عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها

نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها


نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها


این روزها شاهد افزایش روز افزون مجالس عروسی هستیم. روز جشن عروسی یکی از مهم ترین روزهای زندگی عروس و دامادها به شمار می رود و این دو تلاش می کنند خاطره انگیزترین روز را در خاطرات خود و دیگران به یادگار بگذارند.
روی صحبت ما در این مقاله بیشتر با عروس خانم های عزیز است که در شب عروسی ستاره مجلس هستند و باید همچون نگینی در این مجلس بدرخشند.
با توجه به متعدد بودن سالن های زیبایی مخصوصا در سطح شهر تهران، نکاتی در مقاله زیر ارائه می دهیم که انتخاب آرایشگر و سالن زیبایی متناسب با علایق شما را برایتان آسان می سازد.
در آرایش عروس چند نکته اصلی باید مورد توجه قرار بگیرد که آنها را در ادامه به تفصیل توضیح می دهیم.

 

آرایش عروس اروپایی و جدید

نوع آرایش

سعی کنید آرایش های اروپایی و ساده را برای خود انتخاب کنید نه آرایش های خلیجی و عربی و تند، چون بعد از مدت بسیار کوتاهی از مد می افتد و حتی ممکن است خجالت بکشید عکس ها و فیلم عروسی خود را به کسی نشان بدهید. باید بدانید که آرایش تند به معنی زیباتر شدن شما نیست و حتی ممکن است زیبایی چهره شما را بگیرد. همچنین اینکه نوع آرایش شما به گونه ای شخصیت شما را نشان می دهد.

تغییر بیش از انداره ممنوع!

بسیاری از عروس ها به دنبال این هستند که روز عروسیشان به شدت تغییر کنند و به همین دلیل از رنگ موهای غیر طبیعی، لنزهای رنگی، آرایش های تند و زننده و ... استفاده می کنند. باید به این نکته توجه کنید که در شب ازدواجتان سادگی را انتخاب کنید، چرا گه عکس ها تا آخر عمر باقی می ماند و بهتر آن است که با دیدن عکس ها نتوان سال مجلس عروسی را حدس زد. همچنین چهره دخترانه شما چیز باارزشی است که با گذشت زمان هرگز نمی توانید آنرا دوباره بدست آورید. زیبایی عروس در جوان نشان داده شدن صورت او می باشد حال آنکه آرایش غلیظ باعث می شود سن شما بالاتر از آن چیزی که هست به نظر بیاید.

مراقبت های پوستی

مسئله مهم دیگر پوستتان است. مهم نیست لب هایتان چقدر براق یا چشم شما چقدر بزرگ است، اگر رنگ پوستتان مناسب نباشد و یا چرب یا بی رنگ باشد نمی توانید زیبا دیده شوید. اولین اولویت شما باید این باشد که مطمئن شوید پوستتان عالی دیده می شود، که برای این کار می توانید قبل از فرا رسیدن تاریخ عروسی برای رسیدگی به پوست خود از لوسیون های متناسب با آن، اسکرابرها و بقیه موارد (با مشورت با پزشک متخصص پوست و مو یا آرایشگرتان) استفاده کنید. هر روز بین دو تا سه لیتر آب بنوشید و هیچوقت شب ها با آرایش نخوابید.

لبخند زیبا

به سفیدی دندان های خود اهمیت بدهید. دندان های سفید باعث عمیق تر دیده شدن لبخند شما می شود. در این صورت زیبایی شما خیره کننده تر شده و همچنین ثبت آنها در عکس ها و فیلم عروسی بسیار قشنگ تر می شود.
به خاطر بسپارید که روز عروسیتان روز مناسبی برای امتحان چیزهای جدید برای اولین بار نیست. اگر تا به حال رژ قرمز و یا سایه دودی نزده اید، به هیچ عنوان آن را برای روز عروسیتان انختاب نکنید.

تست آرایش

توصیه ما این است که حتما قبل از مراسم عروسی یک بار برای تست پیش آرایشگرتان بروید و آرایش روز عروسیتان را انتخاب کنید. هر ایده ای که دوست دارید برای مدل موها و آرایشتان را با آرایشگر خود در ارتباط بگذارید تا او هم با توجه به خواسته شما فرصت مناسب جهت تصمیم گیری برای نوع مدل مو و آرایشتان داشته باشد.
رنگ ابروهایتان را با موهایتان هماهنگ کنید. ابروی هر فرد باید نهایتا یک یا دو درجه با رنگ موی او متفاوت باشد، در غیر اینصورت اگر بیش از اندازه روشن شود زیبایی خود را از دست می دهد. پر کردن قسمت های خالی ابرو را نیز نباید از یاد ببرید.
برای شروع آرایش از پرایمرها و مواد مناسب جهت ایجاد زیرسازی پوست و پس از آن از پودرها و فیکساتورهای مناسب استفاده کنید.

رنگ لاک

بهتر است لاک عروس فرنچ ساده باشد چرا که همانطور که در ابتدا گفتیم سادگی هیچ گاه از مد نمی افتد.

تاج عروس

نکته مهم بعدی در انتخاب تاج عروس، بلندی و کوتاهی آن با توجه به قد عروس و داماد است. اگر داماد قدی نسبتا کوتاه دارد، عروس نباید تاج بلندی انتخاب کند. اما به غیر از قد نوع آرایش موها و اندام نیز باید در انتخاب تاج در نظر گرفته شود. در مقاله ای دیگر به بررسی کامل انواع تاج ها و عوامل موثر در انتخاب آن می پردازیم.

 

مدل های جدید میکاپ عروس 

 

0 تلفن نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها مشهد
09366709455 موبایل نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها

نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها
آدرس استان خراسان رضوی- شهر مشهد - بلوار رضوی
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09366709455 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها نکات آرایشی مهم برای عروس خانم ها این روزها شاهد مد خواندنی عروسی روز,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل