عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد

انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد


لباس مادر عروس و داماد

مادر عروس و داماد علاوه بر اینکه دغدغه و دلشوره تدارکات مراسم عروسی را دارند و می خواهند بهترین جشن را برای دختر و پسر جوان خود برپا کنند، نگرانی دیگری گوشه ذهن خود دارند و آن هم انتخاب لباس از نظر رنگ، مدل، جنس و ... برای خودشان می باشد. به هرحال پس از عروس و داماد، مادر ها و خانواده درجه یک به چشم مهمان های مراسم عروسی می آیند و بسیاری از مهمان ها به دعوت مادر عروس یا مادر داماد به جشن عروسی می آیند. اگر اغراق نکنیم لباس مادر عروس و لباس مادر داماد نیز باید به اندازه لباس عروس خانم زیبا و شایسته باشد.

لباس مادر عروس و داماد

اگر در فکر تدارکات عروسی فرزندانتان هستید و از طرفی نگرانی مدل لباس را دارید، باید بدانید که انتخاب مدل لباس مادر عروس و مادر داماد چند نکته دارد که در این مطلب عروسی ساز باهم بررسی می کنیم و با درنظر داشتن آنها می توانید لباسی شایسته را برگزینید. اما باید هرچه زودتر به فکر انتخاب مدل لباس خود در مغازه ها باشید تا اگر مدل و رنگ دلخواه شما را نداشتند بتوانید دوخت لباس خود را در زمان کافی و بدون عجله به خیاطی ماهر بسپارید.

نکات انتخاب لباس مادر عروس و مادر داماد

  • اول از هرچیز سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که در آن راحت هستید. شما بعنوان مادر عروس یا مادر داماد در مراسم دائما در حال راه رفتن یا رقصیدن هستید پس بهتر است در لباس احساس راحتی داشته باشید. روز عروسی فرزندتان روزی پر از هیجان، استرس و البته روز شلوغی برای شماست پس راحتی خود را به مد های روز و زودگذر ترجیح دهید.
  • نکته بعد اینکه لباس شما به هیچ عنوان نباید هم رنگ لباس عروس و لباس ساقدوش های عروس باشد. سعی کنید با رعایت تم کلی عروسی، رنگ کمی تیره تر یا کمی روشن تر از تم عروسی را برای لباس خود انتخاب کنید.
  • اصولا مادر ها طرفدار رنگ مشکی هستند، رنگ مشکی بسیار شیک و موقر است و به راحتی با هرچیزی هماهنگ می شود. اگر عروسی، تم رنگی خاصی ندارد می توانید از لباس مشکی استفاده کنید.
  • برای انتخاب لباس و رنگ لباس خود با عروس خانم یا داماد مشورت کنید به هرحال آنها بهتر از هرکس دیگری در جریان تم رنگی عروسی و رنگ لباس ساقدوش ها هستند و می توانند به شما کمک کنند.

انواع لباس برای مادر عروس و مادر داماد

سعی کنید برای لباس خود کت انتخاب کنید. پوشیدن کت شما را موقر و سنگین نشان می دهد. در این میان انتخاب کت و دامن که لباس شیک و رسمی ست بسیار محبوب و بسیار مناسب برای مادر عروس خانم و آقا داماد است. بعد از کت و دامن، پیراهن های کوتاه که روی آن کت بپوشید نیز انتخاب خوبی ست هرچند که کت و دامن لباس رسمی تری بوده و برای عروسی فرزندتان مناسب تر است.

لباس مادر عروس

لباس های مجلسی گیپور که معمولا برای بزرگترها بسیار محبوب است، استایل شیک و رسمی دارند و برای انواع مجالس و عروسی مناسب و شکیل دیده میشوند . به همین دلیل انتخاب انواع لباس های مجلسی گیپور مثل کت و دامن ها و بلوز دامن ها با خرج کار گیپور می توانند گزینه های انتخابی خوبی باشند.

لباس مادر داماد

لباس های ماکسی و بلند از مدل لباس های محبوب برای مادران است. لباس های ماکسی با پارچه های گیپور ، حریر ، ساتن ، دانتل یا ترکیبی از این پارچه ها دوخته شده باشد و با سنگ دوزی و مروارید و ملیله و مونجوق دوزی به شکل سنگین و فاخری تزیین شده باشد نیز از مناسب ترین مدل لباس ها برای مادر عروس و داماد برای مراسم عروسی بزرگ و مجلل است.

مدل لباس مادر عروس

کت و شلوار مجلسی هرچند لباس شیک و مناسبی برای مادر عروس و داماد است اما کمتر توسط آنها انتخاب می شود زیرا کت و شلوار به هر نوع اندامی زیبا نمی شود و تنها برای خانم های کشیده با وزن متناسب زیبایی خاص خود را دارد.

مدل لباس مادر داماد

رنگ لباس مادر عروس و مادر داماد

شما بعنوان مادر عروس یا مادر داماد حق انتخاب زیادی برای لباس خود دارید اما اگر بخواهیم تعدادی از بهترین و مناسب ترین رنگ ها برای لباس مادر عروس و داماد را بیان کنیم. می توانیم به رنگ های طلایی، نقره ای، خاکستری، سورمه ای، مشکی، صورتی چرک و بژ اشاره کنیم. انتخاب این رنگ ها بنا به سلیقه و روحیات شما متفاوت است اما پوشیدن این رنگ لباس ها برای مادر عروس و مادر داماد بسیار شکیل و مناسب است.

رنگ لباس مادر عروس و مادر داماد

کفش مادر عروس و مادر داماد

کفش همیشه مکمل لباس است. یک کفش زیبا که با لباستان هماهنگ باشد تیپ و استایلتان را به زیباترین شکل ممکن تکمیل می کند. اگر لباس رنگی را انتخاب کرده اید کفش با رنگ های خنثی به پا کنید. بهترین رنگ ها برای شما رنگ های طوسی، صورتی روشن، طلایی و گلبهی است. اگر لباس مشکی می پوشید، کفش مشکی پاشنه بلند و شیک را اولویت قرار دهید. انتخاب کفش پاشنه بلند و ساده بهترین گزینه است.

کفش مادر عروس و مادر داماد


انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد

انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد

انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد

انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا انتخاب لباس برای مادر عروس و داماد لباس مادر عروس و داماد مادر عروس و داماد علاوه بر این مدل خواندنی عروسی شیک, خواندنی عروسی خوشگل,
صفحه قبل