عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

صرفه جویی در هزینه باغ تالار عروسی

صرفه جویی در هزینه باغ تالار عروسی


کاهش هزینه های تالار عروسی

در این روزها که بازار عروسی لوکس و لاکچری بسیار داغ است و زوج های جوان سرمایه زندگی خود را صرف برگزاری جشن عروسی باشکوه می کنند. شما می توانید با رعایت نکات کوچک و در عین حال مهم در هزینه های عروسی خود صرفه جویی کنید. بخش اعظم هزینه های عروسی مربوط به قیمت باغ و تالار عروسی، تاریخ و منوی انتخابی شما می باشد. اگر می خواهید باکمترین هزینه بهترین مراسم عروسی را برگزار کنید در قدم اول برآورد آنلاین هزینه جشن عروسی را انجام داده و بهترین گزینه های موجود را بررسی کنید. سپس ادامه این مطلب عروسی ساز را بخوانید تا با راه های کاهش هزینه تالار عروسی آشنا شوید.

صرفه جویی در هزینه باغ تالار عروسی

عدم برگزاری عروسی در اعیاد مذهبی

در اعیاد مذهبی به ویژه اعیادی که تعطیل رسمی هستند عروسی برگزار نکنید! با اینکه این تقارن مذهبی حس بسیار خوبی به شما می دهد اما در این مناسبات مذهبی مانند: عید غدیر، عیذ قربان، 13 رجب و 17 ربیع الاول و... باغ تالار های عروسی از حالت معمول تر گران تر هستند.

برگزاری عروسی در اوایل هفته

اگر باغ تالار انتخابی شما برای برگزاری مراسم عروسی ورودی دریافت می کند بهتر است جشن عروسی خود را آخر هفته برگزار نکنید زیرا 5شنبه و جمعه قیمت ورودی باغ تالار های عروسی کمی بیشتر است.

برگزاری باهم مراسم عقد و عروسی

جشن عقد و عروسی را باهم برگزار کنید. برگزاری مراسم عروسی و عقد بصورت مجزا باعث می شود شما هزینه رزرو تالار عروسی و البته سایر هزینه ها را دو بار پرداخت کنید.

انتخاب منوی شام عروسی پرسی

برای منو شام عروسی، منوی شام دیس پرسی را انتخاب کنید. قیمت منوی سلف برای عروسی به مراتب بیشتر از غذای پرسی در عروسی می باشد.

پذیرایی ساده عصرانه

پذیرایی های عصرانه را تا حد امکان ساده کنید. به عنوان مثال در فصل های سرد سال، با یک فنجای چای داغ بجای نسکافه و قهوه و ... پذیرایی نمایید. و در فصل های گرم سال، با یک لیوان نوشیدنی خنک به جای انواع کوکتل میوه و سان شاین و بستنی های مخصوص پذیرایی نمایید. و میوه های فصل ارزان تر را برای میوه عروسی انتخاب کنید.

استفاده از میزهای بزرگ در عروسی

اگر در مراسم عروسی خود از میزهای بزرگ استفاده کنید برای گل آرایی و تزیین میزهای عروسی باید هزینه کمتری پرداخت کنید.

استفاده از خدمات سایت عروسی ساز

در انتها برای هرکدام از خدمات عروسی خود می توانید با سایت عروسی ساز تماس بگیرید و از طریق ما با تخفیف های ویژه باغ تالار عروسی، آتلیه عروسی و... را رزرو کنید.

رزرو تالار عروسی از طریق عروسی ساز

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

صرفه جویی در هزینه باغ تالار عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
صرفه جویی در هزینه باغ تالار عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی صرفه جویی در هزینه باغ تالار عروسی کاهش هزینه های تالار عروسی در این روزها که بازار عروس خواندنی عروسی , خواندنی عروسی خوشگل,
صفحه قبل