عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

اشتباهات آرایش عروس

اشتباهات آرایش عروس


اشتباهات در آرایش عروس

اکثر دختر خانم ها برای رفتن به مهمانی ها و دورهمی ها صورت خود را آرایش می کنند. قطعا این آرایش و آرایش های روزانه که توسط خودتان انجام می شود، اشتباهاتی دارد. اما به دلیل اینکه در آن مهمانی مرکز توجه نیستید این اشتباهات به چشم نمی آیند. عروس خانم ها برای مراسم عروسیشان به سراغ سالن زیبایی می روند که حرفه ای باشد و میکاپ آرتیست عروسی در زمینه میکاپ و آرایش علاوه بر تجربه، دوره های حرفه ای متعددی را گذرانده باشد تا بتواند صورت عروس را به زیباترین شکل و بدون نقص آرایش کند. اما بد نیست با اشتباهاتی که در آرایش عروس بصورت رایج وجود دارد آشنا شوید تا اگر برایتان پیش آمد از میکاپ آرتیست خود بخواهید آنها را برطرف کند. پس از خواندن نکات آرایش عروس این مطلب را نیز با دقت بخوانید.

اشتباهات آرایش عروس

آرایش لایت عروس

اول از هرچیز بهتر است بدانید سادگی زیباترین چیز است و هیچ وقت قدیمی نمی شود. هرچند انتخاب سبک آرایش عروس کاملا سلیقه ایست اما بهتر است برای میکاپ عروسی خود سراغ آرایش های غلیظ و اغراق شده نروید. به تازگی عروس خانم ها و البته سالن های زیبایی بیشتر سراغ گریم صورت می روند و با استفاده از آن نقاط مثبت صورت عروس را برجسته می کنند و عیوب آن را می پوشانند. آرایش های غلیظ عروس خیلی وقت است از مد افتادند و میکاپ های لایت و شیک جایگزین آن شده اند. شاید اولین اشتباه شما در آرایش عروس، انتخاب سبک آرایش غلیظ و مصنوعی و استفاده از رنگ های غیرطبیعی باشد.

آرایش اشتباه عروس

اصلاح نکردن صورت

برای اینکه کرم ها و آرایش روی پوست صورتتان به خوبی بخوابد باید صورتتان عاری از مو باشد و فرم ابروهایتان نیز مرتب و اصلاح شده باشد. دقت کنید اگر بعد از اصلاح جوش های ریز می زنید و صورتتان قرمز و ملتهب می شود، این کار را چند روز قبل از عروسی خود انجام دهید و بعد از اصلاح صورت خود را با یک پاک­‌کننده ملایم شسته، و سپس از یک لوسیون مرطوب‌­کننده روی پوست خود استفاده کنید.

توجه به دوام آرایش عروس

روز جشن عروسی، عروس خانم از صبح تا شب آرایش را روی صورت خود دارد و از طرفی دائما در حال فعالیت و جنب و جوش می باشد. هرچقدر هم که میکاپ عروس زیبا باشد، اگر وسط مراسم عروسی با کمی عرق کردن یا گریه پاک شود، نه تنها زیبایی ندارد بلکه بدچشمی هم می کند. پس سعی کنید سالن زیبایی را انتخاب تا علاوه بر سبک کاری و آرایش های زیبا، دوام آرایشی خوبی نیز داشته باشد. استفاده از لوازم آرایش های باکیفیت و البته ضد آب ماندگاری آرایش عروس را افزایش می دهد و تا درصد بیشتری می تواند میکاپ عروس را از عرق و اشک محافظت کند. اگر در جشن عروسی گریه کردید بهتر است به جای اینکه دستمال را زیر چشمان بکشید، دستمالی نرم را روی اشک های خود قرار دهید یا بصورت ضربه ای آنها را پاک کنید.

دوام آرایش عروس

آرایش براق نکنید!

برای آرایش عروس خود سعی کنید زیاد آرایش براق را انتخاب نکنید. میکاپ براق علاوه بر اینکه ماندگاری بسیار کمی دارد، در عکس های شما نیز زیبایی چندانی نخواهد داشت. براق بودن بیش از حد بینی، پیشانی یا حتی گونه هایتان این حس را به مهمانان می دهد که پوست شما چرب است یا میکاپ صورتتان برق افتاده. بهتر است مقداری از براق‌­کننده ها را بالای استخوان‌­های گونه، قسمت میانی لب­‌ها و بخش زیرین ابروها استفاده کنید.

توجه به رژگونه

اولین نکته برای رژگونه این است که رژگونه پررنگ نزنید. رژگونه پررنگ نه تنها زیبایی ندارد بلکه چهره شما را مسخره نشان می دهد.  رژگونه باید بصورت ملایم روی گونه زده شود تا چهره شما را از یکنواختی در آورد و آن را زیباتر کند. نه این که رنگ پر رنگ و مصنوعی روی صورتتان ایجاد کند. بنابراین بهتر است این نکته را جدی بگیرید که رژ گونه نزدن بهتر از استفاده افراطی از رژگونه است. و استفاده از رنگ های ملایم مانند هلویی یا صورتی مناسب تر از رنگ های قهوه ای و برنزه است.

رژگونه عروس

آرایش چشم عروس

برای میکاپ چشم عروس بهتر است مدل های خلیجی را کنار بگذارید. برای سایه و خط چشم از رنگ مشکی استفاده نکنید و تنها برای ریمل چشم ، رنگ مشکی را انتخاب کنید. استفاده از سایه چشم مشکی چهره شما را خشن نشان می دهد. استفاده از رنگ­‌های مختلف و روشن، آرایش روز عروسی شما را چشم نواز تر نشان می دهد و چهره عروس را شاداب جلوه می دهد. کشیدن خط چشم پهن و ضخیم نیز از دیگر اشتباهات برای عروس خانم هاست.

مژه مصنوعی نیز باید اندازه طبیعی و نرمال داشته باشد از گذاشتن مژه هایی که بصورت افراطی بلند هستند جدا خودداری کنید. سعی کنید از مژه های مصنوعی بیشتر برای پرکردن و حجم دادن به مژه هایتان استفاده کنید تا بلند کردن آنها.

آرایش چشم عروس

کرم پودر مناسب عروس

مهم ترین چیز در هر آرایشی، کرم پودر است. اگر پوست صورتتان مشکل چندانی ندارد بهتر است از کرم پودرهای سبک و به میزان مناسب استفاده شود. اگر در صورتتان جوش یا لک دارد تا جایی کرم پودر استفاده کنید تا عیوب صورت پوشانده شود نه بیشتر از آن. کرم پودر زیاد روی صورت حالت ماسیده پیدا می کند و جلوه زیبای خود را از دست می دهد. برای رنگ کرم پودر نیز بهتر است اختلاف رنگی زیادی با چهره عروس نداشته باشد. از طرفی به هماهنگی رنگ صورت و رنگ بدن نیز توجه کنید. انتخاب کرم پودر متناسب با جنس پوست شما نیز به ماندگاری آرایش و خوابیدن آرایش روی چهره شما کمک می کند.

برای انتخاب کرم پودر مناسب عروسی دقت کنید کرم پودرهای حاوی spf به هیچ عنوان برای عروس مناسب نیستند. این کرم پودرها به ویژه در عکس روشن تر از حد طبیعی هستند و زیبایی چندانی ندارند.

کرم پودر عروس

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

اشتباهات آرایش عروس

اشتباهات آرایش عروس

اشتباهات آرایش عروس

اشتباهات آرایش عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
اشتباهات آرایش عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی اشتباهات آرایش عروس اشتباهات در آرایش عروس اکثر دختر خانم ها برای رفتن به خواندنی عروسی زیبا,انواع خواندنی عروسی, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل