عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب تالار عروسی خوب

انتخاب تالار عروسی خوب


ویژگی های تالار عروسی خوب

پس از اینکه تعداد مهمان های جشن عروسیتان مشخص شد، قدم بعدی انتخاب تالار عروسی ست که ظرفیتش با تعداد مهمان هایتان مطابقت داشته باشد. این اولین چیزیست که برای انتخاب تالار عروسی مناسب باید در نظر داشته باشید و پس از آن به سراغ معیارهای بعدی برای انتخاب تالار بروید. شناخت مشخصات و ویژگی های تالار خوب برای عروسی به شما کمک می کند هنگام بازدید از تالارها بیشتر به این نکات توجه کرده و بهترین مکان را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کنید. دقت داشته باشید بنا به سلیقه، خواسته و بودجه هر زوج جوانی تالار خوب متفاوت می شود. برای آشنایی با ویژگی های خوب تالار عروسی با ادامه این مطلب سایت عروسی ساز همراه باشید.

تالار عروسی خوب

قیمت تالار عروسی

قیمت و هزینه محل برگزاری عروسی همیشه ذهن عروس دامادها را درگیر کرده است. بهتر است قبل از اینکه تالارهای عروسی را ببینید بودجه خود برای رزرو تالار عروسی را مشخص کنید. اگر می خواهید همه چیز در عروسیتان بهترین باشد، پذیرایی عصرانه و شام با تنوع بالا انجام شود و تزیینات و دیزاین تالار به بهترین نحو باشد، قطعا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. تالار خوب عروسی بین خدمات و امکاناتش با قیمت منوهای عروسی توازن و تعادل را برقرار کرده است. متاسفانه بسیار شاهد این قضیه هستیم که تالار با وجود تنوع کم غذا و پذیرایی عصرانه مختصر با کیفیت پایین و دیزاین های ساده، قیمت های نجومی و به دور از انصاف دارند. پس حواستان باشد تنها به اسم و شهرت تالار برای برگزاری عروسی خود اکتفا نکنید.

قیمت تالار عروسی

فضای داخلی تالار عروسی

وقتی برای بازدید به تالار عروسی می روید تالار را بدون گل آرایی و تزیینات جانبی می بینید. اتفاقا این بازدید تالار بسیار مفید و خوب می باشد زیرا باعث می شود به فضای داخلی تالار نظیر: میز و صندلی های تالار عروسی، کف پوش تالار، دیوار تالار عروسی و... توجه بیشتری داشته باشید. برای انتخاب تالار عروسی بهتر است سراغ تالاری دلباز و بزرگ بروید که گنجایش تعداد مهمان هایتان را داشته باشد. دقت داشته باشید تالار عروسی که انتخاب می کنید باید میز مهمان های شما را با فاصله مناسب بچیند و پس از این چیدمان فضای کافی برای رفت و آمد و رقص و... باقی بماند. تالار عروسی خوب همچنین باید سن مخصوص رقص نیز داشته باشد. همچنین تالار عروسی خوب باید سقف بلندی داشته باشد. سقف کوتاه، تالار عروسی را کوچک و دلگیر نشان می دهد. کف پوش و کاغذ دیواری های تالار عروسی نیز باید نو باشد و خرابی نداشته باشد. رنگ و مدل میز و صندلی های تالار عروسی کاملا سلیقه ایست اما هر مدل و رنگی را که انتخاب می کنید دقت داشته باشید روی صندلی ها تمیز باشد و پارچه هایش خراب نشده باشد.

فضای داخلی تالار عروسی

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس داماد در تالار عروسی، مکانی ست که شما و همسرتان بیشتر زمانتان را در این جایگاه هستید. جایگاه عروس و داماد تالار عروسی باید نسبت به بقیه مکان ها متفاوت باشد و با ابزار و لوازم جانبی و زیبا به شکل هنرمندانه ای تزیین شود. جایگاه عروس و داماد بهتر است بالاتر از سطح کلی تالار باشد که دید عروس داماد به مهمان ها و دید مهمان ها به عروس و داماد دچار مشکل نشود. دقت کنید اگر تالار عروسی شما اتاق عقد ندارد، مکانی که به جایگاه عروس داماد اختصاص دارد فضای کافی برای سفره عقد نیز داشته باشد. و اگر تالار عروسی مجهز به اتاق عقد می باشد این اتاق باید بزرگ با صندلی های زیبا و دیزاین های شیک باشد.

جایگاه عروس و داماد

نورپردازی تالار عروسی

نوپردازی تالار عروسی نقش بسزایی در شکوه و زیبایی سالن عروسی و بالطبع عروسی شما دارد. دقت داشته باشید نور تالار نباید کم باشد زیرا در شب که هوا تاریک می شود کم بودن نور سبب دلگیر بودن تالار می شود اما در مواقعی مانند ورود عروس و داماد و رقص عروس داماد باید نور تالار کم شود و تالار ابزار و وسایل مناسب برای نورپردازی های خاص و زیبا در این مواقع را داشته باشد تا بتواند در این لحظات مهم مهمانان را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین نورهای رنگی در میز مهمان ها، سفره عقد و... در مواقعی که نور تالار کم می شود جلوه بسیار زیبایی به مراسم عروسی می دهند.

نورپردازی تالار عروسی

تشریفات تالار عروسی

تشریفات عروسی وظیفه انجام دیزاین ها و تزیینات تالار عروسی را دارد. تالار عروسی خوب برای ارتقای خود و برگزاری بهتر و زیباتر جشن های عروسی، دارای یک تیم قوی تشریفاتی می باشد که گل آرایی و دیزاین های تالار عروسی را به زیباتربن شکل انجام می دهد و از فضاهای تالار به بهترین نحو برای انجام تزیینات استفاده می کند. تشریفات خوب عروسی باید بتواند گل آرایی های مد نظر عروس داماد را با تم انتخابی آنها پیاده سازی کند.

تشریفات تالار عروسی

تهویه مناسب، سرمایش و گرمایش تالار عروسی

به دلیل فعالیت مهمان ها در تالار عروسی، اگر تالار تهویه مناسب نداشته باشد، فضای تالار دم کرده و ممکن است بوی نامطبوعی در تالار بپیچد. همچنین بسته به فصل برگزاری جشن عروسیتان، تالار عروسی باید دارای سیستم سرمایش و گرمایش مناسب باشد. یک تالار عروسی خوب دارای سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش مناسب می باشد.

اتاق پرو بزرگ تالار عروسی

اتاق پرو در تالار عروسی به ویژه در قسمت خانم ها ضرورت دارد. اتاق پرو تالار در قسمت ورودی تالار عروسی قرار دارد تا مهمان ها به محض ورود به عروسی برای تعویض لباس به آن مراجعه می کنند. یک تالار عروسی خوب دارای اتاق پرو بزرگ با کمد و چوب لباسی می باشد که مهمان های جشن عروسیتان بتوانند با خیال راحت و بدون حس گرما و شلوغی، لباس خود را تعویض کنند و در کمد آویزان کنند. حتی بهتر است تالار کمدهایی با قفل داشته باشد تا اگر مهمان های عروسی اشیای خاص یا گرانبهایی دارند آن را در کمد گذاشته و در کمد را قفل کنند.

سرویس بهداشتی تالار عروسی

تالاری که سرویس بهداشتی تمیز و بزرگ نداشته باشد را نمی توان در دسته تالار های خوب عروسی قرار داد. به هرحال مهمان های جشن عروسی از سرویس بهداشتی تالار استفاده می کنند و هنگام بازدید از تالار باید سرویس بهداشتی مهمان ها را نیز بازدید کرد و دقت کنید سرویس های بهداشتی تمیز و بزرگ باشند و شکسته و قدیمی نباشد.

دی جی تالار عروسی

معمولا تالار های عروسی یک خواننده یا دی جی نیز دارند. تالار خوب دارای دی جی ست که بتواند مراسم عروسی شما را گرم کند و در طول عروسی کاملا با عروس و داماد هماهنگ باشد. بهتر است برای هماهنگی های لازم و کافی با دی جی، قبل از مراسم عروسی با وی جلسه ای برگزار کنید و آهنگ های مخصوص برای رقص تکی، رقص دو نفره، آهنگ ورودی و... را با دی جی عروسی خود هماهنگ کنید.

دی جی تالار عروسی

پرسنل منظم و دقیق تالار عروسی

پذیرایی از مهمان های جشن عروسی قطعا یکی از نگرانی های زوج های جوان و خانواده هایشان می باشد. علاوه بر تنوع و کیفیت خوب در میوه، شیرینی و نوشیدنی های عصرانه عروسی باید پرسنل تالار نیز در زمینه پذیرایی از مهمان ها تجربه کافی را داشته باشند. تالار خوب عروسی دارای پرسنل مسلط بر امر میزبانی می باشد که به تمامی مهمان ها و تمام قسمت های تالار عروسی سر بزنند تا کم و کسری روی میز مهمان ها نباشد و اگر کسی به چیزی نیاز داشت در اسرع وقت برایش مهیا شود. ضمن اینکه  خوشرویی و برخورد مناسب با مهمان های عروسی از ویژگی های بارز پرسنل تالار خوب می باشد.

پارکینگ تالار

یک تالار خوب عروسی دارای پارکینگ اختصاصی می باشد. اکثر مهمان های عروسی با خودروهای شخصی خود به مهمانی می آیند و همانطور که می دانید با لباس ها و کفش های عروسی پیاده راه رفتن بسیار دشوار می باشد. علاوه بر سختی پیاده روی، برای راحت بودن خیال مهمان ها از جای پارک و امنیت ماشین بهتر است تالار عروسی، پارکینگ اختصاصی خود را داشته باشد.

پارکینگ تالار


انتخاب تالار عروسی خوب

انتخاب تالار عروسی خوب

انتخاب تالار عروسی خوب

انتخاب تالار عروسی خوب

انتخاب تالار عروسی خوب
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی انتخاب تالار عروسی خوب ویژگی های تالار عروسی خوب پس از اینکه تعداد مهمان های خواندنی عروسی شیک , خواندنی عروسی زیبا,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل