عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

پاک کردن تاتوی قدیمی با لیزر یا با محلول ریمور؟

پاک کردن تاتوی قدیمی با لیزر یا با محلول ریمور؟
چه طور تاتوی قدیمی را پاک کنیم؟


اگر شما از تاتوی قبلی خود خسته شده اید میتوانید آن را با لیزر و یا محلول ریمور پاک کنید. قبل از توضیح درباره این دو روش باید بگویم بنا به دلیل نارضایتی شما شاید راه حل ساده تری باشد. مثلا اگر رنگ ابرو یا طرح ابروی خود را دوست ندارید میتوانید به یک متخصص آرایش دائم مراجعه کنید و مشکل را حل کنید ولی اگر به طور کلی از ابروی تاتودار خسته شده اید میتوانید یکی از دو روشی که در ابتدا ذکر کردم  را انتخاب کنید.

ابتدا باید بگویم لطفا قبل از انجام آرایش دائم نسبت به انتخاب پیگمنتر خود وسواس بیشتری داشته باشید تا مجبور به ریمو کردن نباشید. قبل از انجام میکروبلیدینگ و آرایش دائم مقاله هر آنچه باید در رابطه با میکروبلیدینگ بدانید را مطالعه کنید

پاک کردن تاتو با لیزر چگونه است؟


فرآیند پاک کردن تاتو ابرو شبیه به حذف خالکوبی است. لیزر پالس های کوتاهی از انرژی نور را به ابرو یا تاتوی آرایشی شما ساطع می کند. ذرات جوهر موجود در پوست شما طول موج لیزر را جذب کرده و ذرات جوهر را خرد می کند.

پاک کردن تاتو با لیزر

آیا تاتوهای قدیمی در روش استفاده از لیزر زودتر پاک می شوند؟

بله قدیمی بودن تاتوی شما میتونه تعداد جلسات درمان را کاهش بده. تاتوهای قدیمی‌تر معمولاً راحت‌تر پاک می‌شوند، زیرا معمولاً با گذشت زمان کمی محو شده‌اند. به همین دلیل، تاتو‌های قدیمی‌تر معمولاً نسبت به تاتوهای جدیدتر، جلسات کمتری برای پاک کردن نیاز دارند.

آیا برای پاک کردن تاتو با لیزر نیاز هست موی ابرو تراشیده شود؟

چه شما موی ابرو را بتراشید چه نه در طور درمان موها سوخته می شود پس بهتره خودتون از قبل موی ابرو را تراشیده تا در حین کار با بوی سوختگی مو مواجه نشوید

آیا ریمو تاتو با لیزر عوارض دارد؟


محل حذف خالکوبی ممکن است عفونی شود.
احتمال کمی وجود دارد که درمان بتواند یک اسکار دائمی به جای بگذارد.
درجاتی از تغییر رنگ پوست ممکن است رخ دهد
تاتوهای زیبایی مانند خط لب، خط چشم و ابرو ممکن است پس از لیزر درمانی اولیه تیره تر شوند.

آیا پس از لیزر ممکن است احساس بدی داشته باشیم.


احساس بیماری پس از درمان لیزری تاتو غیرعادی نیست. بسیاری از افراد از احساس بیماری پس از درمان شکایت دارند. برای برخی، ممکن است سردرد خفیف یا فقط خستگی باشد که پس از چند ساعت یا یک یا دو روز از بین می رود. برای دیگران، این چیزی بدتر است که می تواند روزها یا حتی هفته ها ادامه داشته باشد

پس از ریمو ابرو با لیزر پوست دچار التهاب و قرمزی می شود؟


قرمزی، تورم، تاول خفیف، کمی خارش و نواحی برجسته بسیار شایع هستند و باید پس از درمان انتظار داشت. پوست در ابتدا حساس خواهد بود. حداکثر دو هفته طول می کشد تا همه این مشکلات حل شود.

آیا ممکن است استفاده از لیزر رنگ تاتو را بدتر کند؟


بستگی به رنگ جوهر تاتوی شما دارد بله ، برای بعضی از رنگ فقظ رنگ جوهر را به رنگی دیگر تبدیل کند برای جلوگیری از این روش حتما هم با متخصص لیزر و هم آرایش دائم مشورت کنید.


چرا بعضی از تاتوها به خوبی پاک نمی شوند؟


اگر رنگ از لایه ی درم عمیقتر کاشته شده باشد تعداد جلسات بیشتری برای پاک کردن تاتو نیاز هست.


ریمو تاتوی ی قدیمی با محلول ریمور


این روش دقیقا بر خلاف روش لیزر است، درروش لیزر رنگ با اشعه ی لیزر شکسته شده و در بدن جذب و در آخر از طریق ادرار و تعرق دفع میشود ولی در روش استفاده از روش محلول ریمور رنگ ها توسط محلولی اسیدی حل شده و از سطح پوست خارج می شوند.
در این روش محلول با استفاده از دستگاه تاتو به سطحی ترین لایه پوست نفوذ کرده و پس از یک دقیقه رنگ ها از پوست خارج می شوند.


آیا ریمو ابرو عوارض دارد؟


اگر تحت نظر یک فرد متخصص انجام دهید و تمام نکات را بعد از ریمو رعایت کنید خیر، ولی در غیر این صورت بله به طور قطع میتونه موجب عوارض پوستی شود


بعد از ریمو تاتو چه نکاتی باید رعایت شود؟


تا چهار روز محل ضخم اصلا با آب تماس نداشته باشد.
پس از چهار روز تا حداقل یه ماه روزی سه بار از ترمیم کننده استفاده کنید
تا ده روز روزی یک عدد قرص آناهیل مصرف کنید
تا جلسه ی بعدی سه ماه وقفه بندازید.


اگر پس از ریمو محل ضخم ورم کرد چه کنیم


تورم ممکن است به علت عفونت باشد ابتدا از پماد تتراسایکلین استقاده کنید در صورتی که ادامه داشت آنتی بیوتیک مصرف کنید.


آیا ریمو تاتوی ابرو درد دارد؟


تا حدودی بله ولی با اقداماتی میشه این درد را کاهش داد مثل استفاده از بی حسی  و باد خوردن ابرو در حین کار با پنکه های کوچک


آیا تاتو در یک جلسه پاک میشود؟


ریمورهای تک جلسه ای نسبت به بقیه محلول ها تهاجمی تر هستند در نتیجه میتونند آسیب های جدی به پوست وارد کنند

ریمو ابرو چند جلسه طول می کشد؟

تعداد جلسات به فاکتورهایی بستگی دارد مثل عمقی که که رنگ کاشته شده بوده، نوع رنگی که استفاده شده رنگهای سرب دار به تعداد جلسات بیشتری برای ریمو نیاز دارند، و عمر تاتوی شما برخلاف چیزی که تصور میکنید ابروهای قدیمی زودتر پاک نمیشوند شاید ظاهرا کمرنگ باشند ولی مقداری زیادی جوهر در زیر پوست شما وجود دارد، و همچنین نوع پوست هم میتونه تاثیرگزار باشد بعضی از پوست بیشتر استقامت میکنند و متخصص بیشتر به کار خود ادامه میدهد در نتیجه رنگ بیشتری در هر جلسه خارج میشود. ولی به طور کلی بین دو تا چهار جلسه طول میکشد.

بهترین ریمو تاتو در مشهد

 


آیا پاک کردن تاتو با لیزر بهتر است یا محلول ریمور؟


این کاملا به شرایط شما دارد، برای بعضی از رنگها لیزر جواب نمیدهد و حتی سبب بدرنگی میشود ولی محلول ریمور همه ی رنگها را میتواند پاک کند ولی از طرف دیگر اگر ریمو ابرو با محلول توسط افراد ناوارد انجام شود سبب عوارض جدی شود.

شما در مرکز تخصصی آرایش دائم و ریمو تاتوهای قدیمی میتونید با خیال راحت از شر تاتوهای قدیمی خود راحت شوید

شماره تماس : 09362707443

آدرس : مشهد، بین صارمی 33 و 35

 


پاک کردن تاتوی قدیمی با لیزر یا با محلول ریمور؟

پاک کردن تاتوی قدیمی با لیزر یا با محلول ریمور؟
ارائه الهه
بخشخواندنی
دستهزیبایی
توضیح مختصرمدل خواندنی رویداد جدید پاک کردن تاتوی قدیمی با لیزر یا با محلول ریمور؟ چه طور تاتوی قدیمی را پاک کنیم؟ اگر شما از تاتوی مدل خواندنی رویداد جدید,
صفحه قبل