عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات انتخاب تاج گل عروسی

نکات انتخاب تاج گل عروسی


انتخاب تاج گل عروسی

گل های طبیعی همیشه زیبایی خاص خود را دارند و انرژی مثبت را منتقل می کند. تاج گل در ایران برای نامزدی، بله برون و مدل موی فرمالیته بسیار مورد استقبال و محبوب می باشند. این انتخاب هوشمندانه باعث می شود شما عروسی شاداب و سرحال به همه معرفی شوید. حتی اگر درواقع در روز مراسم دچار استرس و تشویش باشید. تاج گل برای عروسی بیشتر توسط عروس خانم هایی انتخاب می شود که سبک عروسی روستیک با بوهو را برای برگزاری عروسی خود برگزیده اند. نه تنها برای مراسم های مربوط به عروسی خودتان بلکه برای هر جشن و مهمانی که دعوت می شوید، می توانید از گل یا حلقه های گل روی سرتان استفاده کنید. در سایت عروسی ساز مدل های جدید و زیبایی از مدل مو با گل طبیعی را دیدیم و اکنون نکات مهم در انتخاب این گل های زیبا را بیان می کنیم.

انتخاب تاج گل عروسی

انتخاب رنگ گل های تاج گل

در اولین قدم با دیدن مدل های تاج گل طبیعی، باید با توجه به مدل مویی که برای خود انتخاب کرده اید، رنگ لباس، رنگ آرایش صورتتان و رنگ مورد علاقه خود، تم رنگی تاج گلتان را انتخاب کنید. همچنین می توانید رنگ گل ها را با تم رنگی برگزاری جشن خود هماهنگ کنید. 

انتخاب رنگ گل های تاج گل

انتخاب نوع گل برای تاج گل

در قدم بعدی با مشورت با گلفروشی مورد نظرتان مدل گلی را انتخاب کنید که تازگی و طراوت خود را زود از دست ندهد یا به اصطلاح زود پژمرده نشود. دوام و ماندگاری گل بسته به ساعاتی که می خواهید روی سرتان باشد بسیار مهم است. اگر برای عروسی خود تاج گل بخواهید گلی با ماندگاری بسیار بالا احتیاج دارید که در برابر سرما و گرما نیز مقاوم باشد زیرا این گلها از صبح تا شب روی سرتان هستند و باید ماندگاری بالایی نیز داشته باشند. اما اگر برای یک مهمانی ساده که برای مدتی کوتاه گل روی سرتان قرار دارد، تاج گل می خواهید. ماندگاری چندانی نیز برای مدل گل های انتخابیتان مطرح نیست. استفاده از گل های کوچک و شکوفه های ریز نیز ایده خوبی ست که علاوه بر زیبایی ماندگاری خوبی هم دارند.

انتخاب نوع گل برای تاج گل

مدل گل تاج عروس

دقت کنید گل های بزرگ برای صورت های بزرگ زیاد مناسب نیستند. گل های رز کوچک یا مینیاتوری برای انتخاب در هر فصلی بسیار زیبا و مناسب هستند. در کنار گل هایی که برای تاج خود انتخاب می کنید باید برگ‌های سبز کوچک نیز استفاده کنید. این برگ های کوچک علاوه بر زیبایی و بخشیدن جلوه ای خاص به عروس، از حجیم شدن تاجتان جلوگیری می‌کند. دقت کنید برای راحتی خود گل‌های زیادی را در کنار هم نچینید چون باعث سنگینی تاج شده و ثابت ماندن آن را در جایش سخت تر می‌کند. اگر در مورد ثابت ماندن آن شک دارید می‌توانید با سنجاق های کوچک آن را به موهایتان وصل کرده و محکمش کنید.

مدلتاج گل

مدل گل تاج عروس

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات انتخاب تاج گل عروسی

نکات انتخاب تاج گل عروسی

نکات انتخاب تاج گل عروسی

نکات انتخاب تاج گل عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات انتخاب تاج گل عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی پرفروش نکات انتخاب تاج گل عروسی انتخاب تاج گل عروسی گل های طبیعی همیشه زیبایی خاص خود خواندنی عروسی خوشگل, تزئین خواندنی عروسی,
صفحه قبل