عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس


انتخاب مدل مو عروس

هنگامیکه به سالن زیبایی جشن عروسی خود مراجعه می کنید تا مشاوره های اولیه را انجام دهید یا نمونه کارهای عروس سالن زیبایی مورد نظر را ببینید. اولین سوالی که از عروس خانم می پرسند این است که: چه مدل مویی برای عروسی خود می خواهید؟ پس باید از مدتی قبل چندین نمونه موی عروس دیده باشید تا بتوانید مدل موهای مورد علاقه خود را به آرایشگر نشان دهید. اما بعد از انتخاب و نشان دادن مدل موی مورد علاقه توسط شما، این بار نوبت سالن زیبایی و میکاپ آرتیست شماست تا از نظر فنی و تجربی با توجه به فرم چهره عروس، اختلاف قدی عروس و داماد و بسیاری جنبه های فنی دیگر شما را راهنمایی کند که کدام مدل مو برایتان مناسب تر است. در این مطلب سایت عروسی ساز ما هم سعی میکنیم این تجربیات و نکات فنی را بصورت مختصر و مفید به شما بگوییم. با اینحال مشورت با سالن زیبایی خود را هرگز فراموش نکنید.

مدل های موی عروس

شب عروسی مهم ترین شب برای عروس خانم در طول زندگی اش می باشد. نگرانی و دغدغه تمام خانم ها برای انتخاب لباس عروس مناسب، انتخاب مدل موی مناسب عروس، انتخاب سبک آرایش عروس و... کاملا به جا و البته قابل درک می باشد. عروس باید در مراسم عروسی مانند الماس بدرخشد. یکی از نکاتی که برای عروس خانم بسیار به چشم می آید مدل موی عروس است. اگر مدل موی عروس زیبا و مناسب نباشد عروس خانم در جشن عروسی حس خوبی نخواهد داشت و همیشه با دیدن عکس و فیلم های عروسی که با ظاهری نامناسب از وی ثبت شده حسرت خواهد خورد. مدل موهای مختلفی برای عروس وجود دارد. مدل شینیون عروس، مدل موی باز عروس، مدل بافت موی عروس و شینیون جمع و باز عروس از بارزترین مدل های موی عروس هستند که با توجه به نوع برگزاری مراسم عروسی، مدل لباس عروس، فرم صورت و اختلاف قدی با داماد می توانید انتخاب کنید.

مدل های موی عروس

اکسسوری موی عروس

با انتخاب هر مدل موی عروس، شما می توانید از اکسسوری های زیبای مو نیز استفاده کنید تا به زیبایی آن بیفزایید. از محبوب ترین اکسسوری موی عروس می توان به تاج عروس و ریسه های عروس اشاره کرد و برای مراسم نامزدی و فرمالیته عروس نیز حلقه های گل طبیعی و مدل مو با گل از محبوب ترین هاست. شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما انتخاب همین اکسسوری های موی عروس نیز بحثی کاملا فنی و مهم است که به زیبایی عروس کمک شایانی می کند. اکثر خانم های ایرانی به دلیل برق و جلای تاج عروس و شکوهی که به عروس خانم و مراسم عروسی می بخشد. انتخاب اولشان برای جشن عروسی، مدل های تاج عروس می باشد. برای بهترین تصمیم در رابطه با تاج عروس حتما نکات انتخاب تاج عروس را با دقت بخوانید.

اکسسوری موی عروس

راهنمای انتخاب مدل موی عروس

فرم صورت عروس

برای انتخاب مدل موی عروس اول از هر چیز باید فرم صورت خود را بشناسید و با توجه به آن مدل موی مناسب را انتخاب کنید. می توان ادعا کرد مهم ترین فاکتور برای انتخاب مدل مو عروس خانم فرم صورت اوست. مدل موی عروس باید مکمل فرم صورت باشد. اگر صورت گرد دارید بهتر است مدل مویی انتخاب کنید که کمی صورتتان را کشیده نشان دهد یا برعکس اگر صورتتان کشیده است باید با انتخاب مدل موی مناسب صورتتان را کمی کشیده تر نشان دهید. صورت های زاویه دار نیز باید با انتخاب های مناسب زوایای صورت را پوشانده و خطوط منحنی به آن اضافه کنند.

عروس خانم هایی که گردن باریک و استخوانی دارند با انتخاب مدل موی باز و کمی حالت دادن به آنها به زیبایی می درخشند.

فرم صورت

اندازه موی عروس

بعد از فرم صورت مهم ترین چیز قد موی عروس است بسیاری از عروس خانم ها به موی کوتاه علاقه دارند و موی کوتاه را برای جشن عروسی خود انتخاب می کنند. اگر مدل موی پسرانه و بسیار کوتاه دارید طوریکه قادر به شینیون و جمع کردن آنها نیستید. با استفاده از اکسسوری های موی عروس قادر به برجسته کردن زیبایی موی خود در عروسی هستید. مدل موی کوتاه عروس کاملا مدرن و جدید است و عروسی های سنتی جایی ندارد. انتخاب موی کوتاه می تواند یک چالش و جسارت برای عروس خانم به حساب بیاید. اما اگر قد موی عروس بلند است برای انتخاب مدل ها دستتان باز است و با توجه به گزینه های بعدی می توانید مدل موی مناسب را انتخاب کنید.

اندازه موی عروس

مدل یقه لباس عروس

مدل لباس عروس یا بهتر بگوییم یقه لباس عروس نیز می تواند در انتخاب مدل موی عروس نقش مهمی داشته باشد زیرا یقه لباس و صورتتان در یک قاب قرار می گیرد. هماهنگی یقه لباس عروس با مدل موی عروس بدون شک به زیبایی آن کمک می کند. مدل های لباس عروس دکلته یا لباس عروس بدون یقه دست شما را برای انتخاب مدل موی عروس باز می گذارد و با خیال راحت می توانید هر مدلی را دوست دارید انتخاب کنید. مدل موی باز عروس که روی شانه و سینه شما بیفتد در این مدل لباس عروس بسیار زیباست. اما در مورد لباس های عروس یقه دار باید حتما فرم و مدل یقه لباس عروس را در نظر بگیرید و با انتخاب مدل موی مناسب زیبایی یقه لباس عروس خود را نیز به نمایش بگذارید. برای مدل های لباس عروس با یقه بسته یا لباس عروس یقه ایستاده بهتر است موها را کاملا جمع کرده و از مدل های شینیون بالا استفاده کنید. مدل های شینیون جمع و باز و مدل موی باز عروس برای این نوع یقه و این مدل لباس عروس اصلا مناسب نیست.

مدل یقه لباس عروس

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس برای انتخاب موی مناسب عروس خانم از جهت سادگی یا شلوغی آن تاثیر گذار است. لباس عروس بهتر است با مدل موی عروس هماهنگ باشد. به این معنا که اگر لباس عروس ساده انتخاب کرده اید یک مدل شینیون ساده مانند یک مدل گوجه ساده می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. برای لباس عروس هایی که پف ندارند و از پارچه های نرم در آنها استفاده شده، مدل های موی دخترانه و شینیون های به اصطلاح شل بسیار مناسب تر است. لباس های مجلل و لباس عروس پرنسسی نیز با مدل شینیون ها و تاج های عروس مجلل و پرکار ست می شود.

اختلاف قدی عروس و داماد

نکته تعیین کننده دیگر برای انتخاب مدل موی عروس، اختلاف قدی وی با داماد است. چه اختلاف قدی زیادی داشته باشید، چه هم قد یا با اختلاف قدی خیلی کمی باشید، با انتخاب یک مدل موی مناسب برای عروس و ایجاد خطای دید می توانید آن را پوشش دهید. اگر اختلاف قدی زیادی با همسرتان دارید مدل های شینیون بالا را انتخاب کنید و چنانچه اختلاف قدی کمی دارید از مدل های شینیون پایین یا پشت سر و یا مدل موی باز عروس انتخاب کنید. استفاده از اکسسوری های مناسب نیز می تواند در این راه به شما کمک کند.

اختلاف قدی عروس و داماد

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انتخاب مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انتخاب مدل موی عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی خوشگل انتخاب مدل موی عروس انتخاب مدل مو عروس هنگامیکه به سالن زیبایی جشن عروسی خواندنی عروسی ,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل