عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات انتخاب تور عروس

نکات انتخاب تور عروس


انتخاب تور سر عروس

تور عروس یکی از اکسسوری های واجب و زیبا برای عروس خانم هاست. می توان گفت لباس عروس بدون تور زیبایی چندانی ندارد. به ویژه عروس خانم هایی که عروسی های لوکس و لاکچری برگزار می کنند حتما باید از تور نیز استفاده کنند. بعضی از عروس خانم ها که عروسی خود را به سبک روستیک یا بوهو برگزار می کنند متناسب با سبک عروسی خود به جای تور عروس از حلقه گل روی سر خود استفاده می کنند. اما در ایران کمتر عروسی را دیده اید که از تور برای موهای خود استفاده نکند. اما بهتر است در مورد تاثیرات تور عروس و نکات مهم در انتخاب توری شایسته برای عروس خانم نیز کمی صحبت کنیم تا از میان مدل تور عروس هایی که می بینید بهترین را برای خود انتخاب کنید.

انتخاب تور عروس

تور عروس و مدل موی عروس

شاید مدل های زیادی از موی عروس با تور را در عروسی های مختلف و عکس ها دیده باشید. باید بگوییم تور عروس در مدل موی عروس نیز تاثیر گذار است. مدلی که به تازگی مد شده شینیون زیر تور عروس می باشد این مدل با اینکه بسیار شیک و مدرن است اما باعث می شود مدل شینیون شما زیر تور عروسی دیده نشود. این سبک بیشتر شما را شبیه به عروس های اروپایی می کند.

شینیون زیر تور عروس

مدل هایی که از قدیم نیز مرسوم بوده تور زیر شینیون عروس است. این مدل نیز بسیار زیبا و جذاب است به ویژه اگر مدل شینیون موی عروس زیبا باشد. در این مدل نصب تور، مدل شینیون عروس به خوبی دیده می شود حتی بیشتر نیز به چشم می آید. مدل موی باز عروس نیز با تور بسیار زیباتر می شود، سادگی موی باز را می گیرد و بعنوان یک اکسسوری زیبا روی موی عروس، خودنمایی می کند.

موی باز عروس

تور عروس متناسب با مدل لباس عروس

اولین نکته برای تور عروس، تناسب آن با مدل لباس عروسی تان است. به هرحال تور مکمل لباس عروس می باشد و باید به این نکته مهم توجه داشته باشید. توری که به تنهایی زیباست ممکن است با لباس عروس شما هارمونی و زیبایی نداشته باشد. برای انتخاب تور عروس، اگر لباس عروس ساده انتخاب کرده اید می توانید تور کار شده انتخاب کنید یا بالعکس اگر لباس عروس کارشده و سنگین انتخاب کرده اید، انتخاب تور سر ساده زیباتر است.  هرچند بسیاری از عروس خانم ها با لباس کارشده خود تور کار شده نیز انتخاب می کنند اما بهتر است بدانید این انتخاب برای عروسی های فوق العاده لوکس و مجلل مناسب می باشد.

همچنین دقت کنید اگر لباس عروس پشت باز انتخاب کرده اید و یا پشت لباس عروستان سنگ دوزی و دانتل دوزی شده یا دارای جزئیات خاصی است، بهتر است که حواستان را جمع کنید که تورتان زیبایی پشت لباس‌ عروس را نپوشاند و از تور‌های نازک یک یا دو لایه استفاده کنید.

تور عروس متناسب با مدل لباس عروس

طول و اندازه تور عروس

وقتی به سراغ انتخاب تور عروس می روید اولین چیزی که برای انتخاب پیش رو دارید، اندازه و طول تور عروس خانم است. برای انتخاب این اندازه و طول می توانید از مسئول مزون و تجربیات او استفاده کنید. انتخاب طول تور عروس از طرفی به قد و اندام شما بستگی دارد و از طرف دیگر به مدل لباس عروستان وابسته است.

تور عروس بسیار کوتاه که به چانه نمی رسد با لباس های یقه بسته هماهنگ می شود و برای مهمانی های ساده تر که مثلا عروسی در خانه برگزار می شود این تور مناسب است.

تور عروس کوتاه که تا شانه عروس می رسد برای لباس عروس هایی که در قسمت سینه و کمر مدل دار یا کار شده هستند مناسب است. این اندازه تور نیز برای مهمانی های کوچک تر مناسب تر است و زیاد حالت رسمی ندارد.

طول و اندازه تور عروس

تور عروس که تا آرنج عروس می رسد برای لباس عروس های پفی و پرنسسی مناسب است. زیرا با تمام شدن تور، پف دامن شروع می شود.

تور عروس تا کمر، این اندازه تور کمی از مدل قبلی بلندتر است. برای لباس های عروس بدون دنباله مناسب هستند.

تور عروس تا نوک انگشتان عروس، این اندازه تور عروس را میتوان محبوب ترین اندازه برای تور عروس نام برد. این تور عروس به تمام مدل های لباس عروس می آید و با اندازه نرمال خود، دست و پاگیر عروس برای راه رفتن و حرکت کردن نیست.

تور عروس تا زانو برای لباس های نیمه بلند بسیار زیبا می شود.

تور بلند عروس تا زمین، برای لباس عروس های بدون دنباله مناسب است.

تور بلند که روی زمین کشیده می شود برای بسیاری از عروس خانم ها رویایی ست. این تور با اینکه دست و پاگیر است در عین حال سوژه مناسبی برای پدید آوردن عکس های زیبا از عروسی شماست.

تور عروس خیلی بلند که حتی طول آن به 3 متر هم می رسد بسیار مجلل و رسمی است. با لباس های کلاسیک ست می شود.

اندازه تور عروس

رنگ تور عروس

رنگ تور عروس بهتر است با رنگ لباس عروس هماهنگ باشد.

تور عروس متناسب با فرم صورت

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب تور عروس، توجه به فرم صورت عروس خانم است. مثلا اگر صورت گردی دارید بهتر است توری انتخاب کنید که خیلی کوتاه نباشد که اطراف صورتتان را گرفته و فرم آن را گردتر نشان دهد. بهتر است تور بلندتری انتخاب کنید که صورتتان را کمی کشیده تر نشان دهد.

تور عروس متناسب با اندام عروس

برای اینکه اندامتان در عروسی متناسب به نظر بیاید علاوه بر مدل لباس عروس باید به تور عروسی خود نیز توجه کنید. مثلا اگر اندامتان گلابی شکل است طول تور تا آرنج یا کمر برایتان مناسب تر است. در گل اگر قد کوتاهی دارید تور عروس تا کمر برایتان مناسب است و اگر قربلند هستید انتخاب تور بلند نیز برایتان زیباست.

تور عروس متناسب با اندام عروس

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات انتخاب تور عروس

نکات انتخاب تور عروس

نکات انتخاب تور عروس

نکات انتخاب تور عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات انتخاب تور عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی نکات انتخاب تور عروس انتخاب تور سر عروس تور عروس یکی از اکسسوری های واجب و تزئین خواندنی عروسی, مدل خواندنی عروسی پرفروش,
صفحه قبل