عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

انتخاب لباس عروس مدل ماهی

انتخاب لباس عروس مدل ماهی


انتخاب لباس عروس

لباس عروس قطعا از مهم ترین بخش های جشن عروسی می باشد. شاید در نگاه اول انتخاب لباس عروس امری آسان و بدیهی جلوه کند اما در اصل اینگونه نیست و باید زمان زیادی را صرف این انتخاب مهم کنید. هرکس فرم اندام و شرایط خاص خود را دارد به همین دلیل لباس های عروس تنوع زیادی دارند تا بتوانید بهترین لباس عروس را برای خود انتخاب کنید. اگر اندام عروس خانم روی فرم باشد. اضافه وزن یا کمبود وزن نداشته باشد برای انتخاب لباس عروس مناسب بسیار آسان تر می تواند عمل کند. اما عروس خانم های دو سایز برای انتخاب کار سخت تری را پیش رو دارند.

انتخاب لباس عروس

مدل های لباس عروس

انواع مختلفی از لباس عروس وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. لباس عروس پرنسسی، لباس عروس مدل ماهی و لباس عروس اروپایی از پرطرفدارترین مدل های لباس عروس عروس هستند که با کمی شناخت از آنها می توانید مدل مناسب برای جشن عروسی خود را انتخاب کنید. در این مطلب ویژگی های لباس عروس ماهی و اینکه متناسب با کدام اندام است را بیشتر برایتان مطرح خواهیم کرد.

 

مدل های لباس عروس

ویژگی های لباس عروس خوب

به خاطر داشته باشید که برای انتخاب لباس عروس خوب برای خود حتما باید با افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت کنید. صرفا به عکس ها و مدل هایی که در فضاهای مجازی می بینید اکتفا نکنید. مهم ترین نکته برای لباس عروس خوش دوخت بودن لباس عروس و این است که به تن شما به خوبی بنشیند.

ویژگی های لباس عروس مدل ماهی

در مدل لباس عروس ماهی دامن لباس عروس از زانو به پایین گشاد می شود. میزان این گشادی و پهنای پایین لباس عروس ماهی بنا به خواست عروس خانم می تواند متفاوت باشد. اما اگر میزان گشادی پایین دامن اندکی بیشتر باشد ظاهر بهتری به لباس و البته اندام شما می دهد. لباس عروس ماهی که از بالا تا پایین تنگ باشد شما را مانند چوب خشک نشان می دهد! به ویژه اگر لاغر اندام باشید. برای اینکه لباس عروس ماهی به تن شما بهتر و راحت تر بنشیند از پارچه های سبک و راحت استفاده کنید. تزیینات زیادی برای زیبایی بیشتر می توانید به این مدل لباس عروس اضافه کنید. حتی نوع گشاد شدن دامن لباس عروس را با پارچه های متنوع و تزیینات زیبا می توانید انجام دهید. لباس عروس ماهی اگر به درستی انتخاب شود به قدری زیباست که حتی مدل ساده و بدون تزیینات زیادش هم جلوه زیبایی به شما می دهد.

لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی ساده

لباس عروس مدل ماهی ساده

لباس عروس ماهی

مدل لباس عروس ماهی مانند سایر مدل های لباس عروس می تواند آستین دار، دکلته، آستین حلقه و... باشد. اگر بالاتنه کوچک یا بسیار بزرگ دارید از مدل های لباس عروس ماهی آستین دار استفاده کنید. همچنین لباس عروس مدل ماهی می تواند دنباله دار باشد یا دنباله جدا داشته باشد. توجه داشته باشید دنباله لباس عروس، باعث می شود لباس عروس سنگین تر شود و حرکت عروس خانم نیز اندکی دشوار شود. برای جلوگیری از این اتفاقات دنباله جدا برای لباس عروس می تواند انتخاب بهتری باشد.

لباس عروس دکلته

لباس عروس دکلته

لباس عروس ماهی آستین دار

لباس عروس ماهی آستین دار

لباس عروس آستین حلقه ای

لباس عروس آستین حلقه ای

لباس عروس ماهی متناسب با فرم اندام عروس

لباس عروس مدل ماهی برای عروس خانم هایی که اندامی کاملا متناسب دارند، مناسب است. به زبان ساده تر عروس خانم هایی که قد بلندی دارند در این لباس بسیار زیبا می شوند. عروس خانم هایی که قد کوتاه تری دارند برای حرکت با این لباس اندکی دچار مشکل خواهند شد. البته لباس عروس مدل ماهی بطور کلی حرکت عروس را محدود می کند اما برای عروس خانم هایی که قد کوتاه تری دارند آزار دهنده و سخت تر می شود. لباس های مدل ماهی پایین تنه را کمی بزرگتر جلوه می دهند به همین دلیل اگر اندام مستطیلی یا ساعت شنی دارید شاید بهترین انتخاب برای لباس عروس، انتخاب لباس عروس مدل ماهی باشد تا برجستگی های اندامتان به زیبایی نمایان شود. و اگر اندام سیبی شکل یا گلابی شکل دارید این مدل لباس عروس زیبایی چندانی برایتان نخواهد داشت.

لباس عروس مناسب با فرم اندام

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

انتخاب لباس عروس مدل ماهی

انتخاب لباس عروس مدل ماهی

انتخاب لباس عروس مدل ماهی

انتخاب لباس عروس مدل ماهی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
انتخاب لباس عروس مدل ماهی
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی مجلل انتخاب لباس عروس مدل ماهی انتخاب لباس عروس لباس عروس قطعا از مهم ترین بخش های ج خواندنی عروسی , آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل