عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

سبک عروسی بوهو

سبک عروسی بوهو


عروسی به سبک بوهو

در سال های اخیر بسیار دیده شده که زوج های جوان علاقه زیادی به برگزاری جشن عروسی به سبک های مختلف از خود نشان داده اند. سبک عروسی روستیک که قبلا مفصل درباره آن صحبت کردیم از محبوب ترین سبک های عروسی می باشد و پس از آن سبک بوهو طرفداران خود را دارد. جالب است بدانید سبک روستیک و بوهو شباهت های زیادی به یکدیگر دارند و در بعضی جزییات باهم متفاوتند. بهتر است سبک های مختلف عروسی را بشناسید و پس از کمی مقایسه و تحقیق یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید. در این مطلب عروسی ساز سراغ شناخت عروسی به سبک بوهو می رویم. دیدن عکس های عروسی به سبک بوهو در این مطلب به شما فرصت فکر و مقایسه بیشتر می دهد.

عروسی به سبک بوهو

استایل بوهو

شاید برایتان جالب باشد که بدانید استایل بوهو از نوع زندگی و لباس مردم کوچ نشین بوهم یا بوهمیا که در غرب جمهوری چک بودند، الهام گرفته شده است. در واقع در اروپا سبک بوهو به سبک زندگی کسانی گفته می شود که نوع زندگی آنها کمی متفاوت است و به هنر و موسیقی و ادبیات علاقه دارند. در یک کلام استایل و سبک بوهو، استایل راحت و طبیعی ست که تمام رنگ ها و آیتم های آن از طبیعت الهام گرفته شده است.

استایل بوهو

دیزاین عروسی به سبک بوهو

سبک بوهو از المان های طبیعی الهام می گیرد و به همین دلیل از چوب، گل های طبیعی، فانوس، ریسه های نور، شمع و... در تزیین عروسی به سبک بوهو بسیار استفاده می شود. برای قسمت ورودی عروس و داماد و جایگاه عروس و داماد می توانید از چهارچوب های چوبی که با گل های طبیعی یا گل های وحشی تزیین شده اند، استفاده کنید.

دیزاین عروسی به سبک بوهو

عروسی بوهو

استفاده از فانوس، شمع و گل برای میز عروس و داماد نیز بسیار زیبا می شود. دیزاین میز مهمان های عروسی با استفاده از گل، شمع و فانوس بسیار رومانتیک و در عین حال با سبک بوهو بسیار هماهنگ است.

سبک عروسی بوهو

سبک عروسی بوهو

دیزاین های جانبی که با طناب های کنفی، بطری های شیشه ای، پارچه های حریر و گل های وحشی انجام می شود نیز همگی نشان از عروسی به سبک بوهو هستند. توجه کنید در سبک بوهو از رنگ های ملیح و ملایم مانند: شیری، بژ، صورتی کم رنگ و... استفاده می شود تا هماهنگی با طبیعت و المان های آن به خوبی حفظ شود. در کنار این رنگ ها استفاده از رنگ هایی که در طبیعت وجود دارند نظیر: آبی، خردلی، قرمز و... یاداور این سبک از عروسی است. پس برای انتخاب تم عروسی خود به این نکته باید توجه کنید.

تم عروسی بوهو

لباس عروس به سبک بوهو

سبک بوهو، سبکی راحت و به دور از هرگونه زرق و برق های امروزی ست. اگر این سبک را برای عروسی خود انتخاب کردید باید لباس عروس هماهنگ با آن را به تن کنید. اولین نکته برای انتخاب لباس عروس به سبک بوهو راحتی لباس عروس است. لباس هایی که کمی گشاد و آزاد هستند به ویژه دامن آنها دارای ریزش است و از جنس پارچه های نازک نظیر ابریشم، حریر و ... در دوخت آنها استفاده شده انتخاب های بسیار مناسبی هستند. لباس عروسی بوهو هیچ وقت لباس عروس پرنسسی و پف دار نخواهد بود! برای انتخاب لباس عروس که هماهنگی بیشتری با سبک بوهو داشته باشد بهتر است سراغ لباس عروس های آستین دار بروید.

لباس عروس بوهو

لباس عروس به سبک بوهو

کفش عروسی نیز باید راحت باشد. صندل هایی که با سنگ  و نگین تزیین شده اند با سبک بوهو همخوانی دارند.

کفش عروس بوهو

مدل مو و آرایش عروس در سبک عروسی بوهو

مدل موی باز و رها که با تاج گل دیزاین شده باشد انتخاب بسیار مناسبی برای عروس خانم های سبک بوهوست. اگر می خواهید موهایتان حتما بسته باشد از مدل های شینیون شُل که باز هم با گل های طبیعی دیزاین شوند، استفاده کنید.

مدل موی عروس به سبک بوهو

آرایش صورت عروس نیز باید بسیار لایت و ساده باشد. هیچ عروسی به سبک بوهو آرایش های سنگین و غلیظ ندارد!

آرایش عروس به سبک بوهو

دسته گل عروس به سبک بوهو

برای انتخاب دسته گل عروس به سبک بوهو بهتر است از دسته گل با گل های وحشی استفاده کنید. دسته گل عروس گرد که امروزه استفاده می شود و عموما در آن از گل های رز استفاده می شود، در این سبک جایی ندارد. دسته گل عروس به سبک بوهو نظم خاصی ندارد و گل های وحشی با اندازه های مختلف کنار یکدیگر قرار می گیرند. برای گل های سر عروس نیز از گل های هماهنگ با دسته گل عروس استفاده می شود.

دسته گل عروس بوهو

دسته گل عروس به سبک بوهو

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

سبک عروسی بوهو

سبک عروسی بوهو

سبک عروسی بوهو

سبک عروسی بوهو

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
سبک عروسی بوهو
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز سبک عروسی بوهو عروسی به سبک بوهو در سال های اخیر بسیار دیده شده که ز آخرین مدل خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی سال,
صفحه قبل