عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

گرانترین تالارهای عروسی در تهران

گرانترین تالارهای عروسی در تهران


گران ترین تالار عروسی تهران

برگزاری مراسم عروسی و پوشیدن لباس باشکوه عروس بدون شک یکی از آرزوها و رویاهای دختر خانم ها از زمان کودکی ست. هرچند در ابتدای زندگی با کمی صرفه جویی و هزینه کمتر می توان مبلغ بیشتری را برای کارهای مهم از قبیل خرید خانه، خرید ماشین، سفر به خارج از کشور و... کنار گذاشت اما با تمام اینها از نظر همه عروسی هرچه لوکس تر، بهتر!

گران ترین تالار عروسی تهران

در مورد برگزاری جشن عروسی هرکس نظر و ایده خاص خود را دارد. بسیاری از خانواده ها و زوج های جوان اعتقادی به برگزاری پر زرق و برق ندارند و بر این باورند که پرداخت هزینه ای گزاف برای یک شب و برای چشم و هم چشمی کار بسیار اشتباهی ست. بعضی از خانواده ها اما عروسی های لاکچری و پر زرق و برق را می پسندند و با جون و دل پس انداز مدت ها کار خود را برای برگزاری جشن عروسی لاکچری خود خرج می کنند.

در تهران که پایتخت ایران می باشد این تجمل گرایی به اوج خود می رسد و باغ و تالارهای لوکس با قیمت های گران زیادی در تهران وجود دارد. مدیران و تالارهای عروسی و دفاتر خدمات مجالس و تشریفات عروسی لاکچری در شهر تهران و البته در برخی از شهر های بزرگ، برگزاری مراسم های عروسی گران قیمت با هزینه هایی بالغ بر 100 میلیون تا یک میلیارد تومانی را تایید می‌کنند! این در حالی است که برخی از آنها متاسفانه از داشتن مشتریانی برای برگزاری مراسم طلاق خبر می‌دهند!

گرانترین تالارهای عروسی در تهران

قطعا هزینه برگزاری یک عروسی لوکس علاوه بر هزینه تالار و تشریفات آن هزینه های دیگری نظیر: سرویس جواهر عروس، ماشین عروس، آتلیه عروسی، کیک عروسی و.... نیز دارد اما بخش اعظم هزینه ها مربوط به محل برگزاری جشن عروسی ست که بیشتر از همه به چشم مهمان ها نیز خواهد آمد. اگر بخواهید در تمام موارد ذکر شده بهترین و لوکس ترین انتخاب ها را داشته باشید به راحتی بالای 100 میلیون تومان هزینه برای برگزاری جشن باشکوه عروسی خود دارید. اما برای شناخت تعدادی از لوکس ترین و گران ترین تالار های عروسی تهران با ادامه مطلب عروسی ساز همراه باشید.

گرانترین تالار عروسی در تهران

باغ تالار عمارت دانیال تهران

بدون تردید اگر بخواهیم یکی از تالار های VIP و شیک تهران را نام ببریم، عمارت دانیال یکی از گزینه ها برای معرفی ست. باغ تالار عمارت دانیال تهران یکی از لوکس ترین و بی نقص ترین مکان ها برای برگزاری جشن عروسی ست. هر عروس و دامادی با دیدن فضای زیبا و مدرن این تالار به وجد خواهد آمد.

باغ تالار عمارت دانیال تهران

باغ تالار عمارت دانیال تهران

تالار مجلل عمارت زرین تهران

عمارت زرین از لوکس ترین تالار های تهران برای برگزاری هرچه بهتر جشن عروسی شماست. ظاهر زیبای تالار عمارت زرین تهران با نورپردازی ها و گل آرایی های حرفه ای تکمیل شده و باعث می شود محو جمال و کمال تالار شده و در نهایت با لذت هزینه برگزاری عروسی باشکوه خود را در این تالار مجلل پرداخت کنید.

تالار مجلل عمارت زرین تهران

تالار عمارت زرین تهران

تالار ژابیز تهران

تالار ژابیز در شمال شهر تهران نیز از بهترین تالار ها برای جشن عروسی است. از ویژگی های بارز تالار ژابیز در تهران می توان به چهار تالار مجزا با دیزاین های زیبا و متفاوت اشاره کرد. از روف گاردن بسیار زیبا و اتاق VIP مخصوص سرو شام مختص عروس و داماد نیز نمی توان به راحتی گذشت. تمام ویژگی های یک عروسی لاکچری را می توانید با تالار ژابیز در تهران تجربه کنید.

تالار ژابیز تهران

تالار ژابیز تهران

تالار مجلل پارسیس تهران

تالار تازه تاسیس پارسیس در تهران با ساختمان و فضای داخلی مجلل خود یکی از تالارهای VIP در تهران می باشد که در تمام ایام سال تعداد زیادی از زوج های جوان را به سمت خود می کشاند. سالن های مبله با سقف های بلند در تالار پارسیس باعث شده تا کمتر کسی رویای برگزاری جشن عروسی در آن را با خود مرور نکند.

تالار مجلل پارسیس تهران

تالار پارسیس تهران

از دیگر تالار های لوکس و لاکچری در تهران و البته گرانترین تالار های تهران برای برگزاری عروسی می توان به تالار اسپیناس پالاس تهران، تالار آمیتیس تهران، تالار تشریفاتی اقدسیه تهران، تالار کلاسیک غرب تهران و تالار آریا تهران اشاره کرد. هرچند بازهم تعداد زیادی از تالارها و باغ های لوکس برای برگزاری مراسم عروسی در تهران وجود دارند که در این مطلب ذکر نشده اند.

در انتها خالی از لطف نیست تا به زوج های جوان توصیه کنیم اگر هزینه برگزاری مراسم عروسی لوکس و لاکچری خارج از توان شماست و پرداخت این مبلغ برایتان سنگین است، صرفا بخاطر چشم و هم چشمی و خواست طرف مقابل و خانواده اش تن به برگزاری این مراسم ها ندهید. اما اگر می توانید هزینه زیادی برای عروسی خود پرداخت کنید چیزی بهتر از برگزاری یک مراسم عروسی شیک و لوکس در یک تالار لاکچری نیست.


گرانترین تالارهای عروسی در تهران

گرانترین تالارهای عروسی در تهران

گرانترین تالارهای عروسی در تهران

گرانترین تالارهای عروسی در تهران

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
گرانترین تالارهای عروسی در تهران
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی روز گرانترین تالارهای عروسی در تهران گران ترین تالار عروسی تهران برگزاری مراسم عروسی و پوش مد خواندنی عروسی روز,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل