عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

شیرینی عروسی

شیرینی عروسی


شیرینی مناسب عروسی

شاید باورتان نشود اما جزییات عروسی بیشتر از کلیات آن زمان بر می باشد. ممکن است تا بحال صدها عروسی رفته باشید اما به این فکر نکرده اید که شیرینی های روی میزتان چگونه انتخاب شده و پشت این انتخاب فکر و زمان بوده است. حتی اگر عروس داماد سخت گیری نیستید بازهم شیرینی بخش جدا نشدنی از جشن عروسی برای پذیرایی از مهمانان شماست. معمولا چند مدل شیرینی های تر یا خامه ای روی میز قرار می گیرند و در کنارشان تعدادی شیرینی های خشک نیز قرار می گیرد. در این مطلب عروسی ساز نکات مهمی برای انتخاب شیرینی عروسی را معرفی می کنیم تا راحت تر بتوانید برای نوع و وزن شیرینی ها تصمیم گیری کنید.

شیرینی عروسی

مقدار شیرینی مورد نیاز در عروسی

اگر کار پذیرایی و خرید عروسی را برعهده تشریفات عروسی قرار دهید دغدغه شما بابت خریدهای این چنینی راحت می شود. تنها کافیست مدل های شیرینی مورد نظرتان را برای جشن عروسیتان و تعداد مهمان هایتان را بگویید. تشریفات شما اگر باتجربه و حرفه ای باشد به مقدار لازم و کافی شیرینی برای عروسیتان تدارک می بیند. اما اگر به هر دلیلی خودتان شیرینی های عروسی را خریداری می کنید باید بدانید برای هر نفر 100 تا 200 گرم شیرینی که تقریبا معادل 3 عدد شیرینی متوسط می شود.

مقدار شیرینی در عروسی

شیرینی عروسی خشک یا تر؟

شیرینی های خامه ای از محبوب ترین و در عین حال شیک ترین شیرینی ها برای پذیرایی در عروسی ست. هر عروسی که رفته باشید حتما با شیرینی های خامه ای از شما پذیرایی شده است. اما بد نیست چند نکته را بدانید، اول اینکه نگهداری شیرینی خامه ای به ویژه در فصل گرما سخت است و ماندگاری کمی دارند. به هرحال سرو شیرینی های خشک بسیار آسان تر است. برای خوردن شیرینی خامه‌ای حتما باید ظرف، کارد و چنگال مناسب تهیه کنید. زیرا خوردن شیرینی خامه ای با دست باعث کثیف شدن دست و لباس مهمان‌ها می شود. نکته بسیار مهم اینکه اگر برای عروسی خود شیرینی خامه ای انتخاب می کنید باید از سرمایش باغ تالار عروسی مطمئن باشید تا شیرینی ها در گرمای هوا تحلیل نروند. آب شدن خامه های شیرینی باعث می شود ظاهر و طعم آن اصلا دلچسب نباشد. مزیت شیرینی های خشک برای عروسی این است که اگر بعد از جشن عروسی مقدار زیادی شیرینی باقی ماند، برای چند روز به راحتی می توانید آنها را نگه دارید.

شیرینی عروسی خشک یا تر؟

شیرینی های خامه ای برای عروسی

با تمام سختی هایی که شیرینی خامه ای در عروسی دارد بازهم نمی توان از خیر ظاهر زیبا و فریبنده اش گذشت. اما بهتر است شیرینی های خامه ای که حجم خامه کمتری دارند و کوچکتر هستند را برای عروسی انتخاب کنید. مثلا شیرینی های رولت کوچک یا تارت های میوه ای از شیرینی های تر مناسب برای  عروسی می باشد.

شیرینی های خامه ای برای عروسی

شیرینی های خشک برای عروسی

معمولا شیرینی های خشک در سایزهای مختلف وجود دارند و برای عروسی نیز بسیار مناسبند. اما بهترین نوع شیرینی های خشک، که استقبال زیادی از آنها می شود را می توان شیرینی های کره ای، شیرینی های میوه ای،  پای سیب و آناناس، شیرینی زبان، دانمارکی، شیرینی های نارگیلی و کاپ کیک ها را نام برد. باقلوا و قطاب که از شیرینی های شهد دار محسوب می شوند با اینکه سختی های خاص خود را دارند اما از محبوب ترین مدل های شیرینی برای جشن عروسی هستند.

شیرینی های خشک عروسی

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

شیرینی عروسی

شیرینی عروسی

شیرینی عروسی

شیرینی عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
شیرینی عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی شیک شیرینی عروسی شیرینی مناسب عروسی شاید باورتان نشود اما جزییات عروسی مد خواندنی عروسی روز, مدل خواندنی عروسی زیبا,خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل