عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

پاپیون یا کراوات برای داماد؟

پاپیون یا کراوات برای داماد؟


کراوات یا پاپیون؟

بسیاری از زوج های جوان هنگامی که نوبت به خرید لباس داماد می رسد، این سوال برایشان پیش می آید که برای داماد کراوات بهتر است یا پاپیون؟ به هر حال شما یکبار مراسم عروسی برگزار می کنید و باید در این جشن باشکوه بهترین و زیباترین استایل ممکن را داشته باشید. اگر این سوال برای شما هم پیش آمده بهتر است ادامه این مطلب عروسی ساز را بخوانید و با توجه به نکات ذکر شده آن پاسخ سوالتان را دریافت و بهترین گزینه را انتخاب کنید. جالب است بدانید هرچند استفاده از پاپیون و کراوات در ایران تنها به مراسم های خاص ختم می شود اما در خارج از کشور بیشتر از این اکسسوری های جذاب توسط آقایان استفاده می شود.

کراوات یا پاپیون

انتخاب کراوات یا پاپیون برای داماد

اگر بر سر دو راهی برای انتخاب کراوات دامادی یا پاپیون برای داماد هستید اول از هرچیز به علاقه و سلیقه شخصی خود رجوع کنید. هم کراوات و هم پاپیون به نوبه خود استایل شما را رسمی و شیک جلوه می دهند و  از شما فردی جذاب می سازد. پس سلیقه خود را در این انتخاب دخیل کنید تا حس راحتی بیشتری در مراسم عروسی تجربه کنید.

بطورکلی کراوات برای کت شلوار های که یقه  یک تیکه دارند مناسب تر است و پاپیون برای کت هایی که یقه آن در نزدیکی گردن، دو تیکه میشوند انتخاب بهتری ست.

اگر جنس یقه کت با کراوات یا پاپیون داماد هماهنگ باشد استایل جذاب تری از او به نمایش می گذارد. به عنوان مثال اگر یقه کت داماد ساتن باشد بهتر است کراوات یا پاپیون نیز از جنس ساتن انتخاب شوند. بطور کلی اگر در کت و شلواری که می پوشید در قسمت یقه و جیب و... ساتن بکار رفته حتما از پاپیون استفاده کنید.

انتخاب کراوات یا پاپیون برای داماد

عموما کراوات برای داماد های قد کوتاه، گزینه خوبی نیست و پاییون میتواند استایل تان را جذاب تر کند. کراوات باید نسبت به قدتان انتخاب شود . قد کراوات باید تا خط کمربندتان باشد نه کوتاه تر و نه بلند تر.

همچنین دامادهای تپل بهتر است از زدن پاپيون صرف نظر كنند! این دامادها با يک كروات شيك و باریک، خوش اندام تر به نظر میرسند. از طرفی افرادی که هیکل لاغری دارند و عرض شانه هایشان کم است بهتر است از پاپیون استفاده کنند یا اگر مایل به استفاده از کراوات هستند، کراوات هایی با عرض کم مناسب تر می باشد. کراوات با عرض زیاد باعث می شود اندام داماد لاغرتر به نظر بیاید. کراوات به دلیل ظاهر باریک و بلند خود، با ایجاد خطای دید باعث می شود داماد لاغرتر و بلندتر به نظر بیاید.

اگر گردن کوتاهی دارید نباید از پاپیون استفاده کنید. چون تقریبا گردنتان را محو می کند! اگر هم می خواهید از کراوات استفاده کنید باید حواستان باشد از پیراهنی استفاده کنید که یقه کوتاهی دارد.

کراوات یا پاپیون برای داماد

همه ما می دانیم که بستن کراوات بسیار مهم است اگر کراوات شما به خوبی بسته نشود و گره آن نامناسب باشد نه تنها زیبایی ندارد بلکه بسیار بدنمایی می کند. قطعا بستن پاپیون بسیار ساد­ه­‌تر از بستن کراوات است و به زمان کمتری احتیاج دارد. پس اگر تجربه کافی و زمان لازم تمرین برای بستن کراوات را ندارید، پاپیون را انتخاب کنید.

رنگ کراوات یا پاپیون داماد

 در انتخاب رنگ کراوات و پاپیون دقت کنید. بهتر است که پاپیون یا کراوات داماد طرح دار و رنگارنگ نباشد و حتما رنگ تیره و رسمی داشته باشد.

در مراسمات رسمی بهتر است از کراوات یک رنگ و بدون طرح استفاده کنید. در انتخاب کراوات های طرح دار دقت کنید که متناسب با رنگ و طرح کت باشد. پاپیون می تواند رنگی درست مخالف رنگ پیراهن یا کت باشد. می توانیم یک کت طوسی را با پاپیون و پوشت زرد ست کنید یا سرمه ای و قرمز. در کل انتخاب پاپیون یا کروات به سلیقه شخصی بستگی دارد و البته باید با توجه به نکات بالا به ویژگی های ظاهریتان نیز دقت داشته باشید.

رنگ کراوات یا پاپیون داماد


پاپیون یا کراوات برای داماد؟

پاپیون یا کراوات برای داماد؟

پاپیون یا کراوات برای داماد؟

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
پاپیون یا کراوات برای داماد؟
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی شیک پاپیون یا کراوات برای داماد؟ کراوات یا پاپیون؟ بسیاری از زوج های جوان هنگامی که نو مدل خواندنی عروسی جدید,خواندنی عروسی شیک ,
صفحه قبل