عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات انتخاب تاج عروس

نکات انتخاب تاج عروس


انتخاب تاج عروس

شما بعنوان عروس، در جشن عروسی خود مرکز توجه تمام مدعوین عروسی هستید. در میان تمام چیزهای بزرگ و کوچک که در مراسم عروسی وجود دارد مهم ترین فاکتوری که به چشم مهمان ها می آید بدون شک ظاهر عروس خانم می باشد. این ظاهر شامل لباس عروس، مدل موی عروس، آرایش عروس، تاج عروس و... می شود. اگر تمام این المان ها را از زیباترین مدل ها و هماهنگ باهم انتخاب کنید بدون شک تبدیل به عروسی شایسته خواهید شد. مهم تر از نظر مهمان ها حس شما بعنوان عروس در مراسم عروسیتان است. اگر بهترین ها و زیباترین ها را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید اعتماد به نفس زیادی در جش عروسی خود دارید و طبیعتا راحت تر و با استرس کمتری می توانید در تالار عروسی ظاهر شوید. در سال های آینده نیز با دیدن عکس و فیلم های آتلیه عروسی نیز با یادآوری مراسم باشکوه عروسیتان قطعا حس بهتری خواهید داشت. برای داشتن بهترین انتخاب های مربوط به جشن عروسی خود گام به گام با عروسی ساز همراه باشید. در مطالب کذشته بسیاری نکات مهم و طلایی را برای بسیاری از جزییات عروسی بیان کردیم. مانند نکات انتخاب لباس عروس و نحوه انتخاب دسته گل عروس و... در این مقاله نیز نکات مهم و کاربردی برای انتخاب تاج عروس را بیان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

نکات انتخاب تاج عروس

تاج عروس متناسب با مدل موی عروس

تاج عروس باید متناسب با فرم چهره و مدل موی انتخابی شما باشد. تاج عروس خانم برای زیبایی و نگه داشتن تور عروس نقش مهمی ایفا می کند. پس در قدم اول باید مدل موی خود را انتخاب کنید. دوست دارید مدل موی شما در جشن عروسی چه شکلی باشد؟ مدل شینیون عروس را بیشتر می پسندید یا مدل موی باز عروس را؟ پس از انتخاب مدل موی خود به سراغ انتخاب تاج عروس می روید. اگر سالن زیبایی حرفه ای و خوب برای عروسی خود انتخاب کرده باشید می توانید برای انتخاب مدل موی عروس و تاج متناسب با آن به آرایشگر خود اطمینان کنید و از وی نظر بخواهبد.

تاج عروس متناسب با مدل موی عروس

تاج عروس هماهنگ با لباس عروسی

برای انتخاب تاج عروس باید به مدل لباس عروس خود نیز توجه کنید. به عنوان مثال لباس عروس پرنسسی و مجلل با تاج عروس بزرگ و فرحی زیباتر است. اگر روی لباس عروستان نوع خاصی از کار دست وجود دارد مثلا لباس عروس مروارید دوزی شده است برای هماهنگی می توانید تاج عروسی را انتخاب کنید که مروارید داشته باشد. مدل های لباس عروس ساده و لباس عروس اروپایی نیز با ریسه و تاج عروس ظریف هماهنگ هستند یا می توانند با تاج گل های زیبا نیز ست شوند. توجه کنید اگر تاج گل استفاده می کنید بهتر است از گل های مصنوعی استفاده کنید زیرا گل طبیعی پژمرده می شود و زیبایی خود را از دست می دهد.

تاج عروس هماهنگ با لباس عروسی

تاج عروسی هماهنگ با تور عروسی

تور عروس به تاج عروس خانم متصل می شود پس این دوتا نیز اگر باهم هماهنگی داشته باشند جلوه زیباتری دارد. اگر تور عروسی شما شلوغ و پرکار است تاج ساده تر انتخاب بهتری است. حتی اگر تور عروسیتان شلوغ است می توانید از تاج استفاده نکنید

تاج عروس هماهنگ با تور عروسی

تاج عروس متناسب با فرم صورت

شاید مهم ترین فاکتوری که برای انتخاب تاج عروس وجود دارد فرم صورت عروس خانم است. عروس  خانم هایی که پیشانی بلندی دارند تاج های بلند برایشان مناسب نمی باشد زیرا صورتشان را کشیده تر نشان می دهد بهتر است سراغ تاج های کوتاه یا خوابیده بروید. تاج های بلند برای صورت‌هاي گرد و درشت مناسب تر است.

تاج عروس متناسب با فرم صورت

تاج عروس با توجه به اختلاف قدی عروس و داماد

دقت کنید شما با هر اختلاف قدی با همسرتان تنها با یک انتخاب درست می توانید خطای دید ایجاد کنید و این اختلاف قدی را بیشتر یا کمتر نشان دهید. اگر اختلاف قدی عروس خانم با آقا داماد زیاد است با شینیون موی بالا و استفاده از یک تاج بلند می توانید این اختلاف را کمتر کنید. اگر اختلاف قدتان بسیار کم یا حتی هم قد هستید. از مدل های شینیون های پایین یا موی باز و از ریسه ها یا تاج های ظریف که ارتفاع ندارند استفاده کنید. یا از مدل های تاج روی پیشانی استفاده کنید.

تاج عروس با توجه به اختلاف قدی عروس و داماد

تاج عروس هماهنگ با سرویس جواهر عروس

تمام عروس خانم ها روز جشن عروسی سرویس طلای خود را استفاده می کنند. تاج عروس با گردنبند و گوشواره عروس در یک قاب قرار می گیرد پس هماهنگی بین سرویس طلا عروس و تاج عروس نیز می تواند اهمیت خاص خود را داشته باشد. اگر سرویس طلای عروس زرد رنگ است بهتر است تاج عروس نیز زرد باشد. اگر سرویس جواهر سفید انتخاب کرده اید تاج عروس را نیز سفید انتخاب کنید. اگر در سرویس عروسی از سنگ های رنگی خاص مانند زمرد و یاقوت که رنگ های سبز و آبی و قرمز دارند، استفاده شده. انتخاب تاجی که از این رنگ نگین ها هم در آن کار شده باشد بسیار هماهنگی زیبایی ایجاد می کند.

تاج عروس هماهنگ با سرویس جواهر عروس

زمان خرید تاج عروسی

بهتر است خرید تاج عروس یا انتخاب تاج عروس برای کرایه را به آخرین مراحل تدارک عروسی منتقل کنید زیرا فاکتورهای زیادی باید ابتدا مشخص شده و سپس با توجه به آنها تاج عروسی انتخاب شود. انتخاب مدل لباس عروس، مدل موی عروس و چیزهایی از این دست باید قبل از انتخاب تاج عروسی صورت گیرد.

زمان خرید تاج عروسی

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات انتخاب تاج عروس

نکات انتخاب تاج عروس

نکات انتخاب تاج عروس

نکات انتخاب تاج عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات انتخاب تاج عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی نکات انتخاب تاج عروس انتخاب تاج عروس شما بعنوان عروس، در جشن عروسی خود مرک خواندنی عروسی خوشگل,خواندنی عروسی ,
صفحه قبل