عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی


نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس و داماد

شب عروسی هر فردی يکی از به ياد ماندنی ترين شب زندگی زوج های جوان است که با مرور زمان تنها چيزی که از آن به يادگار می ماند عکس ها و فيلم آن است و يکی از مهم ترين کارهايی که زوج های جوان بايد بکنند انتخاب يه عکاس ماهر است که در اين متن چند راهنمايی جهت انتخاب يک عکاس خوب برای عروسی به آنها می کنيم.

آتلیه عروس

عکاس باتجربه و ماهر را برای عروسی انتخاب کنيد

تجربه مهم ترین شاخصه در انتخاب آتلیه عروس است. عروسی شما یک بار اتفاق می افتد، جشن شما پر از لحظه هایی است که فقط یک بار اتفاق می افتند. عکاس و فیلمبردار مراسم عروسی شما باید کوله باری از تجربه داشته باشند تا لحظات ناب را شکار کند و همه اتفاقات زیبا را ثبت کنند. تیم عکاسی و فیلمبرداری باید سرشار از ایده های نو برای عکاسی و فیلم برداری باشد و شما را در موقعیت های مختلف قرار داده و لحظات زیبا را ثبت کند.
در بسیاری از امور تجربه زیاد و سابقه کار طولانی بسیار مهم و ضروری است اما همه چیز نیست. گاهی اوقات یک آتلیه عکاسی سالیان سال فقط یک نوع کار را تکرار کرده است بدون اینکه سعی کند چیز تازه ای یاد بگیرد و یا خود را به تکنولوژی های روز وفق دهد. الگوها روز به روز در حال تغییر هستند و آتلیه ای موفق است که خود را با تغییرات جدید هماهنگ کند . بنابراین وقتی به سراغ یک آتلیه قدیمی و با سابقه می روید، به این نکته توجه کنید که آیا آنها به روز هستند یا اینکه هنوز مطابق الگوهای قدیمی کار می کنند!

آتلیه عروس

توجه به نمونه کارها و ساختگي نبودن ژست عروس و داماد

عکاسی عروس و داماد دارای بازاری پر رونق است که خالی از دوز و کلک نيست. به آرم و امضای عکس ها در پايين آلبوم توجه کنيد. بسياری از عکاسان حرفه ای در آغاز و پايان فيلم عروسی اسم و شماره اتليه خود را ثبت می کنند. به اين نکات توجه داشته باشيد تا نمونه کار های عکاسان ديگر را به عنوان نمونه های خودشان به شما نشان ندهند. تجربه ثابت کرده است که آتلیه و دفتر بزرگ و پر زرق و برق، با وجود اینکه خیلی مهم است اما لزوما به معنای این نیست که کار شما حرفه ای تر از آب درخواهد آمد. سعی کنید در ابتدای کار تحت تاثیر ساختمان بزرگ، آتلیه پر زرق و برق و دفتر وسیع آنها قرار نگیرید. چه بسا بسیاری از آتلیه های کوچکتر و جمع و جورتر، در کار خود دلسوزتر باشند و تعهد آنها به حفظ و رضایت مشتری بیش از آتلیه های بزرگ و مشهور باشد.

آتلیه عروسی

نورپردازی در عکس های عروسی

با هر عکاسی حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای که صحبت کنید به شما خواهند گفت که نور ۹۰٪ علت خوب یا بد شدن عکس‌هاست. وقتی که به آلبوم نمونه کارهای عکاسان نگاه می کنید متوجه خواهید شد که با نور به روش‌های مختلف بازی شده است. بعضی از عکاسان عکس های کاملا روشن و روح‌دار را ترجیح می‌دهند در حالیکه برخی دیگر از نور صرفا در جهت ایجاد حس و هیجان استفاده می‌کنند. این نکته در عکاسی در فضای بسته بسیار مهم است.

تجهیزات عکاسی مراسم عروسی

اینکه کاندیدهای عکاسی مراسم عروسی شما از چه تجهیزات یا مدل دوربینی استفاده می‌کنند، یکی از سوالاتی متداولی است که همه به شما توصیه می‌کنند در مورد آن تحقیق کنید. با فرض اینکه شما یک خبره تجهیزات و دوربین‌های عکاسی نیستید پیگیری وسواس گونه این سوال کاملا بیهوده است. به این دلیل که اغلب افراد (حتی خود عکاس‌ها) نمی‌دانند بهترین دوربین موجود در بازار چه دوربینی است! منتهی وقتی نمونه کارهای آتلیه ها را می‌بینید به نوعی متوجه می‌شوید که هر آتلیه برای ارائه هر سبکی از تجهیزات خاص خود برای عکاسی مراسم استفاده می‌کند.

آتلیه عروس

کمیت و کیفیت عکس عروسی

تعداد کمی عکس با کیفیت از هزاران عکس بی معنی و بدون کیفیت بهتر است. هیچ ارزانی بی حکمت نیست و هیچ گرانی ای نیز دلیل مرغوب بودن نیست. پس برای انتخاب عکاس مراسم عروسی با معیارهای اساسی و درست اقدام کنید.

کارهايي که بايد با عکاس مراسم عروسی هماهنگ کنید

قبل از عقد قرار داد با عکاستان، حتما درباره جزئیاتی که دوست دارید رعایت شود و یا از آن ها عکاسی شود، قیمت، کیفیت چاپ عکس ها و اندازه آن ها و ... صحبت کنید. امروزه هر عکاسی منوی خاص خودش را دارد و با عکاسی های دیگر کاملا متفاوت است به همین علت سعی کنید از تمام آتلیه هایی که به آن ها مراجعه می کنید درباره جزئیات کارشان سوال کنید تا روند کار عکاسی و قیمت آنها مد نظرتان باشد. اگر روز جشن بارش برف یا باران داشتید آنگاه برنامه جایگزین چیست؟ اگر فکر همه چیز را کرده باشید، قطعا روز کم استرس تری را تجربه خواهید کرد.
در صورت پسندیدن کار یک آتلیه حتما تمام جزئیات را به صورت مکتوب در آورید و کپی آن را نزد خودتان نگه دارید و یا دو نسخه از آن تهیه کنید تا در این یکی دو ماه مانده به عروسی چیزی فراموش نشود. چرا که تنها شما نیستید که به آن آتلیه مراجعه کرده اید و هر مراجعه کننده ای هم نظرات و خواسته های متفاوتی دارد که عکاس نمی تواند همه ی آنها را به خاطر بسپارد.

سنجش موقعیت عکاس در محل جشن عروسی

توصیه ما به شما اینست که یکبار قبل از مراسم نامزدی، عقد، عروسی و یا هر مناسبت دیگری ، به همراه عکاس آتلیه به محل برگزاری جشن عروسی خود بروید تا بتوانید امکانات سالن را از نظر نور پردازی را بررسی کنید و به خوبی به محل تسلط پیدا کنید. اگر قرار است در باغ هم عکس برداری شود ضرورت این کار دو چندان می شود. اینکه چه زمانی در روز عکاسی در آن محیط مناسب تر است و جهت حرکت نور خورشید باید از قبل مشخص شود. همچنین بهتر است برای همه چیز برنامه ریزی کنید.

آتلیه عروس

عروس و دامادهای عزیز، شما به عنوان سوژه اصلی عکس ها در مراسم نامزدی، عقد، عروسی و یا حتی بعد از ازدواج هستید پس خوب است نکاتی را به ذهن بسپارید تا با کمک عکاس بهترین عکس ها را بیاندازید.

 

0 تلفن نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی مشهد
09366709455 موبایل نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی
آدرس استان خراسان رضوی- شهر مشهد - بلوار رضوی
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09366709455 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس و داماد شب عروسي هر فرد مدل خواندنی عروسی زیبا,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل