عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

عروس عینکی

عروس عینکی


عروس با عینک

چیزی که شاید تاکنون ندیده باشید و حتی کمتر شنیده باشید، عروس با عینک است. ممکن است دامادهای زیادی با عینک دیده باشید که در مراسم عروسیشان نیز عینک به چشم دارند. اما عروس عینکی را کمتر دیده یا حتی ندیده اید. ضعیف شدن چشم هم برای خانم ها وجود دارد هم آقایان، این امر طبیعی اصلا خجالت ندارد و اگر عروس خانمی چشمان ضعیف دارد می تواند بسیار زیبا و خاص در جشن عروسی خود با عینک بدرخشد. هرچند دیده شده بسیاری از عروس های عینکی از لنز برای عروسی خود استفاده می کنند. اما با خواندن این مطلب عروسی ساز و دیدن عکس های عروس عینکی بی تردید متوجه می شوید عروس با عینک نه تنها زشت نیست بلکه بسیار خاص و جذاب است. برای آرایش عروس عینکی نیز نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

عروس با عینک

نکات آرایش عروس های عینکی

  • از آنجاییکه در اثر استفاده از عینک بطور طبیعی زیر چشم و اطراف بینی کمی گود رفته و سیاه می شود برای پوشاندن این قیمت ها باشید بطور صحیح از کانسیلر و کانتور استفاده کنید.
  • بخش زیادی از صورت و چشم های شما زیر عینک است و یکی از مهم ترین قسمت های صورت در آرایش، چشم می باشد. باید اطمینان پیدا کنید که آرایش چشم شما در پشت عینک نیز جذاب و زیباست پس باید تمرکز زیادی روی آرایش چشم های عروس عینکی داشته باشید. برای این کار می توانید خط چشم ضخیم کشیده و از مژه و ریمل های حجم دهنده استفاده کنید.
  • از سایه های تیره و زیاد استفاده نکنید. پلک های شما با عینک پوشیده شده اند پس از رنگ های خنثی یا ملیح برای سایه چشم عروس عینکی استفاده کنید.
  • هرچند عینک برای عروس بسیار زیباست اما اگر بخواهید می توانید با انجام یک میکاپ درست، توجه دیگران را به نقاط دیگر صورتتان جلب کنید. رژ لب قرمز می تواند این کار را به خوبی برایتان انجام دهد. بالعکس اگر می خواهید عینکتان دیده شود می توانید می توانید رژلب با رنگ خنثی را انتخاب کنید.
  • فرم ابروی شما باید متناسب با فریم عینک باشد و ابروی عروس پشت قاب عینک نمانده و حتما دیده شود.
  • اگر از عینک های قاب دار و رنگی استفاده می کنید، همین مدل عینک چهره شما را تغییر داده و زیبا می کند پس اصلا احتیاجی به آرایش های غلیظ و سنگین ندارید.

عروس عینکی

عروس عینکی

عروس های عینکی

عروس های عینکی

عینک عروس

عینک عروس

عکس عروس عینکی

عکس عروس عینکی

مدل عروس عینکی

مدل عروس عینکی

آرایش عروس عینکی

آرایش عروس عینکی

آرایش عروس با عینک

آرایش عروس با عینک

 


عروس عینکی

عروس عینکی

عروس عینکی

عروس عینکی

عروس عینکی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی روز عروس عینکی عروس با عینک چیزی که شاید تاکنون ندیده باشید و حتی کم خواندنی عروسی خوشگل,خواندنی عروسی شیک ,مد خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل