عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی

انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی


لباس عروس پرنسسی

بدون شک یکی از پرطرفداترین و محبوب ترین مدل های لباس عروس در ایران لباس عروس پرنسسی یا همان لباس عروس پفی است. تمام دختر خانم ها در بچگی برای یک بار هم که شده آرزوی پوشیدن لباس عروس پرنسسی را در ذهن داشته اند و حتی خود را در آن تصور کرده اند. شاید به دلیل زرق و برق و جلوه زیاد لباس های پف دار عروس باشد که حتی از سن کم نیز اینگونه مورد توجه قرار می گیرد. تا جاییکه بسیاری از افراد لباس های عروس بدون پف را بعنوان لباس عروس قبول ندارند! با تمام اینها باید ببینیم آیا لباس عروس پف دار مناسب تمام افراد با هر نوع اندامی هست؟ برای پاسخ به این سوال ادامه مطلب عروسی ساز را بخوانید تا با ویژگی های لباس عروس پرنسسی و فرم اندام متناسب با آن آشنا شوید.

لباس عروس پرنسسی

لباس عروس پفی

لباس عروس پفی هنگام رقص و حتی راه رفتن شما را مانند ملکه می کند و ظاهر شما را نسبت به همیشه متفاوت می سازد. چه چیزی بهتر از این برای یک لباس عروس؟ با اینکه لباس عروس پفی از قدیم الایام وجود داشته ولی هرگز این مدل لباس از مد نمی افتد و همیشه برای جشن های عروسی لاکچری و کلاسیک مناسب است. لباس عروس پرنسسی می تواند ساده یا کار شده و با زرق و برق زیادی باشد. لباس عروس مدل پرنسسی کلا لباس سنگینی ست اگر مدل دنباله دار آن را انتخاب کنید وزن آن قطعا بیشتر هم می شود. پس حدالامکان پارچه های سبک را برای دوخت این نوع لباس عروس انتخاب کنید.

لباس عروس پفی

ژپون لباس عروس

حال که لباس عروس مدل پرنسسی را برای پوشیدن در جشن عروسی خود انتخاب کرده اید باید برای ایست بهتر لباس و زیباتر بودن دامن پفی آن از ژپون یا دامن فنردار زیر لباس عروس خود استفاده کنید تا استایل عروس را مرتب و شیک نشان دهد. دامن لباس عروس با استفاده از ژپون فرم خود را حفظ می کند که در مطلبی دیگر به ویژگی های ژپون خوب برای لباس عروس خواهیم پرداخت.

ژپون لباس عروس

مدل لباس عروس پرنسسی

مدل لباس عروس پرنسسی دارای بالا تنه های چسبیده به بدن و تنگ هستند و دامن آنها از بالای باسن شروع می‌شود. لباس عروس پفی با بیشتر فرم های بدن متناسب هستند. لباس عروس پرنسسی که پف زیادی دارد قطعا قد شما را کوتاهتر نشان می دهد. اگر قد کوتاهی دارید مدل های کم پف یا مدل های A را برای خود انتخاب کنید تا قد شما را کشیده تر نشان دهد. همچنین لباس عروس پرنسسی برای افراد ریز نقش و خیلی لاغر نیز مناسب نیست چون به نظر می رسد در لباس عروس گم شده اند! برای عروس خانم های قد بلند و لاغر انتخاب لباس عروس مدل ماهی بسیار مناسب تر است. لباس عروس پفی به بهترین شکل می تواند بزرگی پایین تنه شما را بپوشاند. همچنین لباس عروس پرنسسی می تواند آستین دار، دکلته و یا با هر بالاتنه ای باشد. اما اگر بالاتنه متناسبی ندارید از مدل های لباس عروس دکلته استفاده نکنید.

لباس عروس پفی آستین دار

لباس عروس پفی آستین دار

لباس عروس دکلته پفی

لباس عروس دکلته پفی

لباس عروس پرنسسی متناسب با فرم اندام عروس

مدل لباس عروس پرنسسی برای افرادی که فرم اندام گلابی شکل دارند بسیار مناسب است زیرا بزرگی پایین تنه عروس و درواقع عیب اندام شما را می پوشاند. افرادی که اندام مستطیلی دارند نیز با پوشیدن این لباس اندام خود را برجسته تر و زیباتر نشان می دهد و یکدستی اندام آنها زیر پف دامن لباس عروس پوشیده شده و پایین تنه عروس بزرگتر از بالاتنه او به نظر می رسد.

لباس عروس پرنسسی متناسب با فرم اندام عروس

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی

انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی

انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی

انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی انتخاب لباس عروس مدل پرنسسی لباس عروس پرنسسی بدون شک یکی از پرطرفداترین و محبوب ت مدل خواندنی عروسی سال,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل