عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

اکسسوری های داماد

اکسسوری های داماد


اکسسوری داماد

عروس و داماد در جشن عروسی، مرکز توجه همگان هستند. به دید عموم مردم همیشه عروس مهم تر از داماد است و لباس و جزییات مربوط به عروس خانم بیشتر از داماد به چشم می آید. این در حالیست که داماد نیز در کنار عروس باید بدرخشد. امروزه باور همگان نیز به این سو سوق پیدا کرده و به همین دلیل است که اخیرا داماد ها نیز زمان زیادی برای پیدا کردن و خرید لباس دامادی خود می گذارند و در روز مراسم عروسی به آرایشگاه می روند و خود را برای جشن عروسی آماده می کنند.

اکسسوری های داماد

شاید باورتان نشود ولی اکسسوری های داماد به اندازه کت شلوار دامادی مهم می باشد. اکسسوری ها همیشه کامل کننده زیبایی لباس هستند و بدون آنها شاید لباس زیبا باشد اما جلوه چندانی ندارد و داماد مانند سایر مردان حاضر در مراسم عروسی می شود. بعضی از اکسسوری ها تبدیل به اکسسوری های اصلی داماد شده که اکثر دامادها در عروسی خود از آنها استفاده می کنند و بعضی دیگر اکسسوری هایی هستند که بنا به سلیقه عروس و داماد ممکن است استفاده شوند که هرکدام زیبایی خاص خود را دارد. در این مطلب عروسی ساز تعدادی از مهم ترین و محبوب ترین اکسسوری های داماد در روز مراسم عروسی را بررسی می کنیم.

حلقه داماد

مهم ترین و اصلی ترین اکسسوری چه برای داماد چه برای عروس خانم، حلقه ازدواج است. برای خرید حلقه ازدواج به ویژه برای داماد دقت کنید مدلی را انتخاب کنید که راحت باشید و بتوانید بصورت روزانه از آن استفاده کنید. هرچند مدل های حلقه مردانه نسبت به حلقه عروس بسیار ساده تر و کم نگین تر هستند.

حلقه داماد

ساعت داماد

از دیگر اکسسوری های مهم و اصلی که در دست تمام دامادهای خوشتیپ می بینید، ساعت داماد است. ساعت داماد که علاوه بر کارایی اصلی خود جنبه تزیینی نیز پیدا کرده است. ساعت عروس و داماد یکی از خرید های اساسی عروس و داماد است و معمولا از برندهای معتبر انجام می شود تا جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

ساعت داماد

کفش و کمربند داماد

کفش و کمربند نه تنها برای دامادی بلکه برای هرجای دیگر نیز از اکسسوری های اصلی آقایان محسوب می شوند. برای مراسم عروسی خود باید رنگ و مدل رسمی تری را نسبت به استفاده روزانه خود انتخاب کنید. اگر در عروسی خود سبک کلاسیک و بسیار رسمی را برای خودتان انتخاب کرده اید که عموما دامادها همین کار را می کنند. رنگ مشکی از تمام رنگ ها رسمی تر و شکیل تر می باشد. کمر بند و کفش داماد بهتر است چرمی و رنگ ست داشته باشند.

کفش و کمربند داماد

پاپیون یا کراوات داماد

یکی از اکسسوری های اصلی و اساسی برای داماد، کراوات یا پاپیون می باشد. انتخاب بین پاپیون و کراوات برای داماد کاملا سلیقه ایست. هرچند پاپیون حالت رسمی تری به داماد می دهد و امروزه بیشتر برای داماد استفاده می شود. با این حال هیچ چیز مهم تر از سلیقه و راحتی شما نیست. اگر بین پاپیون یا کراوات برای داماد مردد هستید حتما نکات مربوط به هرکدام را بخوانید و نهایتا تصمیم گیری کنید. دقت کنید اگر کراوات را برای دامادی خود انتخاب می کنید، اکسسوری دیگری نیز به شما اضافه می شود و آن گیره یا سنجاق کراوات است.

پاپیون یا کراوات داماد

جلیقه داماد

جلیقه دامادی مدل های متنوعی دارد و از اکسسوری هایی ست که بازهم بنا به سلیقه داماد ممکن است استفاده شود یا نشود! جلیقه باعث می شود اندام داماد متناسب تر به نظر بیاید. اگر داماد گرمایی هستید و در عروسی کت خود را در می آوید پیشنهاد می کنیم با پوشیدن جلیقه استایل رسمی خود را حفظ کنید. استفاده از رنگ های مکمل و خنثی زیبایی بسیار زیادی به استایل داماد می دهد و برای رنگ جلیقه داماد بسیار مناسب است.

جلیقه داماد

دکمه سرآستین داماد

دکمه سراستین نیز تبدیل به یکی از اکسسوری های مهم برای داماد شده است. دکه سرآستین نیز حالت ویژه و رسمی به داماد می دهد که معمولا با پاپیون و پیراهن های مخصوص آن ست می شود. دکمه سر آستین بجای دکمه معمولی استفاده می شود و نباید بصورت همزمان استفاده شوند. دکمه سرآستین را باید طوری ببندید که وقتی بازوهایتان در پهلو قرار گرفت بخش تزئینی دکمه به سمت بیرون باشد. گاهی دکمه سردست در دو طرف هر آستین جای می گیرد. نواع دکمه سردست های رنگی و استیل در بازار وجود دارند که انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد و باید آن را با رنگ حلقه، ساعت مچی و گیره کراوات خود هماهنگ کنید.

دکمه سرآستین داماد

دستمال جیبی یا پوشت داماد

پوشت داماد از دیگر اکسسوری های زیبا برای داماد می باشد. این دستمال جیبی اگر با رنگ و طرح کراوات‌ یا پاپیون داماد ست شود بدون شک زیبایی اش دو چندان می شود. انواع مختلفی برای تا زدن پوشت وجود دارد که می تواند داماد را متمایز کند.  اگر دقت کرده باشید اکثر دامادها یا از دستمال جیبی استفاده نمی‌کنند و یا طرح‌های بسیار ساده‌ای را انتخاب کرده‌اند.

دستمال جیبی یا پوشت داماد

گل سینه داماد

از اکسسوری هایی که شاید ضروری به نظر نرسد اما زیبایی فوق العاده ای دارد، گل سینه داماد است. گل سینه داماد به دلیل اینکه کمتر توسط داماد ها استفاده می شود، از شما دامادی خاص و متمایز می سازد. این اکسسوری زیبا لطافت ویژه ای به داماد می بخشد و هماهنگی آن با دسته گل عروس، جلوه زیبایی به عکس و فیلم هایتان می دهد. دقت کنید گل سینه داماد باید روی یقه سمت چپ کت داماد نصب شود.

گل سینه داماد

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

اکسسوری های داماد

اکسسوری های داماد

اکسسوری های داماد

اکسسوری های داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
اکسسوری های داماد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی اکسسوری های داماد اکسسوری داماد عروس و داماد در جشن عروسی، مرکز توجه هم تزئین خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل