عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لنز برای عروس

لنز برای عروس


گذاشتن لنز برای عروس

از آنجاییکه بحث میکاپ عروس و مدل آرایش عروس کاملا سلیقه ایست، اختلاف نظر نیز در آن دیده می شود. یکی از بیشترین اختلاف نظرها برمیگردد به استفاده از لنز برای عروس خانم! هر کسی بصورت طبیعی واقعا زیباست و نیازی به تغییر ندارد. بر همین اساس بسیاری از عروس خانم ها می خواهند با چهره واقعی خود و فقط با کمی میکاپ دخترانه در جشن عروسیشان حاضر شوند و در مقابل عروس خانم هایی هستند که تمایل به تغییر چهره خود دارند. برای تغییر ظاهر خود در جشن عروسی می توانید کارهای مختلفی انجام دهید که یکی از آنها استفاده از لنزهای رنگی می باشد. استفاده از لنز برای عروس معایبی نیز دارد که از جمله آنها می توان به غیر طبیعی بودن چشم در عروسی اشاره کرد. برخی از رنگ لنزها نیز برای عکس گرفتن اصلا زیبا نیستند و انعکاس بدی ایجاد می کنند که برای این موضوع حتما باید با آتلیه عروسی خود مشورت کنید. سایت عروسی ساز همیشه به فکر زیبایی در کنار سلامتی شماست، برای استفاده از لنز در عروسی باید به چند نکته مهم که در ادامه بیان می کنیم، توجه کنید.

لنز برای عروس

  • هماهنگی با سالن زیبایی و میکاپ آرتیست عروسی

در اولین قدم شما چه مایل به استفاده از لنز برای عروسی باشید چه تمایل نداشته باشید باید با میکاپ آرتیست عروسی خود مشورت کنید. برخی از سالن های زیبایی عروس اصرار به استفاده از لنز دارند و بالعکس برخی اصلا لنز را برای عروس پیشنهاد نمی دهند. پس اگر اصرار به استفاده یا عدم استفاده از لنز دارید بهتر است قبل از عروسی آن را مطرح کنید تا روز عروسی مشکلی پیش نیاید.

  • مراجعه به پزشک

برخی افراد دارای چشم های فوق العاده حساسی هستند و به لنز واکنش هایی نظیر: سوزش، خارش، قرمزی، آبریزش و... نشان می دهند. اگر تاکنون از لنز استفاده نکرده اید حتما برای مراسم عروسی خود به پزشک مراجعه و با وی مشورت کنید. بدون اینکه از این موضوع مطمئن شوید ریسک نکنید و مهم ترین شب زندگیتان را خراب نکنید. هیچ عروسی با چشم های قرمز و پف کرده زیبا نیست.

  • لنزهای طبی

بعضی از عروس خانم ها چشم های ضعیفی دارند و ترجیح می دهند بجای استفاده از عینک در مراسم عروسی از لنزهای طبی استفاده کنند. در این حالت شما می توانید از لنزهای طبی رنگی استفاده کنید یا لنز های رنگ چشم خودتان. در هر صورت باید مدتی قبل از عروسیتان از لنزهای طبی استفاده کنید تا چشم هایتان به لنزها عادت کند.

استفاده از لنزهای طبی برای عروس

  • خرید لنز از جاهای معتبر

خرید لنز کار بسیار حساسی می باشد. لنز مستقیما با چشم در تماس است و همین قضیه خرید لنز را سخت تر می کند. لنز را از مغازه های معتبر بخرید آرایشگاه ها و سالن های زیبایی هرگز مکان مناسبی برای خرید لنز نیستند.

  • تاریخ مصرف و نگهداری از لنز

باید به تاریخ مصرف و نحوه نگهداری از لنزهای خود دقت کنید. برخی از لنزها یکبار مصرف هستند برخی دیگر را تا 2 یا 6 ماه می توانید استفاده کنید. در هر صورت باید مایع ضدعفونی مخصوص لنز ها را تهیه کنید و با توجه به دستورالعمل از آن استفاده کنید.

نگهداری از لنز

  • توجه به رنگ چشم متناسب با پوست خود

اینکه شما یک رنگ چشم را دوست دارید یا لنز با رنگ خاصی را در چشمان فرد دیگری دیده و پسندیده اید اصلا دلیل خوبی برای این نیست که آن رنگ لنز به شما نیز بیاید. برای استفاده از لنزهای رنگی ابتدا به رنگ پوست خود و هماهنگی با رنگ مورد نظرتان توجه کنید.

رنگ لنز متناسب با رنگ پوست


لنز برای عروس

لنز برای عروس

لنز برای عروس

لنز برای عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی لنز برای عروس گذاشتن لنز برای عروس از آنجاییکه بحث میکاپ عروس و مدل مد خواندنی عروسی روز, خواندنی عروسی مجلل,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل