عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی

نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی


انتخاب رنگ لباس نامزدی

با اینکه انتخاب عروس خانم ها در لباس عروس تنها مربوط به مدل لباس می شود و در انتخاب رنگ بسیار محدود هستند و تنها رنگ سفید را انتخاب می کنند اما خوشبختانه برای لباس نامزدی علاوه بر مدل، دستتان در انتخاب رنگ لباس نیز باز است. شاید تا کنون مطالب زیادی برای نحوه انتخاب لباس نامزدی مطالعه کرده باشید که اکثرا برای انتخاب مدل لباس نامزدی نکاتی را به شما یاداور شده اند اما در این مطلب عروسی ساز درباره انتخاب رنگ لباس نامزدی صحبت می کنیم. بدون شک انتخاب رنگ مناسب و زیبا مکملی برای مدل لباس نامزدی شماست. امیدواریم با خواندن این مقاله تا بتوانید زیباترین و شایسته ترین لباس نامزدی را برای خود انتخاب کنید.

نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی

رنگ مناسب برای لباس نامزدی

  • به عنوان اولین نکته بهتر است بدانید رنگ سفید مخصوص عروس در مراسم عروسی ست. هرچند بسیار رنگ زیبایی ست اما اگر در نامزدی خود سفید نپوشید و این رنگ را برای لباس عروسی خود انتخاب کنید بهتر است. به ویژه اگر جشن عروسیتان با فاصله نسبتا کمی تا نامزدی برگزار می شود.
  • رنگ های نباتی، کرم و شیری نیز رنگ هایی ست که عروس خانم ها معمولا برای مراسم عقدکنان در محضر یا بله برون به تن می کنند پس با انتخاب رنگی متفاوت، ظاهری متفاوت برای خود رقم بزنید. 
  • اگر پوست صورتتان روشن است انتخاب رنگ هایی با تناژ تیره تر مانند آبی، بنفش، قرمز، زرشکی و رنگ هایی از این قبیل بسیار مناسب است. اگر رنگ موهایتان هم بلوند یا طلایی باشد که نور علی نور می شود. در این صورت انتخای رنگ های روشن مانند زرد و آبی آسمانی چهره شما را رنگ و رو رفته و وارفته نشان می دهد.

رنگ مناسب برای لباس نامزدی

  • اگر رنگ موهایتان تیره است مثلا مشکی یا قهوه ای و رنگ پوستتان روشن است، می توانید بین رنگ آبی آسمانی، سبز، قرمز و مشکی لباسی زیبا را انتخاب کنید.
  • عروس خانم هایی که رنگ پوست تیره تر و موهای روشن دارند می توانند از لباس هایی به رنگ نارنجی، قهوه ای، قرمز و سبز استفاده کنند. این هماهنگی رنگی بین لباس و رنگ پوست و موی شما به همراه آرایش قهوه ای طلایی بسیار خاص و جذاب می شود.
  • اگر رنگ پوست عروس و رنگ موهایش تیره است. رنگ های قرمز، آبی و قهوه ای برایتان بهترین انتخاب هاست.
  • اگر رنگ پوست گندمی دارید که رنگ پوست صورتتان نه روشن است نه تیره، لباس نامزدی به رنگ های آبی، سورمه ای ، صورتی، زرشکی و مشکی می تواند انتخاب های بسیار مناسبی باشند.

رنگ لباس نامزدی

اما فصل برگزاری جشن نامزدی نیز در انتخاب رنگ لباس نامزدی بی تاثیر نیست.

  • نامزدی در فصل پاییز و زمستان با رنگ های پر انرژی و پررنگ حال و هوای دیگری دارد. رنگ هایی مانند: قرمز، زرشکی، آبی کاربنی، بنفش و... برای نامزدی های فصل سرد سال بسیار مناسبند.
  • اگر نامزدی در فصل بهار است با پوشیدن لباس نامزدی صورتی، آبی، خاکستری و بنفش جشن نامزدیتان را شاد و پر انرژی برگزار کنید و این حال خوب را به مهمانان خود نیز هدیه دهید.

رنگ مناسب لباس نامزدی

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی

نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی

نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصرطرح خواندنی نامزدی نکات انتخاب رنگ لباس نامزدی انتخاب رنگ لباس نامزدی با اینکه انتخاب عروس خانم ها د مدل خواندنی نامزدی شیک,مد خواندنی نامزدی روز,
صفحه قبل