عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

هدیه دوران نامزدی

هدیه دوران نامزدی


هدیه نامزدی

هدیه دادن و هدیه گرفتن همیشه حس خوشایندی در افراد ایجاد می کند. دوران نامزدی آغاز دوره ای جدید از زندگی شماست و باید با کارهایی هرچند کوچک شیرینی دوران نامزدی را بیشتر کنید و خود را بیش از پیش در دل نامزدتان جا کنید. در دوران نامزدی هدایایی که رد و بدل می شوند به دو دسته کلی تقسیم می شوند. هدایایی که بین خانواده ها رد و بدل می شوند (بعنوان مثال هدیه ای که مادر عروس به داماد می دهد) و هدایایی که دختر و پسر به یکدیگر می دهند. این هدایا باعث می شود ارتباط بین خانواده ها و البته عروس و داماد عمیق و عمیق تر شود. ام به راستی بهترین هدیه برای دوران نامزدی چیست؟ با عروسی ساز همراه باشید تا با هدایای مناسب برای هدیه دوران نامزدی آشنا شوید.

هدیه دوران نامزدی

تزیین کادو

در اولین قدم باید بگوییم علاوه بر کادویی که به نامزدتان می دهید مدل تزیین کادو نیز اهمیت زیادی دارد. اگر بدون هیچ تزیین و هیچ کادویی هدیه خود را بدهید ممکن است اصلا به چشم نیاید. حتی اگر هدیه ای ارزشمند را به نامزدتان بدهید. پس بهتر است هدیه خود را آماده و سپس تقدیم کنید. حتی با یک کاغذ کادو ساده نیز می توانید این کار را انجام دهید. اگر هم مایل باشید گلفروشی ها تزیین کادو ها را با گل طبیعی و به زیبایی تمام انجام می دهند.

تزیین کادو

هدایای بی مناسبت و کوچک

لازم نیست برای هدیه دادن به نامزدتان حتما منتظر مناسبت خاصی باشید یا همیشه هدایای بزرگ و گران قیمت بخرید. گاهی خریدن حتی یک شاخه گل یا یک خوراکی که نامزدتان به آن علاقه دارد بسیار ارزشمند است و نامزدتان را بسیار خوشحال و هیجان زده می کند. به ویژه خانم ها که علاقه زیادی به گرفتن گل از همسرشان دارند. گلدان های گل نیز ایده بسیار خوبی برا هدیه دادن به نامزدتان است زیرا با هر بار دیدن آن به یاد شما می افتد و سعی در مراقبت و نگهداری از آن دارد. کارت پستالی کوچک و ساده با نوشته ای عاشقانه نیز محبت را بین شما صد چندان می کند.

هدایای بی مناسبت و کوچک

شناخت رسم و رسوم طرف مقابل

در ایران قومیت های مختلفی وجود دارند که هرکدام رسم و رسوم خاص خود را دارند. اگر با کسی ازدواج کرده اید که رسومی متفاوت نسبت به شما و خانواده تان دارد در قدم ابتدایی سعی کنید آنها را بشناسید و طبق رسم و رسوم و سنت آنها هدیه تهیه کرده و کادو بدهید. این رسم و رسوم به ویژه برای هدایای خانواده ها و در بحث ازدواج مطرح می شود.

پول نقد و کارت هدیه ممنوع!

در دوران نامزدی به یکدیگر پول نقد یا کارت هدیه ندهید. سعی کنید برای هدیه گرفتن در سالهای ابتدایی برای نامزدتان وقت بگذارید و چیزی که دوست دارد یا احتیاج دارد را به وی کادو دهید. این هدیه حس خوشایندی به طرف مقابلتان می دهد.

پول نقد و کارت هدیه ممنوع

تنوع و خلاقیت در هدیه

همیشه هدایای خود را از یک دسته انتخاب نکنید. مثلا همیشه لباس نخرید یا همیشه گل ندهید. گاهی باید در کادو های خود تنوع ایجاد کنید. در فضای مجازی چرخ بزنید و ایده های نو برای هدیه دادن را پیدا کنید. کارت پستال ها، دستبند، انگشتر و... که قابلیت ضبط و نگهداری صدا را در خود دارند هدایای هیجان انگیز و بسیار متفاوتی هستند. خرید یک انگشتر که تاریخ و اسم پشت آن حک شده نیز ایده دیگری ست. قاب های خاص، جعبه های موزیکال، چاپ عکس های مشترکتان نیز می تواند طرف مقابلتان را بسیار خوشحال و غافلگیر کند.

تنوع و خلاقیت در هدیه

هدیه نامزدی

ارزش مالی هدایا در دوران نامزدی

معمولا در دوران نامزدی هدایا با ارزش مالی بیشتری رد و بدل می شوند. به ویژه از طرف خانواده ها. معمولا خانواده داماد در مناسبت های اولیه مانند تولد، عید و... به عروسشان انگشتر طلا، دستبند و گردنبند طلا یا حتی سکه کادو می دهند. خانواده عروس نیز به داماد طلا یا سکه می دهند.

ارزش مالی هدایا در دوران نامزدی

هدایا در شان طرف مقابل

به جز هدایای کوچک که بی مناسبت بین شما رد و بدل می شود سایر هدایا باید در شان و درخور طرف مقابلتان باشد. در غیر اینصورت ممکن است باعث سو تفاهم و دلخوری شود. مخصوصا هدایایی که بین خانواده ها رد و بدل می شود در این مورد اهمیت بیشتری دارد.

دست خالی به خانه خانواده همسرتان نروید

هنگامیکه می خواهید به خانه همسرتان بروید حتما چیزی بخرید و با خود ببرید. گل ، شیرینی ، شکلات ، بستنی و.... از جمله چیزهایی هستند که می توانید تهیه کرده و با خود ببرید. با این هدایای کوچک خانواده همسرتان را شیفته خود می کنید.

دست خالی به خانه خانواده همسرتان نروید

تفاوت هدایای دوران نامزدی و دوران پس از ازدواج

دوران نامزدی دوران فراغت و خوش گذرانیست. در دوران نامزدی دختر و پسر دائما در حال هدیه دادن به یکدیگر هستند. این قضیه برای دوران بعد از ازدواج کاملا متفاوت است زیرا دغدغه ها و مشکلات زندگی شما بیشتر شده و هدیه خریدن و هدیه دادن ها بی تردید کاهش میابد. این قضیه نباید شما را ناراحت و نگران کند.

 


هدیه دوران نامزدی

هدیه دوران نامزدی

هدیه دوران نامزدی

هدیه دوران نامزدی

هدیه دوران نامزدی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصرخواندنی نامزدی شیک هدیه دوران نامزدی هدیه نامزدی هدیه دادن و هدیه گرفتن همیشه حس خوشایندی مدل خواندنی نامزدی شیک,مدل خواندنی نامزدی جدید,
صفحه قبل