عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی

ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی


ایده های خلاقانه

خلاقیت در عروسی میتواند مراسم عروسیتان را برای همیشه در ذهن میهمانان عروسی ، خاطره انگیز و ماندگار کند. به احتمال زیاد در مراسم های عروسی زیادی شرکت کرده اید اما کدامیک از این مراسم های عروسی بیشتر در ذهنتان مانده است؟ در کدامیک از مراسم های عروسی ، یک ایده خلاقانه اجرا شده است که برای شما نیز جذاب بوده؟ دقیقا این سوالاتی است که عروس و داماد برای برگزاری مراسم عروسی باید از خود بپرسند.

 در واقع باید خودتان را جای میهمانان عروسی بگذارید.

چه چیزی میتواند برای شما غافلگیر کننده و البته جذاب باشد؟ شاید برایتان جالب باشد که بدانید برای اجرای خلاقیت در مراسم عروسی ، حتما نیازی نیست هزینه زیادی بپردازید !

ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی

ایده دستمال بشقاب برای عروسی

ایده های خلاقانه برای مهمان عروسی

برای مثال، در شام عروسی قطعا از دستمال در هر بشقاب استفاده میکنید. حال میتوانید این دستمال ها را به شکلی زیبا و خلاقانه تا کنید و بر سر میزها بگذارید.

در میز شام عروسیتان از سالاد استفاده میکنید؟ گوجه و خیارها را در چوب های مخصوص یا خلال دندان قرار دهید تا خوردن آنها نیز راحت تر شود !

اکثر میهمانان عروسی خصوصا آقایان از پاپیون استفاده می کنند. بنابراین میتوانید دستمال بر روی میز شام عروسی را به صورت پاپیون درست کنید !

کیک های کوچک عروسی دارید؟ آنها در چوب بستنی قرار دهید و بر روی میز میهمانان عروسی بگذارید. اینکار باعث می شود تا حتما آنرا امتحان کنند !

در طول مراسم عروسی ، ممکن است میهمانان گرسنه شوند بنابراین میتوانید از فینگر فودها قبل از شام اصلی بر روی میز میهمانان عروسی استفاده کنید.

قاشق و چنگال عروسی

ایده قاشق چنگال عروسی

از قاشق ، چنگال و لیوان های ست طلایی بر سر میز شام عروسی میهمانان استفاده کنید. رنگ طلایی ، لاکچری و گران قیمت بودن را نشان می دهد حتی اگر ارزان خریده باشید ! چایی و شربت را در تمام عروسی ها میتوان استفاده کرد بنابراین در این مورد نیز خلاقیت به خرج دهید و از نوشیدنی های متفاوت و خاص استفاده کنید. در اکثر مراسم های عروسی ، قاشق و چنگال را درون یک نایلون قرار می دهند !!! در این مورد نیز خلاقیت داشته باشید و از زیر قاشقی ها استفاده کنید.

پیشنهاد نوشیدنی در عروسی

ایده شیرینی عروسی

ایده کیک عروسی

بر سر میز میهمانان عروسی شیرینی گذاشته اید؟ نحوه چیدمانش را تغییر دهید. شاید برایتان عجیب باشد اما چیدمان شیرینی به حدی اهمیت دارد که میهمانان عروسی را میتواند به سمت خود جذب کند و حتی اگر سخت پسند هم باشند برای یکبار هم شده آنرا امتحان خواهند کرد !

میز شام عروسی را متفاوت بچینید ! طوری میز شام عروسی را بچینید که میهمانان عروسی احساس نکنند در رستوران قرار دارند ! شمع و گل ، 2 موردی است که پیشنهاد می شود در میز شام عروسیتان استفاده کنید.


ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی

ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی

ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی

ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی ایده های خلاقانه برای میهمانان عروسی خلاقیت در عروسی میتواند مراسم عروسیتان را برای همیشه در ذهن مدل خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل