عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی


خلاقیت در عروسی

حتما تا بحال به این فکر کرده اید که مراسم های عروسی که شرکت کرده اید تکراری شده اند و به همین دلیل جزییات مراسم را به یاد نمی آورید. کافیست شما در قسمتی از جشن عروسی خود ایده ای متفاوت و کاری نوین انجام دهید تا عروسیتان در یاد همگان ماندگار شود. ایده های خلاقانه در جشن عروسی به شما و مهمان هایتان حس بسیار خوبی را منتقل می کند. در مطالب گذشته سایت عروسی ساز بسیاری از ایده های جالب عروسی را خواندید. در این مطلب نیز سعی می کنیم ایده های جالب و کارهای متفاوت برای برگزاری یک جشن عروسی خوب را با شما در میان بگذاریم.

خلاقیت در عروسی

ریسه های نور در عروسی

استفاده از رشته های لامپ LED در تزیینات عروسی شاید کار ساده ای به نظر بیاید اما همین کار ساده زیبایی فوق العاده ای به جشن عروسیتان به ویژه زمانیکه نور باغ یا تالار کم می شود، دارد. همچنین رشته‌های LED در بطری‌های شیشه‌ای جذابیت میزهای تالار عروسی را دو چندان می کند.

ریسه های نور در عروسی

استفاده از کارت و تابلو خوشامدگویی

اینکه مهمان ها در ابتدای ورودی به باغ یا تالار عروسی با تابلوی خوشامدگویی زیبایی روبرو شوند بسیار خاص و زیباست. تصورش را بکنید هنگامیکه مهمان های عروسی روی صندلی خود می نشینند با کارت خوشامدگویی در بشقاب هایشان روبرو شوند. این ایده برای مهمان ها به قدری جالب است که حتی تعدادی از مهمان ها کارت خوشامد خود را بعنوان یادگاری به خانه برده و نگه میدارند.

کارت خوشامدگویی

استفاده از تابلو یا دفترچه های یادبود

سعی کنید گوشه ای از مراسم خود را به تابلو یا دفترچه یادبود عروسی خود اختصاص دهید. قطعا پس از گذشت سالها خواندن نوشته ای که عزیزانتان در روز مراسم عروسی برایتان به یادگار گذاشتند بسیار جذاب می باشد. یا تابلوی یادبود عروسی شما می تواند زینت بخش دیوار منزل شما باشد و همیشه بزرگترین روز زندگیتان را به شما یاداور شود.

تابلو یادبود عروسی

به کارگیری تم رنگی در مراسم عروسی

هماهنگی رنگ ها در جشن عروسی می تواند بسیار خاص و جالب باشد. از رنگ مورد علاقه خود و همسرتان کمک بگیرید و در تمامی بخش های عروسی از آن استفاده کنید. برای اینکه تم رنگی مورد نظرتان به خوبی اجرا شود نیاز به تشریفات عروسی قوی دارید.

تم عروسی

کارت دعوت عروسی خاص و متفاوت

اولین چیزی که مهمان های جشن از عروسی شما می بینند، کارت عروسیتان است که با آن مهمان هایتان را دعوت می کنید. می توانید در عین سادگی کارتی متفاوت و خاص را انتخاب کنید. اگر اطرافیانتان کارت عروسی سفید بیشتر می خرند شما کارت عروسی رنگی انتخاب کنید. یا با کمی جسارت بیشتر کارت های عروسی متفاوت تر و خاص تری را انتخاب کنید.

کارت دعوت عروسی خاص

انجام تزییتات خاص در عروسی

می توانید قسمت هایی از جشن عروسی را که اکثرا به آن بی توجه هستند را دیزاین کنید. تزیین صندلی عروس و داماد، تزیین جای حلقه عروس و داماد، چاقوی کیک عروسی، تزیین لیوان عروس و داماد و جزییاتی از این قبیل که معمولا در جشن های عروسی ساده و مشابه سایر موارد است، نظر مهمان های عروسی را جلب می کند.

انجام تزیینات خاص در عروسی

 


خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی سال خلاقیت در مراسم عروسی خلاقیت در عروسی حتما تا بحال به این فکر کرده اید که م مدل خواندنی عروسی شیک,خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل