عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

حکاکی حلقه ازدواج

حکاکی حلقه ازدواج


حکاکی روی حلقه ازدواج

ازدواج از مهم ترین مراحل زندگی می باشد. حتی تدارکات قبل از مراسم عروسی نیز شیرینی های خود را دارد. خرید حلقه ازدواج با اینکه هزینه بردار است و ذهن عروس دامادها را مشغول می کند اما بازهم در یاد و خاطرات زوج جوان ثبت می شود. یکی از ایده هایی که برای حلقه های ازدواج به تازگی بورس شده و می توان گفت ایده عاشقانه و جالبی هم هست، حکاکی حلقه ازدواج می باشد. بیان جملات احساسی گاهی اوقات بسیار دشوار است به ویژه در لحظات جاری شدن خطبه عقد! با حک کردن جمله ای عاشقانه داخل حلقه ازدواج می توانید برای همیشه آن را به همسرتان هدیه دهید و همراه داشته باشید.

حکاکی روی حلقه ازدواج 

حکاکی داخل حلقه ازدواج

 اگر مایل به انجام حکاکی حلقه ازدواج هستید هنگامی که حلقه ازدواج مورد نظرتان را پسندیده و از طلا فروشی می خرید باید از آنها بخواهید حکاکی حلقه را برایتان انجام هد. اکثر طلا فروشی ها این کار را برایتان انجام میدهند اما اگر طلا فروشی شما این کار را انجام نداد به راحتی می توانید جایی دیگر را برای حکاکی پیدا کنید. حکاکی های حلقه ازدواج معمولا قسمت داخلی و پشت حلقه انجام می شود. این حکاکی ها عموما شامل اسم عروس و داماد و تاریخ ازدواجشان است یا جمله کوتاه عاشقانه! البته شما هر چیزی برای حکاکی انتخاب کنید هم می تواند داخل حلقه انجام شود هم بیرون حلقه.

حکاکی داخل حلقه ازدواج

حلقه مناسب برای حکاکی

حلقه ازدواج ساده و بدون نگین که به اصطلاح رینگ نامیده می شوند مناسب ترین نوع حلقه برای حکاکی می باشند. این نوع حلقه ها که معمولا بعنوان حلقه دم دستی عروس و داماد هستند همیشه همراه آنهاست و حک کردن روی آنها می تواند بسیار جالب باشد. اما اگر داخل حلقه ازدواج به دلیل نگین‌ها و سنگ‌ها جایی برای حکاکی نداشته باشد، می‌توانید بگویید پشت حلقه‌تان را یک دست کنند و سپس حکاکی انجام شود. این‌کار زمان و هزینه بیشتری نیز می‌برد.

حلقه مناسب برای حکاکی

جنس حلقه ازدواج برای حکاکی

اکثر عروس و دامادها برای حلقه عروسی خود جنس طلا را انتخاب می کنند اما هستند دامادهایی که به دلیل عقاید خود حلقه از جنس پلاتین می خرند یا زوج های جوانی که به دلیل محدودیت بودجه و صرفه جویی در هزینه های ازدواج، حلقه خود را از جنس نقره یا حتی استیل انتخاب می کنند. خوشبختانه برای حکاکی روی حلقه ازدواج محدودیت از نظر جنس حلقه ازدواج وجود ندارد و حکاکی داخل حلقه روی انوع حلقه‌های عروسی با جنس طلا، نقره، استیل، پلاتین و … امکان پذیر است.

اندازه حلقه ازدواج برای حکاکی

طبیعتا هرچه عرض حلقه بیشتر باشد حکاکی روی آن آسان تر و البته نوشته داخل آن نیز خواناتر می باشد. پس اگر قصد حکاکی پشت حلقه خود را دارید در همان قدم اولیه انتخاب حلقه سعی کنید حلقه ای که پشت آن عریض تر باشد را انتخاب کنید.

اندازه حلقه ازدواج برای حکاکی

هزینه حکاکی روی حلقه ازدواج

حکاکی حلقه هزینه زیادی لازم دارد و بسته به متنی که برای حک کردن انتخاب کرده اید متفاوت می باشد. بسته به تعداد کاراکتر و حروف که برای حک شدن انتخاب می کنید هزینه آن نیز متغیر می باشد حدودا با 50 هزار تومان می توانید این حکاکی های ساده را انجام دهید. هزینه اصلی مربوط به خرید حلقه می باشد نه حکاکی داخل آن!

حکاکی اثر انگشت روی حلقه ازدواج

یکی دیگر از ایده های حکاکی می تواند، حک کردن اثر انگشت روی حلقه باشد. این مدل حک کردن نیاز به دستگاه خاص تری دارد و طبیعتا هزینه بیشتری نیز در پی دارد و جدا از اینها ممکن است هرجایی این نوع حک کردن را برایتان انجام ندهد.

حکاکی اثر انگشت روی حلقه ازدواج

حکاکی اثر انگشت پشت حلقه ازدواج

حکاکی صدا روی حلقه ازدواج

جدیدترین ابتکار برای حکاکی روی حلقه، حک کردن فرکانس صدای عروس و داماد به هنگام "بله گفتن" روی حلقه ازدواج است. این ایده بسیار عاشقانه و خلاقانه است. بدین شکل که صدای ضبط شده شما و همسرتان هنگام جاری شدن خطبه عقد و بله گفتن بصورت فرکانس های صوتی در می آید و همان فرکانس روی حلقه رینگی شما حک می شود. این فرکانس دارای کد می باشد و شما با نصب نرم افزار مخصوص روی گوشی هوشمند خود، می توانید هرگاه خواستید این صدای ضبط شده را بارها و بارها با تلفن همراه خود گوش دهید.

حکاکی صدا روی حلقه ازدواج

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

حکاکی حلقه ازدواج

حکاکی حلقه ازدواج

حکاکی حلقه ازدواج

حکاکی حلقه ازدواج

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
حکاکی حلقه ازدواج
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی خوشگل حکاکی حلقه ازدواج حکاکی روی حلقه ازدواج ازدواج از مهم ترین مراحل زندگی مدل خواندنی عروسی,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل