عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

رنگ مو عروس

رنگ مو عروس


رنگ مو برای عروس

 در حین برگزاری مراسم عروسی، عروس و داماد ها بیشترین توجه را به سمت خود جلب می کنند و در تمام عکس ها و فیلم های مهمانان و عکاس عروسی حضور دارند. بنابراین بیشترین تلاش را میکنند تا به بهترین شکل ممکن آماده شوند. در این میان عروس های عزیز می بایست در انتخاب آرایشگاه عروس و آرایشگر عروس دفت لازم را به عمل بیاورند تا در شب عروسی زیباترین عروس باشند. یکی از پارامترهایی که در زیبایی عروس اهمیت بسزایی دارد، رنگ موی عروس است. اگر علاقمند هستید بدانید، چه رنگ مویی برای عروسی مناسب تر است، در ادامه با ما همراه باشید.

رنگ مو برای عروس

رنگ مو

رنگ مو نیز مانند بقیه اجزای ظاهر شما ، یک چیز کاملا سلیقه ای است. شما میتوانید هر رنگ مویی که دوست داشته باشید را برای روز عروسی خود انتخاب کنید. رنگ موی تیره ، عروس را جوانتر و پوست را روشن تر نشان میدهد و برعکس رنگ موی روشن سن عروس را بالاتر نشان میدهد . معمولا انتخاب اکثر عروس ها ، رنگ موی خودشان است اما اگر عروس خانم ها به دنبال رنگ مویی غیر از رنگ موی خودشان هستند و خواهان تغییر رنگ موی خود هستند می بایست حدود یک الی دو هفته قبل از مراسم عروسی موهایتان را رنگ کنید تا هنگام فرارسیدن مراسم عروسی رنگ کاملاً روی موهای شما نشسته باشد تا در روز عروسی استرس رنگ مو را نداشته باشند. در اکثر مواقع پیشنهاد می شود که عروس رنگ موی طبیعی و تیره داشته باشد زیرا در این مراسم مهم شما می پسندید که استایل خودتان را داشته باشید. رنگ های پیشنهادی ما برای عروس خانم ها، رنگ های مشکی یا قهوه ای و عسلی می باشد و از رنگ هایی با ترکیب مسی و شرابی و رنگ های فانتزی بپرهیزید و اگر بخواهیم رنگ‌های متداول امسال برای رنگ مو عروس را بگوییم باید به رنگ‌هایی چون بلوندهاي عسلی همراه با لايت اشاره کرد.

رنگ موی عروس

انتخاب رنگ مو

پارامتر های انتخاب رنگ مو بر اساس ویژگی های فرد : انتخاب رنگ موی عروس خانوم ها یکی از پارامترهای مهم روز عروسی است، برای انتخاب رنگ موی مناسب ۵ نکته وجود دارد:

رنگ پوست شما

رنگ موی طبیعی شما

رنگ چشم شما

سایز و اندام شما

مدل موی انتخابی شما

یک رنگ موی نامناسب میتواند شما را پیر ،رنگ پریده ،عصبی و آشفته نشان دهد در صورتی که یک رنگ موی مناسب زیبایی شما را دوچندان میکند و مهمترین فاکتور زیبایی نزدیک بودن به حالت طبیعی چهره است، اگر رنگ پوستتان گرم است ،سایه های کاراملی، نسکافه ای، عسلی و پژ روی زمینه ی طبیعی مو یا زمینه ی ۳ درجه تیره تر از پوست شما انتخاب مناسبی است، رنگ های تیره و مشکی صورتتان را محو میکند و اگر طلایی را انتخاب میکنید دقت کنید خیلی روشن نباشد چون ممکن است نارنجی از آب دربیاید،. اگر رنگ پوستتان سرد است،از رنگهایی که شما را رنگ پریده تر نشان می‌دهد اجتناب کنید ،رنگ های طلایی، عسلی مایل به قرمز، مسی، بلوند خاکستری و قهوه ای روشن بهترین انتخاب برای شماست.

انتخاب رنگ مو

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

رنگ مو عروس

رنگ مو عروس

رنگ مو عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
رنگ مو عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر آخرین مدل خواندنی عروسی رنگ مو عروس رنگ مو برای عروس  در حین برگزاری مراسم عروسی، عر خواندنی عروسی مجلل, خواندنی عروسی روز,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل