عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

کرایه لباس عروس

کرایه لباس عروس


اجاره لباس عروس

با اینکه لباس عروس یکی از خاطره انگیزترین لباس هایی ست که در طول عمر خود پوشیده اید. با این حال امروزه درست ترین تصمیمی که برای آن می توان گرفت. کرایه لباس عروس می باشد. چندین دلیل برای این انتخاب وجود دارد که کاملا منطقی به نظر می رسد. در میان تمام دلایلی که برای اجاره لباس عروس وجود دارد تنها دلیلی که عروس خانم ها برای خرید لباس عروسی دارند به یادگار نگه داشتن لباس عروس خود برای فرزندانشان می باشد!

دلایل اجاره لباس عروس

  1. مهم ترین دلیل می تواند کاهش هزینه های عروسی باشد. برای خرید لباس عروس قطعا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. با کرایه لباس عروسی خود می توانید هزینه لباس عروس را به نصف و حتی کمتر برسانید. هزینه صرفه جویی شده از کرایه لباس عروس را در بخش های مهم دیگر استفاده کنید. بعنوان مثال آتلیه بهتری را انتخاب کنید یا اگر به فکر کرایه ماشین عروس خاص برای خود هستید این کار را انجام دهید. حتی می توانید این پول را روی پول خرید حلقه یا جواهر عروس بگذارید.
  2. دلیل دیگر برای اجاره لباس عروس سخت بودن نگهداری و حمل آن می باشد. لباس عروس های امروزی به دلیل: کار دست زیاد، مدل های پرنسسی و ژپون های زیر دامن لباس عروس بسیار سنگین و حجیم هستند. نگهداری این لباس سفید بزرگ که در کاور بزرگتری قرار می گیرد نیاز به یک کمد یا انباری جادار دارد که با توجه به خانه های امروزی کمتر مکان مناسبی برای نگهداری لباس عروس پیدا می شود.
  3. از دلایل مهم دیگر برای کرایه لباس عروس بدون شک عدم استفاده آن در آینده می باشد. شما هرچقدر هم که لباس عروسی خود را دوست داشته باشید اما فقط یکبار می توانید آن را به تن کنید. برخلاف کت و شلوار آقا داماد که معمولا بارها و بارها پس از جشن عروسی نیز پوشیده می شود، لباس عروس تنها یکبار پوشیده می شود و بعد از آن بلااستفاده است پس با خرید آن هزینه زیادی را دور ریخته اید و یک لباس حجیم که شاید جایی برای نگهداری آن ندارید را خریداری کرده اید.

اگر با خواندن این نکات قانع به اجاره لباس عروس شدید برای انتخاب مزون لباس عروس خود نیز باید به چندین نکته مهم توجه کنید.

انتخاب مزون لباس عروس برای کرایه لباس عروس

به دلیل اینکه لباس عروسی که کرایه می کنید از مدل های لباس عروس آماده است باید کمی زودتر به مزون ها رفته و مدل های لباس عروس موجود را ببنید تا بتوانید مدل لباس عروس مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تغییرات لازم را روی آن انجام دهید. حال به نکاتی که برای انتخاب مزون لباس عروس خوب برای کرایه لباس عروس باید داشته باشید، توجه کنید.

مزون لباس عروس

مزون لباس عروس

اولین گام انتخاب یک مزون معتبر و خوب می باشد. باید مطمئن باشید مزون لباس عروسی که انتخاب می کنید صادق است و برای سود بیشتر از کیفیت کار کم نکرده و به شما دروغ نمی گوید. بعنوان مثال: اگر پرسنلی که در مزون لباس عروس وجود دارد به شما می گوید این لباس تن پوش دوم می باشد. به او اعتماد کنید و یقین داشته باشید حقیقت را می گوید.

شستشوی لباس عروس

لباس عروسی که کرایه می کنید به دلیل اینکه ممکن است قبل از شما پوشیده شده باشد. باید به خوبی شسته شود و ایرادات احتمالی آن برطرف شود. پس مزون لباس عروسی که انتخاب می کنید باید خیاط های حرفه ای داشته باشد و از خشکشویی باکیفیت لباس عروس در آن اطمینان داشته باشید. مگر اینکه لباس عروس تن پوش اول کرایه کنید که خیالتان بابت این موارد راحت باشد.

شستشوی لباس عروس

خیاط ماهر در مزون

لباس عروسی که کرایه می کنید قبل از شما اندازه عروس دیگری بوده پس قطعا سایز و اندازه آن متفاوت است. خیاط مزون باید لباس عروس را چه از نظر تنگی و گشادی و چه از نظر قدی، به تن شما اندازه کند. پس باید از کیفیت کار خیاط مزون مطمئن باشید و مزون لباس عروسی را انتخاب کنید که از خیاط های ماهر و چیره دست استفاده می کند.

کرایه لباس عروس

لوازم جانبی لباس عروس

برای انتخاب مزون لباس عروس توجه کنید که لوازم جانبی لباس عروس که مد نظر شما می باشد در مزون موجود باشد. لوازمی مانند: تور عروس، تاج عروس، کت و شنل روی لباس عروس، کفش عروس، دستکش عروس و... از مواردی ست که اگر مایل به استفاده از آنها هستید باید مزونی انتخاب کنید که این لوازم را داشته باشد. دقت کنید برای استفاده از هرکدام از این لوازم باید هزینه جدا پرداخت کنید که بهتر است هزینه آن را از مزون جویا شوید.

لوازم جانبی لباس عروس

قرارداد مکتوب با مزون لباس عروس

در قراردادی که با مزون لباس عروس می بندید تمام شرایطی که میخواهید و مزون به شما وعده داده را مکتوب کنید. مواردی نظیر هزینه کرایه، هزینه شستشوی لباس عروس، تاریخ تحویل لباس عروس و... مواردی ست که باید در قرارداد درج شود و توسط طرفین امضا شود. حتما یک نسخه از قرارداد را نزد خئد نگه دارید تا مزون ملزم به رعایت تعهدات خود شود.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

کرایه لباس عروس

کرایه لباس عروس

کرایه لباس عروس

کرایه لباس عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
کرایه لباس عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی روز کرایه لباس عروس اجاره لباس عروس با اینکه لباس عروس یکی از خاطره انگیز خواندنی عروسی زیبا,انواع خواندنی عروسی,خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل