عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس


کرایه ماشین عروس

ماشین عروس برای زوج جوان جزئی از خاطرات فراموش نشدنی می باشد. اما هر عروس و دامادی در مورد ماشین عروس نظری متفاوت دارد. برخی از عروس و دامادها می خواهند روز عروسی را با ماشین شخصی خودشان خاطره سازی کنند و اعتقادی به کرایه ماشین عروس ندارند و حتی ممکن است از ماشین خانواده و دوستان خود برای جشن عروسی استفاده کنند. برخی از زوج های جوان می خواند در روز عروسی، در ظاهر دیگران و در عکس و فیلم هایشان با یک ماشین بسیار لوکس و قیمتی حاضر شوند و نسبت به همیشه متفاوت باشند. عده ای دیگر نیز برای اجاره ماشین عروس به سمت ماشین عروس کلاسیک و بسیار خاص می روند. اما به راستی برای اجاره ماشین عروس باید چه نکاتی را رعایت کنیم و چه مواردی را در نظر داشته باشیم؟ با سایت عروسی ساز همراه باشید، قطعا نکات مهمی را خواهید آموخت.

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس

انتخاب شرکت کرایه خودرو معتبر

اجاره خودرو مسئولیت زیادی را بر دوش شما می گذارد، به همین دلیل برای کرایه خودرو باید شرکتی معتبر را پیدا کنید تا تمامی موارد و نکات بصورت شفاف و واضح در قرارداد بصورت کتبی قید شود و کاملا به بندهای قرارداد پایبند باشد. قرارداد کتبی که توسط دو طرف معامله امضا شود.

انتخاب مدل ماشین عروس و شرایط جایگزین

هنگامیکه قصد کرایه ماشین را دارید قطعا ایده آل ذهنی بابت مدل و شرایط ماشین عروس خود را نیز می دانید، مثلا می دانید تمایل به اجاره کدام مدل از ماشین های لوکس و بسیار گران قیمت برای عروسی دارید یا می خواهید چه مدلی از ماشین های قدیمی و کلاسیک را انتخاب کنید. حتی رنگ ماشین عروس خود را باید از قبل انتخاب کنید. بهتر است برای خود موارد جایگزین نیز در نظر داشته باشید تا در صورت نبود ماشین مورد نظرتان دچار سردرگمی و البته ناراحتی نشوید.

مدل ماشین عروس

قیمت اجاره ماشین عروس

یکی از فاکتورهای مهم در هرکاری هزینه آن می باشد که برای زوج های جوان نیز تبدیل به چالشی جدی شده است. پس از انتخاب مدل ماشین عروس به چندین شرکت معتبر کرایه ماشین عروس مراجعه کنید و مدل های مورد نظرتان را قیمت کنید. پس از بررسی و مقایسه، خوش قیمت ترین و منصف ترین شرکت را برای اجاره ماشین عروس انتخاب کنید.

زمان اجاره ماشین عروس

برای اجاره ماشین عروس حداقل ده روز قبل از تاریخ عروسیتان اقدام کنید تا خیالتان بابت کرایه ماشین عروس راحت باشد. در غیر اینصورت ممکن است ماشین مورد نظرتان را به شخص دیگری کرایه دهند.

کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون راننده؟

اجاره ماشین عروس با راننده قطعا ریسک کمتری دارد زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت کامل برعهده راننده و مجموعه ایست که ماشین عروس را کرایه کرده اید. ضمن اینکه مدارکی که برای کرایه ماشین با راننده نزد مجموعه می گذارید به مراتب کمتر و شرایط آن راحت تر است. این را فراموش نکنید که در صورت کرایه ماشین عروس بدون راننده بروز هر مشکل و خسارتی به عهده شخص شما می باشد. از دلایلی که عموما زوج های جوان را به سمت کرایه ماشین عروس با راننده سوق می دهد می توان به کاهش استرس و مسئولیت، نداشتن گواهینامه و عدم تسلط رانندگی با ماشین مورد نظر اشاره کرد. ولی بسیاری از افراد نیز ترجیح می دهند در روز عروسی، داماد پشت فرمان بنشیند و اجاره ماشین بدون راننده را ترجیح می دهند. در نظر داشته باشید اجاره ماشین با راننده قیمت بیشتری نیز دارد.

کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون راننده

مدارک لازم جهت اجاره ماشین عروس

شرکت های مختلف برای اجاره دادم خودرو قانون های متفاوتی هستند اما بطور کلی در اکثر این شرکت ها : حداقل سن ۲۰ سال ، گواهینامه معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه ، کارت شناسایی معتبر و مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره‌کننده خودرو، کپی کارت ملی و شناسنامه، یک چک معتبر به قیمت ریالی ارزش ماشین مورد نظر، یک سند ملکی به ارزش خودروی مورد نظر از شخص دریافت می گردد.

در آخر مراسم نیز چنانچه برای خودروی مورد نظر مشکل خاصی بوجود نیامده باشد چک و مدرک ضمانتی توسط نماینده شرکت به شما تحویل داده می شود.

قوانین کرایه ماشین عروس

در بیشتر شرکت های اجاره ماشین عروس ، تعرفه اجاره ماشین 12 ساعته، 24 ساعته و 48 ساعته وجود دارد که در صورت انتخاب هرکدام هزینه را باید پرداخت کنید و چنانچه زمان بیشتری از ماشین استفاده کنید به ازای هر ساعت باید هزینه ای برای جریمه پرداخت کنید. از دیگر قوانین اجاره ماشین تردد خودرو در محدوده همان شهر می باشد. مثلا اگر کرایه ماشین عروس در تهران انجام داده اید فقط باید با ماشین در تهران باشید. قانون دیگر اینکه عموما هزینه بنزین برعهده داماد است.

قوانین کرایه ماشین عروس

 


نکات مهم برای اجاره ماشین عروس

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی شیک نکات مهم برای اجاره ماشین عروس کرایه ماشین عروس ماشین عروس برای زوج جوان جزئی از خاط طرح خواندنی عروسی,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل