهمانانتان نیز راحتتر و به موقع در جشن حاضر می شوند. اگر مکان اتخابیتان دور و یا دارای آدرس سختی است و احتمال می دهید مهمانانتان گمراه شوند، حتما در پاکت کارت عروسیتان کروکی محل را بگذارید.

    از گل آرایی فراموش نکنید

ایده مراسم عروسی

گل آرایی یکی از اموریست که به عروسی شما روح می بخشد. پس حتما به خاطر بسپارید که روی میزهای موجود در باغ یا تالار مراسم عروسیتان از گلدان هایی کوچک با گلهای طبیعی زیبا استفاده کنید. سفره عقد، قسمتی که مهامانان قصد عکس گرفتن با عروس و داماد را دارند و ماشین عروس جزو مهمترین ها در گل آرایی هستند.

    شمع آرایی

ایده مراسم عروسی

شمع آرایی مناسب می تواند زیبایی گل آرایی شما را دو چندان کند، کافیست با ساده ترین ایده ها زیباترین نوع شمع آرایی متناسب با گل آراییتان را پیدا کنید.

    عکس و دستنوشته مخصوص عروسی

ایده مراسم عروسی

شاید در برخی مجالس عروسی دیده باشید که عروس و داماد یکی از عکسهایشان را در سایز بزرگ چاپ کرده و از مهمانانشان می خواهند در گوشه و کنار این عکس جملانی را مِن باب یادگاری روی عکس یادداشت کنند. یکی از ایده های ناب مراسم عروسی می تواند عملی کردن این کار باشد. مطمئنا بعد از گذشت چند سال از مهمانی عروسیتان با دیدن این عکس و دستنوشته های آن، خاطرات جشن عروسیتان برایتان تداعی می شود.

    گیفت های عروسی

ایده مراسم عروسی

عکس های کوچک چاپ شده عروس و داماد
شاخه نبات کوچک
گلدانهای کوچک (مثلا کاکتوس)
جعبه های کوچک کاغذی

بد نیست هدیه های کوچکی برای قدردانی از حضور مهمانانتان در بهترین شب زندگیتان تهیه ببینید. بی شک اگر حضور آنها نبود مراسم هیچ زیبایی نداشت، حتی ممکن است به بدترین خاطره تان تبدیل شود!

ایده مراسم عروسی

    کودکان را از یاد نبرید

ایده مراسم عروسی

حتما دیده اید که در مراسم عروسی کودکان جز افراد سردرگم مهمانان به حساب می آیند. با در نظر گرفتن محیط کوچکی برای بازی، آنها را از سردرگمی نجات دهید.

    رقص هماهنگ عروس و داماد

ایده مراسم عروسی

یکی از نکاتی که شاید خیلی ها به آن اهمیت ندهند، رقص هماهنگ عروس و داماد است. حتما برای آن تمرین کنید و حتی در صورت لزوم نزد مربی کار بلد نکات لازم را یاد بگیرید. تصور کنید در این رقص هیچ کس اطرافتان نیست و تنها شما و همسرتان هستید. قطعا یکی از بهترین لحظات عمرتان را سپری خواهید کرد.

    آرایش عروس و پیرایش داماد

ایده مراسم عروسی

در این مورد بیش از بقیه موارد دقت به خرج دهید چرا که یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین موارد است. چهره عروس و داماد اولین قسمتی است که هر کسی به آن دقت میکند. بهتر است سالن زیبایی که انتخاب می کنید با به روزترین متد آرایشگری آشنا باشد. قرار است آرایشتان یک روز کامل روی صورتتان باقی بماند پس باید حتما آرایشی سبک و زیبا و طبیعی باشد. دامادهای محترم نیز به اندک گریمی احتیاج دارند که خستگی در چهره شان نمایان نشود.

    آتلیه عکس و فیلم

ایده مراسم عروسی

عکس ها و فیلم مراسم عروسی تنها یادگاری و سندی از بهترین شب زندگیتان است. با انتخاب آتلیه خوب به هرچه بهتر ثبت شدن این خاطرات کمک کنید.

    مراسم آتش بازی

ایده مراسم عروسی

یکی از سورپرایزهای عروسی مراسم آتش بازی است. در این زمان به مهمانان تذکر دهید مزاقب کودکان خود باشند.

 

 

0 تلفن ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی مشهد
09366709455 موبایل ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی

ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی

ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی

ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ایده های نو و خلاقانه برای مراسم عروسی
آدرس استان خراسان رضوی- شهر مشهد - بلوار رضوی
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09366709455 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی روز ایده های نو و خلاقانه خاص برای مراسم عروسی ایده های نو و خلاقانه خاص برای مراسم عروسی مراسم عروس انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل