عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

سبک های عکاسی عروسی

سبک های عکاسی عروسی


انواع سبک های عکس عروسی

برای اینکه آلبوم عکس های عروسی خود را دوست داشته باشید باید آلبوم عکس هایتان مملو از سبک عکس هایی باشد که بیشتر می پسندید. عکاسی نیز مانند تمام هنرهای دیگر، سبک های مختلفی دارد. شاید آلبوم عکس هایی را دیده باشید و نوع عکس هایش را دوست داشتید اما نمی دانید سبک عکس ها چیست؟ شناخت سبک عکس های عروسی به شما کمک می کند آتلیه مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید و آلبوم عروسی تان را از عکس های زیبا و مورد علاقه خودتان پر کنید. به هرحال سلیقه هر کس متفاوت است به همین دلیل سبک های مختلف عکاسی نیز وجود دارد و آلبوم هرکس مطابق سلیقه خودش چیده می شود. پس بهتر است سبک و مدل عکس های مورد علاقه خود را بشناسید.

سبک های عکاسی عروسی

در قدم اول به این نکته دقت کنید که در انتخاب آتلیه عروسی، اخلاق و برخورد پرسنل آتلیه بسیار مهم است. اگر عکاس و فیلم بردار شما با صبر و حوصله و اخلاق خوش با شما برخورد کنند قطعا شما برای عکس و فیلم های خود چهره شاداب تر و روحیه بهتری دارید. اما اگر پرسنل آتلیه رفتار خوبی با شما نداشته باشند در تمام عکس و فیلم هایتان عبوس هستید. در قدم بعدی به هنر و حرفه ای بودن آتلیه در عکاسی و فیلم برداری عروسی به همان سبکی که دوست دارید، دقت کنید.

انواع عکس های عروسی

سبک عکس عروسی کلاسیک

این سبک عکاسی از سبک های عکاسی سنتی ست که از دیرباز نیز وجود داشته. سبک عکاسی کلاسیک اینگونه است که عکاس به عروس داماد می گوید دقیقا کجا قرار بگیرند و با چه ژستی به دوربین یا جای دیگر نگاه کنند. این مدل عکس ها از قدیم نیز در تمام آلبوم ها وجود داشته و هنوز هم که هنوزه این عکس ها طرفداران خود را دارد. ناگفته نماند امروزه ژست های این سبک عکاسی کاملا مدرن و به روز شده و از حالت مصنوعی گذشته درآمده. عکس های کلاسیک امروزه زیبایی خاص خود را دارند و به شما پیشنهاد می کنیم حتی اگر سبک دیگری را بیشتر دوست دارید تعدادی از عکس های کلاسیک را نیز در آلبوم عروسیتان جای دهید. هرچند ممکن است ژست گرفتن برایتان سخت باشد و احساس خوبی نداشته باشید که بصورت مصنوعی ژست بگیرید یا لبخند بزنید اما اگر در تعدادی از این عکس ها موفق شوید، عکس های زیبایی از عروسی خود ثبت خواهید کرد. عکسهای آتلیه ای عروس و داماد را ببینید چه زیباست!

عکس کلاسیک عروسی

عکس عروسی رئال

عکس های رئال از همه نظر در مقابل سبک کلاسیک هستند. اولین نقطه تقابل این سبک با سبک کلاسیک این است که سبک رئال به تازگی در عکس های عروسی راه پیدا کرده است. نقطه تقابل بعدی در این است که برعکس سبک کلاسیک برای عکاسی لازم به ژست گرفتن نیست. در سبک رئال عکاس به شما نمی گوید چه کار کنید، به کجا نگاه کنید یا چه زمانی لبخند بزنید بلکه احساسات و رفتار واقعی شما را به تصویر می کشد.

معمولا برای عکاسی رئال، آتلیه از شما ‌‌‌‌‌می‌خواهد که در باغ با همسر خود قدم بزنید، با هم گفتگو کنید و حتی حرف‌‌‌‌‌های خنده‌دار بزنید و باهم بخندید! آنها از قدم زدن، نگاه های عاشقانه و خنده های از ته دلتان عکس‌‌‌‌‌های رمانتیکی می گیرند. در این سبک، عموما عکاسی و فیلمبرداری کلیپ به صورت همزمان انجام ‌‌‌‌‌می‌شود تا کلیپ عروس داماد نیز طبیعی و بسیار زیبا باشد.

عکس عروسی رئال

سبک عکس دراماتیک عروسی

ابزار اصلی عکس دراماتیک عروسی چیزی نیست جز نور! چیزی که در این عکس ها نقش اصلی را بازی می کند نورپردازی و هنر آتلیه عروسی شما در این زمینه می باشد. با نورپردازی و نورهای ویژه که برای عکاسی دراماتیک استفاده می شود بطورکلی می توان حال و هوای فضا و رنگ بندی های آن را تغییر داد. برای عکس های دراماتیک شما از نورهای طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. برای عکاسی در نور طبیعی، عکاسی در ساعت‌‌‌‌‌های نزدیک به طلوع یا غروب خورشید بسیار هنری و خاص می شود. نورهای مصنوعی هم که در هر فضا و هر ساعتی بخواهید توسط آتلیه ارائه می شود. هرچند در فضای باز کمتر می شود روی نورهای مصنوعی مانور داد. تنها نکته این است که عکس های دراماتیک نیاز به خلاقیت و هنر زیادی دارند. ایده های خلاقانه عکس های عروسی با استفاده از نور و جزییات کوچک، زیبایی زیادی پدید می آورد.

عکس عروسی دراماتیک

عکس های ژورنالیسم عروسی

عکس های سبک ژورنالیسم یا عکس های خبری،;دقیقا مانند عکس‌ هایی ست که در رسانه‌ های خبری، مجلات و هفته ‌نامه‌ ها بصورت مستند مشاهده می کنید. در این سبک، عکاس سعی می کند از صحنه های جذاب و اتفاقات عروسی، عکس های غیر رسمی و مستند بیندازد. در این سبک عکاسی نیاز زیادی به ویرایش عکس ها احساس نمی شود. بین عکس های ژورنالیسم و رئال تفاوت های بسیار ظریفی وجود دارد.; اینااتمثص  ت

این مدل از عکس‌ ها می‌تواند شامل عکس های مستند، عکس های تبلیغاتی، عکاسی ورزشی، زندگی جاری‌، علایق انسانی و به تصویر کشیدن روش زندگی باشد.

عکس های ژورنالیسم عروسی

عکس هنری عروسی یا آرتیستی

برای عکس های هنری تمام مشخصه ها باید حرفه ای انجام شود. از نورپردازی و طراحی صحنه گرفته تا ادیت و روتوش عکس های عروسی. دقیقا مانند عکس هایی که از هنرمندان یا افراد مشهور گرفته می شود. مهارت و تجربه آتلیه عروسی برای ثبت عکس های هنری حرف اول را می زند زیرا در این مدل عکس ها تلفیق نور پردازی، ژست های طبیعی، زاویه دوربین و مکان سوژه عکاسی در کنارهم وجود دارد. پس شناخت و استفاده بهینه از تمام این جزییات نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد.

عکس هنری عروسی

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

سبک های عکاسی عروسی

سبک های عکاسی عروسی

سبک های عکاسی عروسی

سبک های عکاسی عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
سبک های عکاسی عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی سبک های عکاسی عروسی انواع سبک های عکس عروسی برای اینکه آلبوم عکس های عروس خواندنی عروسی شیک , خواندنی عروسی خوشگل,
صفحه قبل