عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب تم عروسی

انتخاب تم عروسی


تم عروسی

اگر در حال انجام تدارکات عروسی هستید، بدون شک با کمی جستجو در اینترنت و فضای مجازی عکس های زیبا از عروسی های لاکچری و خاص دیده اید که در آنها رنگبندی خاصی رعایت شده و تمام جزییات عروسی از رنگ های هماهنگ و مشخص پیروی می کنند. حتما با دیدن این هماهنگی زیبا شما هم به وجد آمده و خواستید تا در عروسی شما نیز این اتفاق بیفتد. باید بگوییم حق دارید! دیدن این زیبایی و هماهنگی چشم نواز برای همه حتی مهمانان جشن عروسی نیز خوشایند است چه برسد به شما. باید توجه کنید انتخاب درست و رنگ بندی مناسب برای تزیینات عروسی نشان دهنده سلیقه شماست و رعایت این رنگ ها در دیزاین عروسی بستگی به انتخاب تشریفات حرفه ای مراسم عروسی شما دارد. بد نیست برای اینکه تم رنگی مورد علاقه خود را پیدا کنید انواع مدل تم عروسی را مشاهده کنید و از آنها ایده بگیرید. سپس نکات زیر را برای انتخاب تم عروسی در نظر بگیرید.

انتخاب تم عروسی

تم رنگی فصل ها

برای انتخاب تم عروسی بهترین گزینه این است که به فصل برگزاری جشن عروسی خود دقت کنید. برگزاری عروسی با تم رنگی همان فصل زیبایی و جذابیت جشن شما را دو چندان خواهد کرد. توجه کنید در رنگ بندی های عروسی و انتخاب تم عروسی بر اساس فصل برگزاری عروسی تم رنگی فصل بهار و تابستان به یکدیگر نزدیک هستند. و تم پاییز و زمستان نیز شباهت زیادی به یکدیگر دارند تا جاییکه در برخی جاها این دو را باهم ادغام کرده و یک تم رنگی ارائه می دهند.

تم عروسی در بهار

اگر جشن عروسی خود را در فصل بهار برگزار می کنید می توانید از رنگ های شاد و رنگ های پاستلی مانند صورتی، بنفش آلویی، نارنجی گلبهی یا مرجانی در تم عروسی خود الهام بگیرید.

تم عروسی در بهار

تم عروسی در تابستان

تابستان یکی از محبوب ترین فصلها برای برگزلری جشن عروسی می باشد. برای انتخاب تم عروسی در تابستان می توانید سراغ رنگ های روشن مانند زرد پخته، یاسی ، سرخابی، لیمویی، قرمز یا آبی روشن بروید.

تم عروسی در تابستان

تم عروسی در پاییز

فصل پاییز خود یکی از خوش رنگ ترین و زیباترین فصل هاست. برگزاری عروسی در این فصل می تواند بسیار رویایی باشد. برای انتخاب تم عروسی در فصل پاییز می توانید رنگ های خردلی، سبز، زرشکی، طلایی و رنگ هایی از این قبیل را انتخاب کنید.

تم عروسی در پاییز

تم عروسی در زمستان

فصل زمستان به دلیل سرما زیاد برای برگزاری عروسی محبوب نیست اما اگر عروسی خود را در این فصل برگزار کنید بسیار خاص و ماندگار می شود به ویژه اگر برف هم ببارد! تم عروسی در زمستان می تواند شامل رنگ هایی نظیر ارغوانی، آبی نفتی، زرشکی، طلایی، طوسی و... باشد.

تم عروسی در زمستان

انتخاب تم رنگی عروسی

اگر تم عروسی خود را به هردلیلی بر مبنای فصل برگزاری عروسی انتخاب نمی کنید. میتوانید نکات زیر را در نظر بگیرید.

انتخاب تم عروسی بر اساس محل برگزاری جشن عروسی

برای انتخاب تم عروسی به مکان برگزاری جش عروسی خود فکر کنید. اگر جشن عروسی را در ساحل برگزار می کنید تم رنگی آبی و نقره ای انتخاب بسیار هوشمندانه ای ست. اگر عروسی را در یک تالار با کف پوش، صندلی و سقفی که رنگ خاصی دارد برگزار می کنید باید تم رنگی را انتخاب کنید که با رنگ تالار محل برگزاری نیز هماهنگ باشد.

تم عروسی ساحلی

انتخاب تم عروسی با توجه به سلیقه خود

می توانید برای انتخاب تم رنگی زیبا برای عروسی به رنگ مورد علاقه خود مراجعه کنید. این کار باعث می شود از تم عروسی بیش از پیش لذت ببرید. اگر همیشه عاشق رنگ قرمز بودید علاقه خود را سرکوب نکنید! می توانید رنگ قرمز را به همراه رنگ های هماهنگ با آن برای تم عروسی خود انتخاب کنید.

تم عروسی قرمز

 

 

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انتخاب تم عروسی

انتخاب تم عروسی

انتخاب تم عروسی

انتخاب تم عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انتخاب تم عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جدید انتخاب تم عروسی تم عروسی اگر در حال انجام تدارکات عروسی هستید، بدون ش مدل خواندنی عروسی زیبا,خواندنی عروسی زیبا, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل