عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لباس خواستگاری

لباس خواستگاری


انتخاب لباس خواستگاری

مراسم خواستگاری از اولین مراسم های شما برای ازدواج است. برخورد اول با خانواده همسر یا حتی همسر از نظر نوع برخورد و پوشش بسیار مهم و تعیین کننده است. لباس ها و نحوه پوشش شما اثرات مثبت یا منفی را در ذهن خانواده همسر و همسر آینده تان می گذارد. هرچند طبق روش های خواستگاری این اصل متفاوت است و ممکن است برای چندمین بار باشد که یکدیگر را می بینید اما بحث ازدواج که پیش می آید همه چیز متفاوت می شود. به همین دلیل است تمام دختر و پسر های جوان می خواهند در مراسم خواستگاری بهترین لباس ها را بپوشند و زیبا باشند. با اینکه لباس و ظاهر هرگز معیار درستی برای سنجش باطن و اخلاق نیست اما نحوه انتخاب لباس در شب حواستگاری بسیار مهم است. چند اصل کلی برای لباس پوشیدن در مراسم خواستگاری وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنید. نیمی از راه های پوشیدن لباس مناسب برای خواستگاری را طی کرده اید. اگر در شرف ازدواج هستید و تدارکات خواستگاری را انجام می دهید این مطلب عروسی ساز را از دست ندهید.

انتخاب لباس خواستگاری

خودتان باشید

سعی نکنید برای جلب رضایت طرف مقابل خود را تغییر دهید. جلسه خواستگاری جلسه صحبت و شناخت است. اگر در ابتدایی ترین چیز که ظاهر و نوع پوشش است تفاهم ندارید قطعا در سایر موارد هم به مشکل خواهید خورد! پس اگر همیشه چادری هستید در خواستگاری هم چادر سر کنید و اگر همیشه بدون حجاب هستید در مراسم خواستگاری نیز همانند همیشه باشید. اگر مجبور شدید خلاف میل خود در خواستگاری لباس بپوشید حتما آن را با طرف مقابل درمیان بگذارید. بعنوان مثال اگر برخلاف همیشه مجبورتان کردند در خواستگاری چادر سر کنید این موضوع را با پسر درمیان گذارید.

رسمی و دخترانه بپوشید

در مراسم های خواستگاری لباس های رسمی بپوشید. در عین حال سعی کنید لباس هایی که انتخاب می کنید دخترانه باشند. بلوز دامن و پیراهن مناسب ترین انتخاب ها هستند. از پارچه های گیپور، دانتل یا پارچه های کار شده استفاده نکنید زیرا سن شما را بیشتر نشان می دهد.

لباس خواستگاری

رنگ روشن بپوشید

سعی کنید برای لباس های خود رنگ های روشن و شاد را انتخاب کنید. به ترکیب رنگی که برای لباس خود در روز خواستگاری انتخاب می کنید نیز دقت کنید و رنگ هایی که باهم و در کنار هم زیبا می شوند را انتخاب کنید. حداکثر از ۳ رنگ در پوشش خود استفاده کنید! رنگ های شاد و روشن شما را بانشاط و جوان نشان می دهد پس در انتخاب رنگ ها دقت کنید. رنگ های جیغ مانند قرمز گوجه ای نیز اصلا مناسب نیستند.

لباس روز خواستگاری

نوع لباس

اگر می خواهید مانتو بپوشید، مانتوهای جلوبسته برش‌دار انتخاب های خوبی هستند. اما مانتوی ساده دکمه‌دار با یقه انگلیسی و جیب هرگز لباس مناسبی برای مراسم خواستگاری نیست. برای لباس خواستگاری به اندام خود نیز باید توجه داشته باشید. اگر چاق هستید، لباسی بپوشید که چاقی تان کمتر به چشم بیاید. پارچه لباس‌ برای خواستگاری باید نخی، حریر، ابریشم یا ساتن باشد. بهتر است سراغ پارچه‌های زخیم و زمخت نروید. ضمن اینکه بهتر است حتی اگر حجاب ندارید لباس پوشیده به تن کنید. لباس لختی و باز و لباس های تنگ و چسبان مناسب این مراسم رسمی نیست.

لباس خواستگاری دخترانه

کفش خواستگاری

کفش یا صندل هماهنگ با لباس خود را فراموش نکنید. سعی کنید پاشنه کفش خود را بلند انتخاب نکنید و به کفشی با 5 سانت پاشنه رضایت دهید.

آرایش روز خواستگاری

برای انتخاب نوع آرایش صورت نیز مانند همیشه باشید. اگر اهل آرایش نیستید در خواستگاری نیز با یک کرم پودر رنگ پوست و رژ هم رنگ با لب هایتان زیبا خواهید شد. اگر همیشه آرایش زیادی می کنید در خواستگاری نیز آرایش کنید اما زیاده روی نکنید و چهره خود را زیر آرایش پنهان نکنید . تا حد امکان سایه و مژه مصنوعی و اکلیل و این چیزها را استفاده نکنید.

زیور آلات ساده

طلا و جواهرات بزرگ را در روز خواستگاری کنار بگذارید. سعی کنید گردنبند، گوشواره، دستبند یا هرچیزی که انتخاب می کنید بسیار ظریف و دخترانه باشد.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

لباس خواستگاری

لباس خواستگاری

لباس خواستگاری

لباس خواستگاری

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
لباس خواستگاری
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی زیبا لباس خواستگاری انتخاب لباس خواستگاری مراسم خواستگاری از اولین مراسم مدل خواندنی عروسی جدید,خواندنی عروسی ,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل