عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب متن کارت عروسی

انتخاب متن کارت عروسی


متن کارت عروسی

از ملزومات یک جشن عروسی، کارت دعوت عروسی ست که از طرف عروس و داماد و خانواده هایشان به مهمانان جشن عروسی داده می شود. کارت عروسی شما در نگاه اول روی ذهن بیننده تاثیر می گذارد و ظاهر آن نشان دهنده سلیقه و خلاقیت عروس و داماد می باشد. پس از ظاهر کارت عروسی و شاید مهم تر از آن، متن داخل کارت عروسی ست که اهمیت به سزایی دارد. اینکه شما با چه متن و ادبیاتی از مهمانان خود می خواهید در مراسم عروسی شما حضور یابند یا شعر مورد علاقه خود را روی کارت عروسی خود درج می کنید که بدون شک بهترین انتخاب می باشد. در مورد انتخاب کارت عروسی مناسب و پس از آن انتخاب متن مناسب داخل کارت عروسی سهل انگاری نکنید. هرچند می دانیم بسیاری از زوج های جوان به ویژه عروس خانم ها مدت ها به دنبال شعر و متن مناسب برای کارت عروسی خود هستند.

متن کارت عروسی باکلاس

هیچ قانون خاصی برای متن کارت عروسی وجود ندارد. متن داخل کارت عروسی مانند مدل کارت عروسی، سلیقه شخصی شماست. ممکن است جمله ای کاملا معمولی باشد یا دکلمه ای از یک متن ادبی! می توانید شعرهای معروف از شاعران بزرگ نظیر حافظ یا سعدی استفاده کنید یا از شعرهای امروزی استفاده کنید. متن ها و نوشته های فانتزی و رومانتیک نیز می تواند در گزینه های انتخابی متن کارت عروسی باشند. به هرحال این شما هستید که تصمیم می گیرید مهمانان جشن خود را چگونه و با چه ادبیاتی به مراسم عروسی خود دعوت کنید.

متن کارت عروسی باکلاس

 نکات مهم در انتخاب متن کارت عروسی

  • اول از هر چیز سعی کنید شعر یا متن کوتاه برای متن کارت دعوت عروسی خود انتخاب کنید. زیرا ممکن است مهمان ها با دیدن متن بلند از خواندن آن صرف نظر کنند.
  • در گام بعدی باید سراغ متن ها و شعرهای روان بروید که فهم و درک آن با یکبار خواندن ممکن باشد و کلمات سخت و ثقیل در آن استفاده نشده باشد. اگر فهم متن سخت باشد مهمان جشن عروسی شما با خواندن چندین کلمه از آن، ادامه متن را نخوانده رها می کند.
  • سعی کنید شعر ها و متن های خاص برای کارت عروسی خود انتخاب کنید. متن کوتاهی که نشان از عشق شما به همسرتان باشد و آن را در کمتر کارت عروسی دیده اید بسیار جذاب است. بدون شک متن کارت عروسی که خاص و منحصر بفرد باشد در ذهن همه ماندگار خواهد شد. از متن هایی که بسیار پرتکرار است استفاده نکنید. با کمی مطالعه و بررسی می توانید انتخاب های بهتری داشته باشید.
  • فونت و رنگ متن داخل کارت را با مدل و رنگ کارت عروسی خود هماهنگ انتخاب کنید. مثلا کارت عروسی فانتزی با شعری عاشقانه که فونت نستعلیق و طلایی دارد هیچ سنخیتی ندارد و بالعکس کارت عروسی شیک و کلاسیک با رنگ های روشن و طلایی با متن طنز و فونت معمولی و رنگ مشکی همخوانی خوبی ندارد. از کارت فروشی که به آن مراجعه کرده اید در این زمینه حتما راهنمایی بخواهید.

متن کارت عروسی جدید

در ادامه تعدادی از متن کارت عروسی جدید را می گذاریم که در کمتر سایتی دیده اید. بی شک با کمی مطالعه خودتان می توانید بهترین انتخاب را برای متن کارت عروسی خود داشته باشید.

متن کارت عروسی عاشقانه


از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر
یادگاری که در این گنبد دوار بماند

 

متن کارت عروسی باکلاس

 

زندگي رسم خوشايندي است
ما گره خواهيم زد
دلها را با عشق ، زندگي را با مهر
ما به يك آينه ، يك بستگي پاك قناعت داريم
مقدمتان را گرامي ميداريم

 

متن کارت عروسی خاص


عشق در بی واژگی آغاز شد
واژه چون آمد، نهان شد راز شد
بر خلاف هر چه زیر آسمان
دوستت دارم“ برون است از زمان“
در زبان عشق، صرفِ فعل نسیت
ماضی و مستقبل و حالش یکی ست

 

شعر کارت عروسی


مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم
هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم

 

شعر کارت عروسی خاص

 

کار جنون ما به تماشا کشیده است
یعنی تو هم بیا که تماشای ما کنی

 

شعر کارت عروسی جدید

 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر
من از او گر بکشی جای دگر می نروم

 

متن کارت عروسی جالب


گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟
آنقدر مات که یک دم مژه بر هم نزنی؟
مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود
ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انتخاب متن کارت عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انتخاب متن کارت عروسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جدید انتخاب متن کارت عروسی متن کارت عروسی از ملزومات یک جشن عروسی، کارت دعوت عرو خواندنی عروسی خوشگل, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل