عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات انتخاب کیک عروسی

نکات انتخاب کیک عروسی


انتخاب کیک عروسی

انتخاب کیک عروسی یکی از بخش های هیجان انگیز در تدارکات جشن عروسی ست. در بین ایرانی ها و جشن های عروسی شان کیک عروسی جایگاه ویژه ای دارد زیرا برای رقص چاقو و برش کیک مراسم خاصی تدارک دیده می شود. از این رو ظاهر کیک عروسی برای اکثر زوج های جوان اهمیت بسزایی دارد. اما نکته مهم تنها شکل ظاهری کیک عروسی نیست. اندازه کیک عروسی، طعم، تزیینات کیک عروسی و.... از مواردیست که برای انتخاب کیک عروسی باید در نظر گرفته شوند. برای انتخاب درست کیک عروسی این مطلب سایت عروسی ساز را مطالعه کنید.

نکات انتخاب کیک عروسی

تزیین کیک عروسی

تزیین کیک عروسی می تواند با فوندانت یا خامه انجام شود. دیزاین کیک با فوندانت هزینه بیشتری برایتان دارد اما تزییناتی که با خمیر فوندانت انجام می شود بسیار زیبا و خاص است. با اینکه طعم خامه روی کیک بسیار بهتر از خمیر فوندانت است اما با فوندانت شکل ظاهری زیباتر و یکدست برای کیک عروسی دارید. ضمن اینکه خمیر فوندانت در گرما مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد ولی خامه در هوای گرم تغییر شکل می دهد.

تزیین کیک عروسی

دیزاین کیک عروسی

روی خامه یا فوندانت کیک عروسی را می توانید با گل های فوندانت یا سایر اکسسوری ها تزیین کنید اما ارزان ترین راه برای دیزاین کیک عروسی، دیزاین با گل طبیعی و میوه است که البته بسیار هم زیباست.

دیزاین کیک عروسی

مدل کیک عروسی

با اینکه مدل های ژورنالی و خاص کیک عروسی بسیار زیبا هستند اما سفارش مدل کیک عروسی جدا از مدل هایی که قنادی در کاتالوگ ارائه می دهد، هزینه بیشتری برایتان دارد. جدا از هزینه سفارش کیکی که مدل خاص دارد و قنادی تا بحال آن را پخت نکرده یک ریسک بزرگ است زیرا ممکن است قنادی از عهده آن برنیاید یا حتی قنادی پایه مخصوص آن را نداشته باشد. بهتر است از بین کیک های داخل کاتالوگ قنادی مدل مورد پسند خود که ظاهری زیبا و همه پسند دارد را انتخاب کنید و از سفارش مدل های عجیب و غریب برای کیک عروسی صرف نظر کنید.

مدل کیک عروسی

طعم کیک عروسی

با اینکه ظاهر کیک عروسی در نگاه اول به چشم مهمان های عروسی می آید و عروس و داماد تاکید بر انتخاب کیک عروسی زیبا و خاص دارند اما از این حقیقت نمی توان گذشت که هنگامی که کیک عروسی بریده و برای مهمان های عروسی سرو می شود طعم و مزه کیک است که اهمیت پیدا می کند. کیک هایی که داخل آن مغز بادام، گردو، موز و آناناس دارند قطعا طعم دلنشین تری نیز دارند. اگر زمان تست کردن طعم کیک یک قنادی جدید را ندارید بهتر است قنادی را انتخاب کنید که قبلا طعم کیک هایش را امتحان کرده و مورد تاییدتان است.

طعم کیک عروسی

اندازه کیک عروسی

در اکثر عروسی ها، کیک عروسی بعنوان یک نوع دسر روی میز شام سرو می شود و بسیاری از مهمان ها از کیک عروسی استفاده نمی کنند. به همین دلیل لازم نیست حتما کیک عروسی بزرگ سفارش دهید. اگر بخواهید متناسب با تعداد مهمان های عروسی کیک تهیه کنید برای مهمان های بالای 200 نفر باید کیک سه طبقه به بالا سفارش دهید که قطعا هزینه زیادی برایتان دارد و بیشتر کیک اسراف خواهد شد.

اندازه کیک عروسی

حمل و نقل کیک تا تالار عروسی

روز عروسی شما درگیری های خود را دارید و از طرفی حمل کردن کیک عروسی کار بسیار حساسی ست. بدون شک نمی توانید کیک بزرگ عروسی را داخل ماشین بگذارید زیرا با کوچکترین تکان و حرکتی ممکن است کیک عروسیتان آسیب ببیند. بهتر است اینکار را به قنادی و ماشین های مخصوص خودشان محول کنید. این کار حتی اگر هزینه اضافه برایتان داشته باشد ارزشش را دارد.

حمل و نقل کیک تا تالار عروسی

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات انتخاب کیک عروسی

نکات انتخاب کیک عروسی

نکات انتخاب کیک عروسی

نکات انتخاب کیک عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات انتخاب کیک عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی نکات انتخاب کیک عروسی انتخاب کیک عروسی انتخاب کیک عروسی یکی از بخش های هیجا خواندنی عروسی مجلل, خواندنی عروسی مجلل,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل