عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انواع کفش دامادی

انواع کفش دامادی


انواع کفش داماد

کفش داماد در روز عروسی اهمیت بسیار زیادی دارد. کفش دامادی استایل داماد را تکمیل می کند. رنگ و مدل کفش داماد باید با کت و شلوار داماد همخوانی داشته باشد تا بتوانید در بهترین شب زندگی خود بدرخشید. حتما در عکس های زیادی دیده اید که کفش های داماد مدل های متنوعی دارند با اینکه اکثرا فکر می کنند مدل های کفش داماد بسیار محدود و کم است. پس از خواندن نحوه انتخاب کفش داماد، بد نیست در این مطلب سایت عروسی ساز انواع مدل های کفش داماد را نیز بشناسید. در این مقاله سعی می کنیم کفش های رسمی و مجلسی مردانه که برای استایل دامادی مناسب است را معرفی کنیم. تا با توجه به کت و شلوار و استایل عروسی خود بهترین مدل کفش دامادی را انتخاب کنید.

انواع کفش دامادی

کفش آکسفورد

کفش مردانه مدل آکسفورد رسمی ترین مدل کفش های مردانه محسوب می شوند. کفش مدل آکسفورد برای پوشیدن با کت شلوار رسمی داماد کاملا مناسب است. کفش آکسفورد، کفشی بند دار، چرمی، ساده و رسمی می باشد. دوخت ظریف و ساده کفش آکسفورد این مدل کفش مردانه را تبدیل به کفشی شیک و لاکچری کرده است. کفش مردانه آکسفورد دارای پاشنه کوتاه چهار گوش می باشد و کف کفش نیز تخت و غیر پلاستیکی است. کفش های آکسفورد، مدل های کلاسیکی هستند که رنگ های قهوه ای و مشکی آن رایج تر می باشند و به دلیل سادگی، راحتی و زیبایی توسط اکثر دامادها انتخاب می شود.

کفش آکسفورد

کفش دربی

کفش های مدل دربی بسیار به کفش های آکسفورد شبیه هستند و پس از آن رسمی ترین مدل کفش مردانه برای داماد محسوب می شوند. کفش های مدل دربی پهن تر از کفش های آکسفورد می باشد که باعث راحتی بیشتر این مدل کفش رسمی مردانه می شود. کفش های دربی، جنس جیر نیز دارند که کمی آن را از حالت رسمی خارج می کند.

کفش دربی

کفش کالج مردانه یا مدل لوفر

کفش مردانه کالج کفشی راحت و آزاد است که کمتر رسمی به نظر می رسد با این حال مدل های ظریف آن برای داماد مناسب است. مدل های کفش لوفر هم برای استایل رسمی و مجلسی مناسب است هم برای استایل اسپرت. با این حال اگر کت و شلوار دامادی خود را اندکی از حالت رسمی خارج کردید انتخاب این مدل کفش بسیار عالی ست. برخی از مدل های کفش لوفر با سگک، تسمه و... دیزاین می شوند. کفش های کالج با شلوار های جین و کتانی بسیار ترکیب خوبی ایجاد می کند.

کفش کالج مردانه

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انواع کفش دامادی

انواع کفش دامادی

انواع کفش دامادی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انواع کفش دامادی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی شیک انواع کفش دامادی انواع کفش داماد کفش داماد در روز عروسی اهمیت بسیار زی تزئین خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل