عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

برگزاری عروسی در بهار

برگزاری عروسی در بهار


عروسی در بهار

به جرات می توان گفت فصل بهار بهترین فصل برای برگزاری جشن عروسی است. شروع سال جدید، نو شدن طبیعت و گل های خوشبوی آن بهترین زمان برای شروع زندگی مشترک و جدید می باشد. طبیعت زیبای فصل بهار برای عکاسی و فیلم برداری عروسی نیز صحنه های بسیار زیبایی برایتان خلق می کند تا همیشه با دیدن آنها به یاد مراسم عروسی خود بیفتید و لذت ببرید. اما اگر می خواهید عروسی در بهار را تجربه کنید و هنوز در کش و قوس انتخاب فصل مناسب برگزاری جشن عروسی هستید، بهتر است مزایا و معایب عروسی در فصل بهار و نکات مهم برای عروسی بهاری را در این مطلب عروسی ساز بخوانید.

عروسی در بهار

نکات برگزاری عروسی در بهار

فصل بهار از بهترین و مناسب ترین فصل ها برای برگزاری جشن عروسی می باشد. اما برای برگزاری جشن عروسی در هر فصلی از سال باید از مدت ها قبل درباره آن تحقیق و برنامه ریزی درستی برای عروسی خود انجام دهید. نکات مهم برای داشتن عروسی زیبا و منحصر بفرد در بهار را در زیر بخوانید:

تم عروسی بهاری

طبیعت در فصل بهار به خودی خود بسیار زیباست. در فصل بهار تمام رنگ ها به زیباترین شکل ممکن در طبیعت دیده می شوند. شاید به همین دلیل است که برای انتخاب تم عروسی در بهار می توانید از هر رنگ و ترکیب رنگی استفاده کنید. اما رنگ های روشن و شاد مانند: صورتی، سبز، آبی، نارنجی و مرجانی انتخاب های بسیار مناسبی برای تم عروسی در فصل بهار هستند.

تم عروسی بهاری

گل آرایی عروسی در فصل بهار

در بهار تقریبا تمام گل ها به راحتی یافت می شوند و مزیت آن تازگی و شادابی گل هاست که دلیلش آب و هوای فصل بهار و باران های بهاری می باشد. اگر بخواهیم چند نمونه از گل های مختص به فصل بهار را نام ببریم می توان به گل های صد تومانی، تاج خروس، لاله، سنبل، شیپوری و اکالیپتوس اشاره کرد. فصل بهار برای همگان یادآور گل های شاداب و متنوع است می توانید برای عروسی در این فصل از گل های زیاد در گل آرایی تالار، دسته گل عروس، کیک عروسی و ... استفاده کنید.

گل آرایی عروسی در فصل بهار

گل آرایی عروسی بهاری

انتخاب کارت عروسی در فصل بهار

برای انتخاب کارت عروسی بهتر است سراغ کارت هایی با رنگ روشن و شاد بروید. اگر گار عروسی تان گلدار باشد که بسیار برای عروسی در بهار مناسب است. برای انتخاب متن کارت عروسی هم می توانید از اشعار یا متون بهاری استفاده کنید و مهمانانتان را به زیباترین نحو به جشن عروسی خود دعوت کنید و آنها را به وجد آورید.

کارت عروسی بهاری

انتخاب لباس عروس برای فصل بهار

برای انتخاب لباس عروس که با فصل بهار هماهنگ باشد می توانید به سراغ لباس عروس های پفی که در آنها تور یا پر استفاده شده بروید. همچنین لباس عروس ساتن یا ابریشمی نیز می توانند انتخاب های خوبی برای عروس خانم باشند. همچنین داماد نیز می تواند کت شلوار رنگی به تن کرده و گل سینه هماهنگ با دسته گل عروس و کراوات و پاپیون شاد و رنگی استفاده کند.

لباس عروس در فصل بهار

مزایای عروسی در بهار

برگزاری جشن عروسی در بهار باعث می شود دست تشریفات عروسی شما برای دکوراسیون، انتخاب گل و رنگ بندی آن باز باشد. شما کافیست گل مورد علاقه خود برای گل آرایی جشن عروسی و تم رنگی گل ها را مشخص کنید و مطمئن باشید دیزاین و دکوراسیون مورد نظرتان به بهترین شکل آماده می شود.

از دیگر مزایای فصل بهار، آب و هوای مطبوع و معتدل آن می باشد. با کمک پیش بینی هوا می توانید به انتخاب خود فضای باز باغ یا فضای سرپوشیده تالار را برای برگزاری جشن عروسی انتخاب کنید. این هوای معتدل و مطبوع باعث می شود شما و مهمانان جشن عروسی برای انتخاب لباس دچار مشکل نشوید.

از مزایای دیگر عروسی در بهار زیباتر شدن طبیعت برای ثبت خاطرات عروسی تان می باشد که می توانید علاوه بر عکس ها و فیلم های داخل آتلیه عروسی از باغ و فضای باز زیبا نیز برای عکاسی و فیلم برداری استفاده کنید.

مزایای عروسی در بهار

معایب عروسی در بهار

یکی از بزرگترین عیب های فصل بهار این است که هوا غیر قابل پیش بینی ست. باران های بهاری ناگهان شروع شده با اینکه هوا را دلپذیر می کند اما ممکن است برنامه های شما را به هم بریزد. به ویژه اگر باغ را برای عروسی خود انتخاب کرده باشید. به همین دلیل است که اکثر عروس دامادها برای برگزاری عروسی خود در بهار تالار را انتخاب می کنند و قید طبیعت زیبای بهار در فضای باز را می زنند.

نکته دیگر برای عروسی در بهار افزایش قیمت هاست. معمولا قیمت خدمات عروسی مانند: تشریفات عروسی، باغ و تالار عروسی، مزون لباس عروس و... در فصل بهار و تابستان با افزایش همراه است. اگر قیمت مناسب تر برای خدمات عروسی می خواهید باید از هوای مناسب و طبیعت زیبا صرف نظر کنید و به فکر برگزاری جشن عروسی در پاییز و زمستان باشید.

از دیگر معایب عروسی در فصل بهار، شلوغی این فصل از جهت برگزاری مراسم عروسی می باشد که باعث می شود نتوانید باغ یا تالار عروسی، سالن زیبایی عروس یا تشریفات عروسی مورد علاقه خود را برای تاریخ مد نظرتان رزرو کنید. به همین دلیل بهتر است از مدت ها قبل تاریخ دقیق برگزاری جشن عروسی خود را مشخص کنید و خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید.

معایب عروسی در بهار

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

برگزاری عروسی در بهار

برگزاری عروسی در بهار

برگزاری عروسی در بهار

برگزاری عروسی در بهار

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
برگزاری عروسی در بهار
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی زیبا برگزاری عروسی در بهار عروسی در بهار به جرات می توان گفت فصل بهار بهترین فصل مدل خواندنی عروسی جدید, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل