عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی

نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی


نکات مهم در انتخاب تشریفات عروسی


شاید شما هم خاطراتی از شرکت در یک مجلس عروسی و شادی دارید که تشریفات آن بسیار کسل کننده بوده است و خاطرات زیادی هم دارید از شرکت در مجالس شادی و جشن و عروسی که به خوبی برگزار شده اند و تشریفات عروسی و جشن در آن بسیار سرگرم کننده، منظم و شادی بخش اجرا شده اند. تشریفات مجالس عروسی امروزه نقش بسزایی در برگزاری مجالس ایفا می کنند، بنابراین باید با انجام تحقیقات مناسب و پرس و جو بهترین آنها را انتخاب کرد. شما می توانید با انتخاب درست از صفر تا صد مجلس عروسی خود را به تشریفات مورد نظرتان سپرده و با خیال راحت به بقیه امور شخصی خود رسیدگی کنید.
انجام تشریفات عروسی به طوری که خاطره انگیز و سرگرم کننده باشد، آرزوی هر عروس و دامادی است. جشن های عروسی موفق و به یاد ماندنی چند نقطه مشترک دارند که در این مقاله به مهمترین آنها اشاره می کنیم.
اگر شما در اجرای تشریفات عروسی خود این نکات را رعایت کنید، بدون شک عروسی شما هم در ردیف عروسی های موفق و خاطره انگیزی قرار خواهد گرفت که در ذهن مهمانان باقی می ماند.

هرچه زودتر یک تالار پذیرایی زیبا با اندازه مناسب رزرو کنید.

رزرو تالار عروسی یکی از مهمترین بخشهای برگزاری تشریفات عروسی شماست. حدود شش ماه قبل از عروسی خود می بایست تالار پذیرایی یا باغ عروسی خود را رزرو کرده باشید. تالار عروسی می بایست یک سالن بزرگ و مناسب داشته باشد و فضای کافی برای نشستن مهمانان و همچنین فضای کافی برای رقص و شادی مهمانان داشته باشد. سالن پذیرایی نه باید آنقدر بزرگ باشد که مهمانان شما در آن پراکنده شده و تعدادشان کم به نظر برسد و نباید آنقدر کوچک باشد که مهمانان شما تنگاتنگ یکدیگر بنشینند و معذب باشند. تالار تشریفات پذیرایی عروسی می بایست زیبا و دلنشین باشد. هیچکس دوست ندارد وقت خود را در یک سالن تنگ و تاریک با سقفی کوتاه و یا یک زیرزمین سپری کند.

تشریفات عروسی

تایم مجلس عروسیتان را هر چه سریع تر مشخص کنید.

بهترین گزینه برای برگزاری مراسم شب عروسی، شبی است که فردای آن تعطیل باشد. معمولا پنج شنبه شب ها بهترین گزینه هستند. چرا که مهمانانتان به موقع در جشنتان حضور بهم می رسانند و نیز با خیال راحت می توانند شب را سپری کرده و فردای جشن عروسی به استراحت بپردازند. اگر پنج شنبه شب نشد، گزینه بعدیتان جمعه را قرار دهید. در غیر این صورت روزی را انتخاب کنید که فردای آن تعطیل باشد. ممکن است در این روزها مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوید ولی مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد.

تشریفات عروسی

کیفیت کترینگ و تهیه شام عروسی از نکات مهم است.

مهمانان شما انتظار دارند در بزرگترین شب زندگی شما، خوب پذیرایی شوند. کترینگ و تهیه شام، مهمترین قسمت تشریفات عروسی شما به حساب می آیند. کیفیت غذا، تعداد انواع غذاهای مختلف که متناسب با سلایق اکثریت باشند، دسر و نوشیدنی های متنوع از جمله موارد قابل توجه می باشد. اگر تشریفات شام عروسیتان را به صورت سلف سرویس برگزار می کنید، مظمئن شوید که برای هر پنجاه مهمان، یک میز شام وجود دارد. این نکته بسیار مهم است. اگر تعداد مهمانانتان زیاد باشد (بعنوان مثال 350 نفر) باید سر یک میز شام پذیرایی شوند، که موجب طولانی شدن تایم سرو غذا می شود. که در این صورت فاجعه ای بزرگ رخ خواهد داد.

تشریفات عروسی

به موقع در جشن عروسی خود حاضر شوید.

بسیاری از ما دیده ایم یا شنیده ایم که عروس و داماد موقع صرف شام به جشن عروسی خود رسیده اند! اگر می خواهید بدانید مهمانان شما چه حسی خواهند داشت، خیلی ساده است: دو ساعت تمام روی یک صندلی بنشینید و موزیک گوش کنید یا به یک برنامه تلویزیونی زل بزنید!
دیر رسیدن شما به عروسی، ضمن اینکه مهمانان را خسته می کند، عکس ها و فیلم عروسی شما را نیز خراب می کند. فقط به این فکر کنید که عکاس و فیلم بردار شما، هنگامی که شما موقع صرف شام به جشن عروسیتان رسیده اید، چه چیزی را باید ثبت کنند!

تشریفات عروسی

آخر از همه شام بخورید!

شب عروسی شما بزرگترین شب زندگیتان است! شاید در تمام طول زندگیتان چنین فرصتی برایتان فراهم نشود که این همه مهمان از دور و نزدیک به خاطر شما دور هم جمع شوند. اگر می خواهید همه از تشریفات عروسی شما راضی و خشنود باشند، خوردن شام خود را به تعویق بیندازید. با حوصله به پذیرایی مهمانانتان نظارت داشته باشید. خودتان سر هر میز حاضر شوید و ضمن ابراز قدردانی از حضور مهمانهایتان از آن ها بپرسید که چیزی نیاز دارند یا خیر! با مهمانان طراز اول خوش و بش کنید و همه را در شادی خود شریک کنید. سپس با خیال راحت با همسرتان به صرف شام بپردازید.


 

 

 

0 تلفن نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی مشهد
09366709455 موبایل نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی

نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی

نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی

نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی
آدرس استان خراسان رضوی- شهر مشهد - بلوار رضوی
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09366709455 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی نکات تاثیرگزار در تشریفات عروسی نکات مهم در انتخاب تشریفات عروسی شاید شما هم خاطر مدل خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل