عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات آرایش عروس

نکات آرایش عروس


آرایش عروس

بدون شک یکی از راههای درخشش عروس خانم ها در جشن عروسی آرایش صورت عروس خانم است. حتی اگر مجلل ترین تالار را با بهترین دیزاین برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کرده باشید و زیباترین لباس عروس را به تن کنید اگر آرایش صورت عروس زیبا نباشد و به صورت عروس خانم نیاید تمام زحمات شما نابود خواهد شد. شما هزینه زیادی برای آتلیه مراسم عروسی خود صرف کرده اید اما چه فایده اگر عکس و فیلم های مراسم عروسیتان به واسطه میکاپ نامناسب عروس، زیبا نباشد؟ اطمینان داشته باشید دیگر علاقه ای به دیدن یادگاری های جشن عروسی خود ندارید و با دیدن عکس ها و فیلم هایتان همیشه ناراحت می شوید.

آرایش طبیعی عروس

ممکن است شما در طول زندگی خود، بارها آرایش نامناسب کرده باشید که مناسب چهره شما نباشد اما این اشتباه آرایشی در مراسم عروسی جبران ناپذیر است. پس عروس خانم های عزیز که می خواهند تمام جزئیات مراسم عروسی شان به نحو احسن برگزار شود به این قسمت مهم نیز باید توجه ویژه ای داشته باشند. برای انتخاب یک میکاپ خوب برای عروس با ادامه مطلب عروسی ساز همراه باشید.

نکات مهم آرایش عروس

رنگ آرایش عروس

در اولین قدم باید توجه کنید که رنگ های جدید که تا بحال استفاده نکرده اید را برای رنگ آرایش عروس انتخاب نکنید. رنگ‌هایی مانند نارنجی و بنفش، آرایش غلیظ عربی، آرایش چشم تیره و موهای کاملا بلوند و روشن از مواردی هستند که باید مطمئن باشید با چهره شما هماهنگی دارند. اگر میخواهید پوست خود را برنزه کنید باید مطمئن باشید به شما می آید. به یاد داشته باشید روز عروسی و میکاپ عروس جای ریسک کردن نیست.

رنگ آرایش عروس

عدم توجه به مدهای آرایشی

توجه کنید برای آرایش عروس زیاد درگیر مدهای روز که در مسائل آرایشی زودگذر هستند، نشوید. اینکه سبک آرایش عروسی شما به روز و جدید باشد خیلی خوب است اما مدهای زودگذر به همان سرعت که فراگیر شده اند به همان سرعت هم از مد میفتند! نوع کانتور کردن صورت، مدل سایه و خط چشمی که کمی غیرطبیعی و از حالت نرمال خارج باشد. ممکن است سال آینده بسیار قدیمی و حتی خنده دار باشد.

کرم پودر عروس

مهم ترین چیز برای میکاپ عروس، کرم پودر است. معمولا در هر سالن زیبایی از یک مارک کرم پودر برای انجام آرایش عروس استفاده می کنند. پس باید بدانید کدام مارک کرم پودر مناسب پوست صورت شماست اگر تا به حال از آن برند کرم پودر استفاده نکرده اید حتما نامش را از سالن بپرسید و از دیگران تحقیق کنید. کرم پودر عروس باید در عین سبک و طبیعی بودن، پوشانندگی خوبی داشته باشد تا لک و جوش های صورت شما را به خوبی بپوشاند. استفاده از کرم پودرهای سنگین چهره شما را خسته نشان می دهد و مناسب عروس نیست. استفاده از کرم پودر سنگین تنها در حالتی جایز است که پوست صورت عروس از حالت طبیعی جوش و لک بیشتری داشته باشد. قبل از کرم پودر، زیرسازی صورت عروس را فراموش نکنید. زیرسازی به معنی مرطوب کردن و استفاده از پرایمر برای عروس است تا کرم پودر و آرایش به خوبی روی صورت عروس بخوابد.

آرایش براق

آرایش های براق در نگاه بیننده که همان مهمانان مراسم عروسی هستند چرب جلوه می کند که قطعا چیز جالبی نیست. در انتهای آرایش عروس باید آرایش را با پودر ثابت کنید تا مطمئن باشید پوستتان مات است. ضمن اینکه آرایش های براق در عکس ها به زیبایی آرایش های ملیح و مات نیست پس باید روتوش زیادی روی عکس ها انجام شود که جدا از هزینه بیشتر مالی، ممکن است عکس هایتان نیز غیرطبیعی جلوه کند.

رژلب و رژگونه عروس

استفاده از رژگونه باید بصورت حرفه ای انجام شود. رژگونه باید درست سرجای خود زده شود تا فرم صورتتان را زیباتر کند. رژگونه نباید پررنگ و زیاد باشد. رژگونه عروس باید ملیح با رنگ های ملایم و به مقدار کافی باشد. رژلب های براق و چسبنده نیز برای عروس خانم ها انتخاب مناسبی نیست. به دلیل اینکه ماندگاری زیادی ندارد و زمانیکه از لب های شما پاک شود دیگر زیبایی اولیه را ندارد. استفاده از خط لب را فراموش نکنید.

رژلب و رژگونه عروس

آرایش چشم عروس

سعی کنید برای آرایش چشم عروس از رنگ های خیلی تیره استفاده نکنید. مژه مصنوعی فرم چشم ها را بسیار زیبا می کند و حتما برای عروس خانم ها باید مژه مصنوعی به مقدار کافی گذاشته شود. اما حتما توجه کنید مژه های خیلی بلند و غیرطبیعی را انتخاب نکنید. چسب مژه مصنوعی باید از بهترین مواد باشد تا برای چشم عروس ایجاد حساسیت نکند. استفاده از لنز برای عروس ممکن است چشم ها را غیرطبیعی نشان دهد و باعث خستگی چشم عروس در طول جشن شود. اما اگر علاقه دارید روز جشن عروسی از لنز استفاده کنید، رنگ های طبیعی تر مانند عسلی یا طوسی را انتخاب کنید.

آرایش چشم عروس

ابروی عروس

مدل ابروی طبیعی و ساده، بهترین انتخاب برای عروس است. ابروهای خیلی پهن یا خیلی نازک زیاد مناسب نیستند. رنگ ابروی عروس باید با رنگ موی عروس هماهنگ باشد.

فیکس آرایش عروس

در انتهای میکاپ عروس باید آرایش روی صورت فیکس یا ثابت شود. از اسپری های فیکس مخصوص یا پودر های فیکس آرایش برای این منظور استفاده میشود. با استفاده از این اسپری و پودر آرایش شما در طولانی مدت جشن عروسی تغییر نمی کند و شادابی خود را کاملا حفظ می کند.

به زیبایی خودتان تکیه کنید

نکته آخر، برای روز عروسی خودتان باشید! سعی نکنید با آرایش های غلیظ و خاص چهره خود را کاملا متفاوت کنید. برای جشن عروسی باید خودتان باشید اما زیباتر. با میکاپ لایت و گریم عروس زیبا و طبیعی عروس می توانید زیبایی های چهره خود را برجسته کرده و عیب های آن را بپوشانید اما چهره خود را تغییر ندهید. بدترین آرایش برای عروس همین است که خود را تغییر دهید.

مدل آرایش عروس

تست میکاپ عروس

اگر سالن زیبایی قبول می کند از آنها بخواهید چند روز یا چند هفته قبل از برگزاری مراسم عروسی، میکاپی که مد نظر دارید را روی صورتتان اجرا کند. تست آرایش عروس ممکن است به همان کیفیت روز عروسی انجام نشود. معمولا در روز تست تنها بخشی از صورت را برای امتحان آرایش می کنند. اما باعث می شود نگرانی شما کمتر شده و بتوانید از بین چندین مدل و رنگ ، مناسب ترین را انتخاب کنید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات آرایش عروس

نکات آرایش عروس

نکات آرایش عروس

نکات آرایش عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات آرایش عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی پرفروش نکات آرایش عروس آرایش عروس بدون شک یکی از راههای درخشش عروس خانم ها د مدل خواندنی عروسی شیک,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل