عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

برند های لباس عروس

برند های لباس عروس


معرفی معروف ترین مارک های لباس عروس

دوختن لباس عروس احتیاج به وقت زیادی دارد. ممکن است در بحبوحه برگزاری جشن عروسی و درگیری های کاری و ذهنی که برای انجام سایر کارهای مراسم عروسی خود دارید ترجیح بدهید این زمان را برای سایر کارهای خود بگذارید و لباس عروس را آماده تهیه کنید. هرچند دوختن لباس عروس می تواند سلیقه و خواسته شما را کاملا برآورده کند اما از این حقیقت نمی توان گذشت که لباس های عروس مارک دار دوخت تمیز، مدل های بسیار شیک، پارچه های باکیفیت و تن پوش های عالی دارند که عروس خانم ها را شایسته و زیبا نشان می دهد. اکثر مدل های لباس عروسی که در جاهای مختلف میبینید نیز لباس عروس های آماده و مارک دار هستند. در  در این مطلب از سایت عروسی ساز به سراغ معرفی تعدادی از برندهای لباس عروس معروف می رویم که لباس های زیبا و متفاوت را طراحی و تولید می کنند و هرکدام ویژگی های منحصربفرد خود را دارند. اگر به دنبال خرید یا کرایه لباس عروس آماده هستید بد نیست با مارک های لباس عروس آشنا باشید.

برندهای لباس عروس

لباس عروس ورا ونگ (Vera Wang)

ورا ونگ، طراح مد و لباس عروس که در کشور آمریکا فعالیت میکند و نام خود را بعنوان برند لباس های خود مطرح کرده است. ورا ونگ تاکنون لباس افراد مشهوری را برای عروسی طراحی کرده است. برند ورا ونگ علاوه بر لباس عروس، لباس های شب زیبایی نیز دارد. رنگ های لباس برند ورا ونگ بسیار زیبا و خاص هستند تا جاییکه لباس عروس به رنگ مشکی از این برند مورد استقبال عده ای قرار گرفت.

لباس عروس ورا ونگ

لباس عروس آنجل سانچز (Angel Sanchez)

آنجل سانچز، یک مرد اهل ونزوئلا است. در لباس عروس های برند آنجل سانچز به جزئیات و ریزه کاری های لباس عروس بسیار اهمیت داده می شود. هر ساله شاهد مدل لباس عروس های جدید، شیک و خاص از این برند لباس عروس هستیم. متفاوت بودن یکی از ویژگی های بارز لباس عروس با مارک آنجل سانچز است. لباس عروس های این برند با استفاده از نقاشی های دستی و پارچه های ابریشمی  مدل های زیبا و خاصی را پدید آورده اند.

لباس عروس آنجل سانچز

لباس عروس کارولینا هررا (Carolina Herrera)

کارولینا هررا، ازاولین طراحان لباس عروسی است که از زمان های بسیار قدیم با نحوه دوخت لباس آشنا شده و در دوران فعالیت خود جوایز زیادی نظیر طلای شایستگی را دریافت کرده است. این خانم اهل آمریکا با نمایش یک طرح لباس عروس بسیار شیک اما ساده برند خود را معروف کرد و به عنوان طراح لباس میشل اوباما انتخاب شد. طبق گفته خودش رنگ خاکستری و رنگ صورتی به عنوان دو رنگ محبوبش در طراحی لباس عروس بسیار استفاده شده است و لباس عروس های این برند را منحصر بفرد و خاص کرده است.

لباس عروس کارولینا هررا

لباس عروس دنیل فرانکل (Danielle Frankel)

دنیل فرانکل از معروف ترین برند های لباس عروس است که در عین سادگی بسیار زیبا هستند. در واقع تمرکز اصلی ای برند لباس عروس بر سادگی آن می باشد. وجه تمایز و منحصر بفردی لباس عروس های مارک دنیل فرانکل، لایه دار بودن لباس های عروس و استفاده از اکسسوری هایی مانند دستکش، کمربند، کت و... که می توانید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. دنیل فرانکل معتقد است پوشیدن کت روی لباس عروس در ابتدای جشن عروسی، به ظاهر عروس سبکی کلاسیک و شیک می دهد و در آوردن کت لباس عروس در اواسط میهمانی ظاهری متفاوت به عروس می دهد که برای عروس و مهمان های جشن جذاب خواهد بود.

لباس عروس دنیل فرانکل

لباس عروس سوفی ات ویولا ( Sophie et Viola )

سبک مینیمالیست نه تنها برای طراحی ساختمان و دکوراسیون و... بلکه در مدل های لباس عروس نیز رایج و محبوب شده است. مارک لباس عروس سوفی ات ویولا از برندهایی است که لباس عروس های خود را به سبک مینیمالیست طراحی کرده است. طراحان برند سوفی ات ویولا ترجیح می دهند که لباس عروس های ساده، مدرن و بدون پیچیدگی را طراحی کنند.

لباس عروس سوفی ات ویولا

لباس عروس الکس پری ( Alex Perry )

لباس عروس برند الکس پری، به لباس عروس های پفی معروف اند. در مدل های لباس عروس این برند علاوه بر دامن و پایین تنه به جزییات قسمت بالا تنه نیز اهمیت زیادی داده می شود. چیزی که در مدلی های لباس عروس الکس پری اهمیت دارد، فرم است. اگر دوست دارید در جشن عروسی خود لباس پرنسسی بپوشید و نسبت به همه متمایز باشید انتخاب لباس عروس برند الکس پری بسیار مناسب می باشد.

لباس عروس الکس پری

لباس عروس چانا مارلوس ( Chana Marelus )

کیفیت و جنس پارچه لباس عروس همیشه جایگاه ویژه خود را داشته است. لباس عروس های برند چانا مارلوس از باکیفیت ترین پارچه ها تهیه می شوند. در کنار کیفیت پارچه، طراحان مارک چانا مارلوس روی جزییات لباس، گلدوزی و منجوق دوزی لباس و... نیز دقت بسیار زیادی دارند. استفاده از پارچه های کاملا متضاد در لباس های چانا مارلوس از خلاقیت ها و ویژگی های منحصربفرد این برند است. طراحان لباس پارچه های متضاد را به گونه ای کنار هم می چینند که نتیجه آن لباس عروس ظریف و زنانه است که هیچ گاه از مد نمی افتند.

لباس عروس چانا مارلوس

 


برند های لباس عروس

برند های لباس عروس

برند های لباس عروس

برند های لباس عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
برند های لباس عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا برند های لباس عروس معرفی معروف ترین مارک های لباس عروس دوختن لباس عروس ا مدل خواندنی عروسی, خواندنی عروسی مجلل, خواندنی عروسی مجلل,
صفحه قبل