عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لیست هزینه های عروسی

لیست هزینه های عروسی


لیست هزینه عروسی

زوج های جوان که در شرف برگزاری جشن عروسی هستند برای تمام هزینه ها و موارد جشن عروسیشان برنامه ریزی می کند. با توجه به هزینه های امروزه این برنامه ریزی های مالی بسیار مهم و اساسی می باشد. به هرحال شما با تشکیل زندگی نه تنها برای برگزاری مراسم عروسی بلکه برای ادامه زندگی مشترکتان نیاز به پول، برنامه ریزی و آینده نگری دارید. یکی از گام هایی که سایت عروسی ساز برای برنامه ریزی بودجه عروسی زوج های جوان انجام داده ساخت آنلاین جشن عروسی و برآورد آنلاین هزینه جشن عروسی ست. پیشنهاد می دهیم حتما این کار را برای برنامه ریزی بهتر جشن عروسی خود انجام دهید. در این مطلب نیز لیستی از هزینه هایی که برای برگزاری مراسم عروسی پیش رو دارید را به همراه راه های صرفه جویی در مخارج عروسی با هم بررسی می کنیم.

تالار عروسی

معمولا بیشترین هزینه برگزاری جشن عروسی به رزرو تالار عروسی اختصاص پیدا می کند. هرچه تالار عروسی شما لوکس تر باشد و در منطقه ای بهتر واقع شده باشد بالطبع قیمت بیشتری نیز دارد. یکی دیگر از آپشن های تالار عروسی برای مدیریت هزینه ها انتخاب پکیج های ارزان تر تالار و حتی انتخاب انتخاب منوی تک پرسی تالار عروسی ست.

تالار عروسی

دی جی عروسی

معمولا تالارها برای خود یک یا چند گروه دی جی برای عروسی های داخل تالار دارند اما بسیاری از هزینه های دی جی با توجه به خواسته های شما ممکن است مجزا باشد. بعنوان مثال آتش بازی، مه سرد، نورپردازی های ویژه و... هرکدام هزینه ای جداگانه دارند.

دی جی عروسی

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی با دیزاین ها و تزیینات عروسی از دیگر ارکان اصلی جشن های عروسی امروزی ست. می توان گفت تشریفات عروسی مکمل باغ یا تالار عروسی می باشد. با حذف کردن گل آرایی های زیاد . گل های گران می توانید در هزینه تشریفات عروسی نیز صرفه جویی کنید.

تشریفات عروسی

لباس عروس

اگر به دنبال خرید لباس عروس باشید باید بودجه نسبتا بیشتری برای این کار در نظر بگیرید. اما برای کارایی و صرفه جویی بیشتر در هزینه های عروسی می توانید لباس عروستان را کرایه کنید که تن پوش اول لباس عروس گران تر از کرایه لباس عروس تن پوش دوم است. خرید سایر اکسسوری ها مانند: تور عروس، شنل لباس عروس، کیف و کفش عروس نیز جزو خرید های ضروری عروس خانم است.

لباس عروس

لباس داماد

از دیگر هزینه های جشن عروسی که البته برعهده خانواده عروس خانم است. خرید لباس داماد می باشد. لباس داماد شامل کت شلوار و اکسسوری های متعلق به آن نظیر: پاپیون یا کراوات داماد، کفش، دکمه سردست، کمربند و... است.

لباس داماد

آتلیه عروسی

آتلیه عروسی نیز یکی از اصلی ترین هزینه های مراسم عروسی ست. انعطاف قیمت پکیج آتلیه بسیار بالاست به این صورت که با افزودن و کم کردن یک آیتم در هزینه ها تفاوت ایجاد می شود. فرمالیته عروس نیز یکی از مواردی ست که هزینه نسبتا زیادی به زوج جوان تحمیل می کند.

آتلیه عروسی

آرایشگاه عروس

میکاپ و مدل موی عروس در روز جشن عروسی بسیار مهم است برای اینکه تا سالیان سال حسرت انتخاب سالن زیبایی نادرست برای عروسیتان را نخورید بهتر است بودجه قابل قبولی برای این کار در نظر بگیرید.

آرایشگاه عروس

سالن پیرایش داماد

هزینه پیرایش داماد در روز عروسی برعهده خانواده عروس است. هزینه سالن آقای داماد به مراتب کمتر از سالن زیبایی عروس خانم است اما بازهم لازم و ضروری ست که برای فیکس کردن موها و برق نیفتادن صورت، داماد برای مراسم عروسی به سالن پیرایش برود.

سالن پیرایش داماد

ماشین عروس و دسته گل عروس

ماشین و دسته گل عروس معمولا با گل های طبیعی دیزاین می شوند. اگر از گل های ارزان تر برای ماشین آرایی و دسته گل عروس استفاده کنید هزینه ماشین و دسته گل عروس تا حد زیادی کاهش میابد. مثلا گل های ارکیده و پیونی از گل های گران برای تزیین هستند و در نقطه مقابل گل های آلستر و لوسیانتوس گل هار ارزان با ماندگاری بسیار خوب می باشند.

ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

اگر ماشین شخصی ندارید برای ماشین عروس مجبور به کرایه ماشین هستید. حتی بسیاری از زوج های جوان که ماشین دارند برای اینکه در روز عروسی ماشین متفاوت سوار شوند ماشین های لوکس یا کلاسیک را کرایه می کنند.

اجاره ماشین عروس

خرید طلا و سرویس عروس

با توجه به قیمت روز طلا، حلقه عروس و داماد و سرویس جواهر عروس خانم نیز از هزینه های بزرگ برای جشن عروسی می باشد. برای ارزان تر شدن حلقه و سرویس مس توانید از نگین های ارزان تر بجای نگین های گران استفاده کنید.

سرویس عروس

کارت عروسی

بطور کلی کارت عروسی در دسته خرج های کوچک برای مراسم عروسی حساب می شود. اگر کارت عروسی خارجی انتخاب نکنید برای خرید کارت عروسی هزینه چندانی پیش رو ندارید.

کارت عروسی

کیک عروسی

خرید کیک عروسی نیز از هزینه های جشن عروسی می باشد. بسته به اندازه کیک عروسی، مدل کیک و قنادی که کیک را سفارش می دهید قیمت آن نیز متفاوت است. برای صرفه جویی در هزینه های عروسی می توانید کیک کوچکتر و ساده تر را انتخاب کنید.

کیک عروسی

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

لیست هزینه های عروسی

لیست هزینه های عروسی

لیست هزینه های عروسی

لیست هزینه های عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
لیست هزینه های عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا لیست هزینه های عروسی لیست هزینه عروسی زوج های جوان که در شرف برگزاری جشن ع خواندنی عروسی زیبا,خواندنی عروسی ,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل