عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب دسته گل عروس

نحوه انتخاب دسته گل عروس


دسته گل عروس

در جشن عروسی دسته گل عروس ، در کنار لباس عروسی همواره همراهتان است. به همان اندازه که دسته گل طبیعی شاداب با ترکیب رنگی زیبا، پر از انرژی مثبت و سرزندگی ست. دسته گل پژمرده با چیدمان نامناسب می تواند جلوه بسیار بدی ایجاد کند. پس برای انتخاب ترکیب رنگی دسته گل عروس و مدل گل هایی که در دسته گل عروس استفاده شوند از مدتی قبل فکر کرده و با همسرتان نیز به تفاهم برسید. هرچند نکات انتخاب دسته گل عروس را قبلا بیان کردیم ولی اگر نحوه انتخاب دسته گل عروس را نمی دانید بهتر است با عروسی ساز همراه باشید و ادامه مطلب را بخوانید.

نحوه انتخاب دسته گل عروس

انتخاب گل فروشی با سلیقه

برای دسته گل و سبد های گل چیزی که بسیار مهم است سلیقه در چیدمان و کنار هم قرار دادن گل ها در مدل ها و رنگ های متنوع می باشد. برای دسته گل عروسی خود نیز گل فروشی را انتخاب کنید که بارها نمونه های دسته گل و دیزاین هایش را دیده و پسندیده اید. صرفا به عکس ها و مدل های گل فروشی که در فضاهای مجازی وجود دارد یا در عکس نشان داده می شوند بسنده نکنید. ضمن اینکه گل هایی که در دسته گل استفاده می شوند باید تازه و از گل های روز باشند تا زیبایی خود را زود از دست ندهند.

گلفروشی با سلیقه

انتخاب مدل دسته گل عروس

اول از همه مدل های دسته گل عروس را بشناسید. دسته گل عروس گرد ، دسته گل عروس ساده ، دسته گل آبشاری عروس ، دسته گل وحشی عروس ، مچبند گل عروس از مدل های دسته گل عروس هستند که می توانید انتخاب کنید. مدل دسته گل عروسی که انتخاب می کنید بسیار به مدل لباس عروس و خواسته شما بستگی دارد. دسته گل عروس بهتر است به گونه ای انتخاب شود که نه تنها زیبایی لباس عروس را پنهان کند بلکه جلوه آن را بیشتر کند. اگر لباس عروستان زرق و برق زیادی دارد و می خواهید لباس عروستان بیشتر به چشم بیاید دسته گل عروس ساده و کوچک انتخاب کنید. برعکس اگر لباس عروسی ساده را انتخاب کرده اید می توانید از دسته گل های بزرگ و آبشاری برای عروس استفاده کنید. همچنین اگر لباس عروس کوتاه به تن می کنید دسته گل عروسی نیز باید ساده و کوچک باشد. مدل های دسته گل گرد عروس شاید بهترین انتخاب هستند.

دسته گل آبشاری عروس

دسته گل آبشاری عروس

دسته گل ساده عروس

دسته گل ساده عروس

دسته گل عروس گرد

دسته گل عروس گرد

گل های دسته گل عروس

برای انتخاب گل هایی که در دسته گل عروس استفاده می شوند بهتر است به سراغ گل های فصل بروید. استفاده از گل ها در فصل مخصوص خودشان به دلیل سازگاری با هوای فصل، ماندگاری بیشتری دارند و همیشه با دیدن عکس و فیلم های عروسی و دسته گل عروسی تان به یاد می آورید جشن عروسی شما در کدام فصل برگزار شده است. گل رز برای فصل تابستان، گل های لاله و نرگس برای فصل بهار، زنبق برای فصل پاییز و نیلوفر برای فصل زمستان بسیار مناسب و زیبا هستند.

یا می توانید از گل هایی استفاده کنید که بطور کلی مقاومت بالایی دارند.  رزهای هلندی ، لیلیوم های هلندی و ارکیده از گل های مقاومی هستند که در دسته گل اکثر عروس خانم ها دیده می شوند و در تمام فصول سال نیز استفاده می شوند.

گل های دسته گل عروس

رنگ دسته گل عروس 

اگر برای گل آرایی تالار عروسی ، کیک عروسی و... در جشن عروسی خود تم رنگی خاصی را انتخاب کرده اید. بهتر است رنگ دسته گل عروس خود را نیز هماهنگ با آن انتخاب کنید. اگر برای جشن عروسی خود ساقدوش دارید می توانید رنگ دسته گل خود را با رنگ لباس ساقدوش های عروس نیز ست کنید. رنگ دسته گل را همچنین متناسب با رنگ آرایش عروس نیز می توانید هماهنگ کنید. اگر آرایش صورت عروس روشن است از دسته گل های تیره استفاده نکنید. همچنین فصل عروسی نیز می تواند معیاری برای تعیین رنگ دسته گل عروس باشد مثلا دسته گل های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز هماهنگی دارند و دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان مناسب اند. بسیاری از عروس خانم ها نیز علاقه به ایتفاده از دسته گل یک رنگ دارند که در این میان دسته گل عروس سفید و قرمز از همه پرطرفدارتر است.

رنگ دسته گل عروس

قیمت دسته گل عروس

ما می دانیم که زوج های جوان برای تدارکات و برگزاری جشن عروسی برای تمام جزییات آن بودجه و هزینه ای در نظر می گیرند. قیمت دسته گل عروس ارتباط مستقیمی با نوع گل های آن و تعداد گل ها در دسته گل دارد. مثلا گل های صد تومانی (پیونی)، گل ارکیده ، لیلیوم و شیپوری جزو گل های گران برای دسته گل عروس است و گل های آلستر، لوسیانتوس، رز های مینیاتوری و داوودی از گل های قیمت مناسب برای دسته گل عروس هستند. پس برای انتخاب دسته گل عروس اگر بودجه محدودی دارید به این نکته نیز توجه کنید.

قیمت دسته گل عروس

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب دسته گل عروس

نحوه انتخاب دسته گل عروس

نحوه انتخاب دسته گل عروس

نحوه انتخاب دسته گل عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب دسته گل عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز نحوه انتخاب دسته گل عروس دسته گل عروس در جشن عروسی دسته گل عروس ، در کنار لباس خواندنی عروسی زیبا,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل