عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انواع یقه لباس عروس

انواع یقه لباس عروس


یقه لباس عروس

مانند مدل های لباس عروس که بسیار متنوع هستند و هرکدام برای فرم اندام خاصی مناسب است. یقه لباس عروس نیز انواع مختلفی دارد و برای انتخاب یقه لباس عروس مناسب نیز باید زمان بگذارید. با شناخت انواع یقه لباس عروس می توانید تصمیم بهتری برای مدل لباس عروس خود با توجه به تمام جزییاتش بگیرید. این مطلب از سایت عروسی ساز معرفی تعدادی از مدل های یقه برای لباس عروس است و اینکه بدانید این مدل یقه های محبوب مناسب کدام فرم اندام عروس می باشد؟ پس از اینکه یک مدل یقه لباس عروس را انتخاب کردید می توانید آن را با آستین یا بدون آستین نیز استفاده کنید.

مدل یقه لباس عروس

لباس عروس یقه دکلته

لباس عروس با یقه دکلته از محبوب ترین مدل های لباس عروس است. یقه دکلته در قسمت بالا بدون بند و آستین می باشد. عروس خانم هایی که شانه پهن دارند می توانند این مدل لباس عروس را انتخاب کنند. اگر اندازه سینه شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است پیشنهاد میکنیم این مدل را انتخاب نکنید.

لباس عروس یقه دکلته

لباس عروس یقه افتاده

در این مدل یقه یک آستین کوچک روی بازوها قرار می گیرد. در یقه افتاده، ترقوه ها و بالای قفسه سینه باز هستند و دیده می شوند. لباس عروس با یقه افتاده مناسب عروس خانم هایی که شانه های پهن دارند نیست، زیرا باعث می‌شود شانه هایتان بزرگتر به نظر برسد.

لباس عروس یقه افتاده

لباس عروس یقه هالتر

یقه هالتر یا همان دور گردنی که دارای مدل های زیبایی از لباس عروس است. این نوع یقه لباس عروس قوس های زیادی را به بدن اضافه می‌کند و توجه بینندگان را به کمر و شکم عروس می کشاند به همین دلیل لباس عروس با یقه هالتر مناسب عروس خانم ها با اندام گلابی شکل و مستطیلی می باشد.

لباس عروس یقه هالتر

لباس عروس یقه قایقی

یقه قایقی، مانند قایق دو شانه را بهم وصل می کند. لباس عروس یقه قایقی باعث می شود سرشانه عروس بزرگتر دیده شود. یقه قایقی مناسب افراد با اندام گلابی شکل می باشد و برای اندام مستطیلی مناسب نیست.

لباس عروس یقه قایقی

لباس عروس یقه گرد بسته

مدل یقه گرد یا همان یقه جواهری در عین سادگی بسیار زیباست. مدل یقه گرد بسته دور گردنتان را می پوشاند و بالاتنه شما را پرتر نشان می دهد. به همین دلیل برای عروس خانم هایی با قفسه سینه کوچک مناسب است و برای عروس خانم هایی که میخواهند جلوی سینه خود را بپوشانند.

لباس عروس یقه گرد بسته

لباس عروس یقه هفت

یقه هفت مانند عدد هفت یا V می باشد که با توجه به سلیقه و خواست خود می توانید میزان باز بودن آن را تعیین کنید. لباس عروس یقه هفت نزد عروس خانم ها مدلی محبوب است. یقه هفت مناسب  عروس خانم ها با سایز سینه متناسب و متوسط است. برای عروس خانم هایی که می خواهند بلندتر از آنچه هستند دیده شوند مناسب است.

لباس عروس یقه هفت

لباس عروس یقه دلبری

یقه دلبری مشابه قسمت بالایی قلب است. لباس عروس با یقه دلبری گردن عروس خانم را بلندتر از اندازه واقعی نشان می دهد. مدل دیگری به نام یقه نیمه دلبری نیز وجود دارد که انحنای بالایی آن کمتر از یقه دلبری است و این مدل ها برای عروس خانم ها با سینه های بزرگتر بسیار مناسب است.

لباس عروس یقه دلبری

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انواع یقه لباس عروس

انواع یقه لباس عروس

انواع یقه لباس عروس

انواع یقه لباس عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انواع یقه لباس عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جدید انواع یقه لباس عروس یقه لباس عروس مانند مدل های لباس عروس که بسیار متنوع مدل خواندنی عروسی پرفروش,خواندنی عروسی شیک ,
صفحه قبل